Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Potrzebuję Waszej pomocy.

Muszę pilnie podać średnicę rury wydechowej, w miejscu, w którym jest połączona z tłumikiem (jak na fotce):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6e9a0cc498d76bb.html

Niestety nie mogę tego sam zmierzyć, bo wyrzucili mnie daleko w delegacje.

Mam "na oku" fajne tłumiki....

Z góry dziękuję za pomoc!

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% jest to 34mm, ale dokladnie powiedziec nie moge w tej chwili bo nie mam jak. Jak zakladalem swoje nowe tlumiki to mialem tulejke redukcyjna do 36mm i nie wystarczala. Poza tym ktos w tym temacie mial tlumiki pomierzone i byly nawet zamieszczone schematy i tam bylo 34mm (na 99% :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% jest to 34mm, ale dokladnie powiedziec nie moge w tej chwili bo nie mam jak. Jak zakladalem swoje nowe tlumiki to mialem tulejke redukcyjna do 36mm i nie wystarczala. Poza tym ktos w tym temacie mial tlumiki pomierzone i byly nawet zamieszczone schematy i tam bylo 34mm (na 99% :D)

Rymek! Dzięki!

Czekałem na tą informaję!

 

by the way... jakie w końcu wybrałeś tłumiki? Nie są za głośne? :biggrin:

Edytowane przez Halls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa glosne ale idzie sie przyzwyczaic. Do wloch pojechalem na cichych to nic kompletnie nie slychac bylo, wole glosniejsze.

 

A tlumiki to te z allegro ktore linkowalem wczesniej. Nawet ladnie sie komponuja z reszta motocykla. Jak je znowu zaloze (jakos pod koniec miesiaca, bo chce jeszcze przeglad na cichych zrobic :P) to podesle fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda dostała dzisiaj porządne mycie karcherem + ogólne pucowanie :biggrin: ale zauważyłem że bak i błotniki są malowane w różny sposób, tzn kolory i wzór ten sam, ale bak jest malowany bazą, potem klejone naklejki (paski) a na wszystko położony klarlak, natomiast błotniki są malowane lakierem akrylowym chyba (bez klarlaku) i naklejki są na wierzchu.... U Was też tak jest ? A może w mojej marudzie ktoś malował albo błotniki albo bak ?

 

pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez Ptaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki czy też szparunki na baku muszą być przykryte lakierem bezbarwnym.Lakier ten zabezpiecza naklejki przed wycieraniem spodniami,i agresywnym działaniem benzyny.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko u mnie tak jest :lalag: Zastanawiałem się czy różnica w technice malowania baku i błotników nie wynika czasem z tego że błotniki są z plastiku a bak z metalu ? Ale może rzeczywiście powodem jest to co napisał piter1600

 

szparunki - człowiek uczy się całe życie ;)

Edytowane przez Ptaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zmiany w malowaniu wprowadzono od 1999r po liftingu modelu czego u mnie nie widać, błotniki i bak są malowane tą samą metodą. Można by tu domniemywać że powodem zmian w pewnym stopniu były oszczędności skoro żałowali trochę lakieru więcej na błotniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nikt nic nie pisze to ja sie pochwale

zrobilismy trase 3135 km w 5 dni (Litwa, Łotwa, Estonia), marudka nawet nie pisnela.

jedynie plecy mnie strasznie bolaly dwa dni pozniej

pozdrawiam

Planuję wyjazd i pobyt dwudniowy w Tallinie w drugiej połowie września. Będę wdzięczny jeśli podasz mi informację dot. noclegów. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się pochwalę...

właśnie nabyłem VZta :-D

1998rok...

46tyś przebiegu

kupiony w PL salonie...

stan super...

full ubrany :-D

 

http://allegro.pl/item717375995_suzuki_marauder_vz_800.html

 

stargowany :-)

dostałem klocki na wymianę... i napęd :-)

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! Dobrze opij żeby się spisywał :flesje:

 

będzie opijany :-D

 

właśnie szukam końcówek kierownicy - ale razem z gumami ze środka...

 

nie było jednej...

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...