Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przesłałem Ci Instrukcję Obsługi 64 strony po naszemu - wada słabe zdjęcia i tylko podstawowe czynności obsługowe.

oraz cały Service Manual - jest w langłidżu - ale ponad 300 stron z lepszymi zdjęciami i rysunkami.

 

PS

 

Moja bestia już na stojaku przygotowana do zimowego serwisu - zamierzam zmienić napęd i tylną oponkę.

 

Użwa ktoś - takich małych prostowników automatycznych do podtrzymania akumulatora w dobrej kondycji przez okres zimowy ???

motory na tory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo bede grzebal cala zimke i na wiosny wyskocze.

tez sie zastanawiam nad takimi prostownikami na zime, piszcie jak cos wiecie.

 

 

ps wlasnie sprawdzilem i nic nie mam na skrzyncy, mozesz sprawdzic adres czy poszlo ok?thx

hura jest juz przegladam

dzieki jeszcze raz

Edytowane przez olek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użwa ktoś - takich małych prostowników automatycznych do podtrzymania akumulatora w dobrej kondycji przez okres zimowy ???

 

Ja nabyłem taki wraz z moto,ale podłączanie go na całą zimę do aku jest raczej niemożliwe w moim przypadku.Powód jest prozaiczny ,po dłuższym użyciu się grzeje i wali z niego spalenizną - może to wina przejściówki na 220V,bo ładowarkę zakupiłem wraz z moto ze Stanów.A z drugiej strony ze strachu o nią nie ryzykowałem nigdy :) jak się naładuje ,po prostu odłączam .

 

Olek1 linki gazu masz dwie osobne

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupilem maraudera i strasznie trudno sie nim skreca, czy to normalne? Musze bardzo zwalniac aby pokonac zakret!!! Prosze napiszcie czy cos jest nie tak z moim motorem czy musze sie do tego przyzwyczaic?

Poprzednio jezdzilem na hondzie cb500 i tam to byla bajka. A chlopaki ktorzy jezdza na innych chopperach mowia ze cos nie tak. POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź stan bieżnika - czy nie są zużyte opony na "kwadratowo" , dalej skontroluj ciśnienie w kołach (na wachaczu jest naklejka z prawidłowymi jego wartościami), sprawdź czy kierownica nie obraca się skokowo co świadczyło by o zużyciu łożysk, idąc dalej może to być luz na wachaczu (jest łożyskowany na igiełkowych łożyskach) co może również powodować problemu ze skręcaniem, no i najgorsze to prawdopodobieństwo niefachowej naprawy ramy.

Dodam jeszcze, że marudka nie prowadzi się tak dobrze jak CB 500, i to w mojej ocenie jest przyczyną problemów. Trochę nawiniesz kilometrów i będziesz tarł podnóżkami o asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie czy ktoś z was przerabiał może kierownicę na szerszą ?? oryginalna ma 70 cm i z racji mojego słusznego wzrostu jest mi trochę mała, myślałem o przeróbce na 90 cm ale nie wiem czy starczy mi linek, kabli etc. czy ktoś ma doświadczenie w tej materii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kiery musisz dać nowe rizery,bo oryginalne są na stałe z kierownicą.Myślę że linek i kabli starczy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy suzuki marauder vz800. jestem posiadaczem tegoż właśnie moto od 2 sezonów wcześniej miałem stare ale jare cb 750 teraz kiedy wjeździłem się w marudera zauważyłem, że mogę zmieniać biegi w górę bez używania sprzęgła. czy to jest naturalne, czy coś mi się sypie. wszystko działa poprawnie bez ciągnięć na sprzęgle bez zgrzytów w skrzyni, a biegi można w górę bez sprzęgła. nie mam instrukcji w języku polskim, jeśli ktoś mógłby przesłać na: [email protected] będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam brać.

Edytowane przez saxiu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tak biegi zmieniać ale tylko w górę ,w dół musi być sprzęgło.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...