Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do ssania to az taki zielony nie jestem to wiem a jeśli chodzi o to cięgienko to pod dupa to moze za daleko powiedziałem bo znajduje sie ono pod jajkami i myśle ze kolega ze sprężynką jest najbliżej tego o co mi chodzi bo chodziło mi o tą cześc która ciągnie linka i ona poprostu nie wraca i musze ją dociskac i jest to własnie przy regulacji obrotów po prostu źle to ująłem mój błąd :banghead: czyli myślicie ze to spręzynka czy może linkę przesmarowac

Jak rzekł wielki chinski filozow Ito-ito "I to i to" sprezynka chyba łatwiej wymienic. nasmarowanie linki napewno nie zaszkodzi a wydluzy żywotność. Ja bym zaczał od wymiany sprezynki, jak sie poprawi znacząco to bym linka sie nie przejmował jakos na siłe. Pozatym jakby była zapchana to raczej na poczatku by ciezko chodziła... lub chodzila ciezko caly czas, a nie po rozgrzani;)

 

A snieg sypie i sypie... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzekł wielki chinski filozow Ito-ito "I to i to" sprezynka chyba łatwiej wymienic. nasmarowanie linki napewno nie zaszkodzi a wydluzy żywotność. Ja bym zaczał od wymiany sprezynki, jak sie poprawi znacząco to bym linka sie nie przejmował jakos na siłe. Pozatym jakby była zapchana to raczej na poczatku by ciezko chodziła... lub chodzila ciezko caly czas, a nie po rozgrzani;)

 

A snieg sypie i sypie... :banghead:

Ja bym sprawdził czy się czasem gdzieś linka nie rwie i nie zaczepiają pojedyńcze druciki i dla tego trzeba dopychać.

A u nas śnieg powolutku się topi uFF aby do wiosny :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! co do linki gazu to pisałem zeszłej zimy ale nie sposób wracać do starych postów dlatego przypomnę że, u mnie linki chodziły dobrze a podczas zdejmowania gaźników po ich odpięciu okazało się ze linka powrotna jest przetarta prawie do połowy, myślę ze jak bym tego nie zauważył to żadna sprężynka czy coś tam coś tam by mi gazu nie zamknęło gdy by ta linka się zablokowała w pancerzu. Dlatego taki przypadek co opisuje edek_osw nie powinien być zbagatelizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wiem, że ciągle przeplata się motyw gmoli (pazurki i jakieś tam) :icon_eek: . Chciałbym coś założyć do swojego marudy ale nie mogę nigdzie znaleźć coś sensownego. Szukam na allegro ale znalazłem 1 szt. ale nic ciekawego. Może macie jakieś namiary na sklep lub producenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Teraz trochę z innej beczki. Dzisiaj koleżka w pracy mówił, że wyczytał gdzieś, że ma być zlot miłośników motocykli maruda :icon_eek: . Mógłby ktoś to potwierdzić? Jak jest to kiedy i gdzie? Będę wdzięczny. Z drugiej strony, jeżeli nie ma to może coś takiego zorganizujemy? Było by miło. Hd jest, vulcanów też to czego by nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Teraz trochę z innej beczki. Dzisiaj koleżka w pracy mówił, że wyczytał gdzieś, że ma być zlot miłośników motocykli maruda :icon_eek: . Mógłby ktoś to potwierdzić? Jak jest to kiedy i gdzie? Będę wdzięczny. Z drugiej strony, jeżeli nie ma to może coś takiego zorganizujemy? Było by miło. Hd jest, vulcanów też to czego by nie. Pozdrawiam.

Ja jestem jak najbardziej za :notworthy: tyle marud... :notworthy: w polsce pewnie juz jest pokazna grupa posiadaczy, z tego co widac po samych forumowiczach... Fajnie jakby sie ci ktorzy nie sa na forum tez dowiedzieli... A co do terminu to pewnie jakis weekend wiosna czy latem, a co do miejsca, to blagam nie gdzies na południu... wiem ze wiekszosc jest z poludnia polski, na północy sporadycznie sie zdazaja... Można myśle by podlaczyc sie do jakiegos zlotu- otwarcia motoclowego,,, i zobic taki pod zlot;) no to juz wymaga wgladu jakiejs rozgarnietej osoby co umie organizowac takie teatry...;-) ja w tej kwesti zupelnie sie do tego nie nadaje... ale przyjechac chetnie bym przyjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wiem, że ciągle przeplata się motyw gmoli (pazurki i jakieś tam) :icon_eek: . Chciałbym coś założyć do swojego marudy ale nie mogę nigdzie znaleźć coś sensownego. Szukam na allegro ale znalazłem 1 szt. ale nic ciekawego. Może macie jakieś namiary na sklep lub producenta?

