Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadałem z nią w czwartkowe popołudnie pogłaskałem iiiiiiiiiiiiiiii odpaliła normalnie bez marudzenia :biggrin: lecz sprzęgiełko które wymieniłem takrze ciągnie rególowałem na 1000-ce sposobów i nic , jedyneczka ruszam rol-gaz na maxa i co obroty jak szalone a odejścia brak (fucky) :banghead: . Jest możliwość iż za mocno dokręciłem sprężynki? a morze to wina dżwigienki w deklu-morze się przestawiła na zębach? Macie morze jakieś pomyślunki? Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem z nią w czwartkowe popołudnie pogłaskałem iiiiiiiiiiiiiiii odpaliła normalnie bez marudzenia :biggrin: lecz sprzęgiełko które wymieniłem takrze ciągnie rególowałem na 1000-ce sposobów i nic , jedyneczka ruszam rol-gaz na maxa i co obroty jak szalone a odejścia brak (fucky) :banghead: . Jest możliwość iż za mocno dokręciłem sprężynki? a morze to wina dżwigienki w deklu-morze się przestawiła na zębach? Macie morze jakieś pomyślunki? Pozdrawiam :flesje:

Ciagnie ci po wymianie sprezynek? kurde to lipa troche... moze ten nypel wystaje w kapie, i caly czas je wciska,,, nie jezdzij tak, nie powinno tak byc ze po wymianie sprezynek cos ciagnie... musiales cos zle zrobić, takze wszystko jeszcze raz radzil bym przejrzec, laczne z glupimi bledami, typu, czy dobre sprezynki wymieniles? czy wszystko dokrecone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagnie ci po wymianie sprezynek? kurde to lipa troche... moze ten nypel wystaje w kapie, i caly czas je wciska,,, nie jezdzij tak, nie powinno tak byc ze po wymianie sprezynek cos ciagnie... musiales cos zle zrobić, takze wszystko jeszcze raz radzil bym przejrzec, laczne z glupimi bledami, typu, czy dobre sprezynki wymieniles? czy wszystko dokrecone...

 

Gdybym miał warunki do grzebania to bym tak uczynił a mianowicie nie mam gdzie rozebrać marudki brak garażu w warszawie i lipa straszna. Nie jeździłem szkoda motocykla. Postanowiłem zabrać ją do lekarza i przy okazji regulacje gaźnika, zaworów sprawdzenie sprzęgła i kilku rzeczy tak na przyszłość, a niech ma maruda SPA :icon_biggrin: aby jej na zdrowie wyszło. Szkoda tylko że mój kochany starszy brat wgniótł bak, a było tak gdy przywieliśmy marude do owego lekarza poszedłem po mechanika w tym czasie mój wspaniały brat odczepiał pasy mocujące moto do lawety. Gdy odpinał tylny ja powróciłem po moto widząc braciszka zmagającego się z pasem postanowiłem wyciągnąć podest do zjazdu z owej przyczepki, i właśnie w tym czasie braciszek odczepił jeden z dwóch pasów które były zaczepione za lagi a suzi jebut na prawą stronę. Bak wgięty jakieś 15 cm kurfa ale peszek :evil: dobrze że chociaż tyle a zarazem AŻ tyle :(

Edytowane przez killgrill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.5 miesiąca i w końcu wymieniłem sprzęgiełko ale maruda marudna i nie chciała zapalić :banghead: teraz musze czekać do czwartku jak dobrze pójdzie, mam takie pytanko iskra strasznie cieniutka koloru niebieskiego dodam że przy W.S.K-ach była stosunkowo większa. Obiawy są takie odpalam na ssaniu ledwo pyka nie wchodzi na obroty a gdy dam lekko gazu to gaśnie bez ssania wo gule nie odpala

 

No cześć.

Przeżywałem kiedyś coś takiego. Dałem moto do serwisu SUZUKI i po 2 tyg. było bez zmian. Szukali wszystkiego bo synchro w serwisie było 100%. Po 2 mies. zrobiono moto okazało się, że synchro do d...py i paliwo z gaźników było wycięte do zera. Trzeba fachowca. ustawił gaźniki i moto jak nowe. Maruda jest bardzo czuły na gaźniki. Trzeba je bardzo dokładnie ustawić. Od tego bym zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno jeszcze wyskocze bo wstawilem marude do garażu i widze się z nim tylko w weekandy więc w tygodniu tęsknimy :) a w weekand jeździmy :crossy:

Mam takie pytanko czy ktoś ma może zamontowane spacerówki w marudzie bo mnie korci żeby założyć tylko nie wiem jak to się w naszym przypadku sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być ładnie dziś i jutro, jadę moto zimować do domciu i mam zamiar polatać po wiosce :crossy: . Podczas zimowania muszę wymienić łańcuszki rozrządu jak one dzwonią a do tego napęd, i na koniec pobawię się wyglądem, malowanie, naprawa wydechów ewentualnie nowe ( widziałem takie ładne tylko cena 3258 pln ) ps: nadal wierze w mikołaja :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno jeszcze wyskocze bo wstawilem marude do garażu i widze się z nim tylko w weekandy więc w tygodniu tęsknimy :) a w weekand jeździmy :crossy:

Mam takie pytanko czy ktoś ma może zamontowane spacerówki w marudzie bo mnie korci żeby założyć tylko nie wiem jak to się w naszym przypadku sprawdza.

Ja mam założone z takimi kupiłem i niemam poruwnania jak się jeździ ze zwykłymi podnużkami na spacerówki napewno nie mogą być wysokie buty bo ciężko się wkłada nogę pod dźwignie biegów chciałem jakoś coś podnieść albo opuścić ale nic niedało się zrobić ale ogulnie jest ok

Edytowane przez Robertso444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są niewielkie,a raczej kosmetyczne.Gmol będzie pasował.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich na Forum

Jestem tu nowy ale z motocyklami juz mialem do czynienia ( siedzialem na nie jednym w salonie hee....) nie zatry na bok

po dlugiej przerwie kupilem od kolegi Suzuki Maraudera VZ800 i jest fajnie lato przelatalem bylo gites poza dniami co padalo.Teraz zima idzie wiec Suzi do garazu na przerobki i pieszczoty i ja wlasnie w tej sprawie chcialem wymienic olej i co widze dwa korki od spodu jeden zwykly na klucz a drugi na inbus i wlasnie mam pytanie do czego ten drugi koreczek??? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...