 

coś by się znalazło ;)

 

Fehling

 

Hepco & Becker

 

Sępioł

 

MotoRoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za :notworthy: tyle marud... :notworthy: w polsce pewnie juz jest pokazna grupa posiadaczy, z tego co widac po samych forumowiczach... Fajnie jakby sie ci ktorzy nie sa na forum tez dowiedzieli... A co do terminu to pewnie jakis weekend wiosna czy latem, a co do miejsca, to blagam nie gdzies na południu... wiem ze wiekszosc jest z poludnia polski, na północy sporadycznie sie zdazaja... Można myśle by podlaczyc sie do jakiegos zlotu- otwarcia motoclowego,,, i zobic taki pod zlot;) no to juz wymaga wgladu jakiejs rozgarnietej osoby co umie organizowac takie teatry...;-) ja w tej kwesti zupelnie sie do tego nie nadaje... ale przyjechac chetnie bym przyjechał

Witam.

Ja tam jestem z dolnego śląska, ale jak by ktoś zrobił taką akcję nawet w Suwałkach to ja się piszę. Może jest ktoś taki co ma jakieś nieużytki rolne? Łąki kawałek? Wiele nie porzeba. Zrobić miejsce na ognisko. Resztę wszyscy we własnym zakresie. Myślę, że może się udać? :icon_mrgreen:

 

 

 

Dzisiaj było bardzo miło. Jak tak będzie to w niedzielę wyjazd. Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl przednia. Piszę się na taki zlocik mimo 2-jki małych lobuziaków w domu mam zamiar sie wyrwać. Zwłaszcza że myśl o fajnym przelocie skutecznie neutralizuje mdłości i inne nieprzyjemne odruchy związane z wyglądaniem przez okno. ZIMA PRECZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie co do zlotu motocykli marauder to ja wpisuje się już dzisiaj :lalag: i jadę w każde miejsce w tym kraju sporo tutaj sobie gadamy i w jakiś sposób dzielimy się naszą pasja wiec uważam ze powinniśmy się wszyscy spotkac i walnąc kilka piwek w ramach rozwinięcia kontaktów, mój kumpel jeździ volusią i co roku mają zlot intruderów i bardzo dobrze sie bawią więc dlaczego nie my?co do miejsca to można się spotkac gdzieś po środku żeby było w miarę po równo, a jeżeli chodzi o linkę gazu to chyba ja prześwietlę całą dla pewności

Edytowane przez edek_osw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak większość południa... to można by do nas na rozpoczęcie...

 

tu relacja z zeszłorocznego....

http://www.tvreporter.pl/index.php?option=...zenia&Itemid=65

można by parę pętelek po górkach zrobić... :-D

 

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Myślę, że razem może uda się nam coś zorganizowac? Kiedyś parę lat do tyłu było u nas spotkanko pod nazwą "baran''. Organizował to Kwiecień. Póżniej przekształciło się to w festiwal street fighter. Impreza przednia, ale nie dla naszych maszyn. Zmierzam do tego, że miejsce zostało i to całkiem fajne. Pole namiotowe, jakaś tam buda z piwem. Wiadomo, że nie będzie to impra zamknięta, bo za co zapłacić ochronie, ale jak jest duża grupa w kupie to da sobie radę. Jeżeli skład się urodzi to mogę zasięgnąć języka co i za ilę. Pzdr.

 

Co do propozycji Azmadana, to fajna prpozycja. Szkoda tylko, że nie byłem na otwarciu sezonu tylko na zamknięciu. Zeby nie skład moto ekipy i wypad w górki to nie miałbym co wspominać. Byłem dwa razy, pierwszy i ostatni. Z całym szacunkiem.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanko. Moja tylna opona tj. Dunlop D404 150/90-15 już jest prawie łysa i tak się zastanawiam czy możliwe było by zamienienie jej na np. Dunlopa D404 ale 170/80 bądź 160/80. Oprócz walorów wizualnych coś by się zmieniło na lepsze ? Wiem że w koleinach będzie się gorzej jeździło ale to da się przełknąć.

 

Liczę na wasze opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...