Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Odnośnie tych świecących kierunków - dlatego chce ich zlikwidować ponieważ kupiłem lightbary - z zarówkami H4 i 5W(długie krótkie) oraz z żarówką postojową. Tak że jak podłącze te lampy to będzie wyglądał jak choinka (w sumie 5 lamp się bedzie żarzyć!!!!- główna , kierunki i lightbary) - a tak to tą funkcje przejmą lightbary - światła pozycyjne - a wówczas kierunki pozostaną tylko kierunkami.

Pod koniec tygodnia będę miał więcej czasu to zabiore się za montaż tego oświetlenia oraz przeróbki instalacji.

Dzięki za wszystkie informacje - jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje to proszę pisać

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądnij temat od początku, albo zapoznaj się np. z tematem zbiorczym vtx (zamknięty, długi) - problem wałkowany co najmniej kilka razy, trochę samodzielności i znajdziesz skuteczną poradę

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cos takiego ja mam drgania od samego silnika ale przed zima tego nie bylo czy to regolacja gaznikow by zalatwila ? Ktos z Was to mial ?

Czytalem na forum ale pisza o drganiach innych a to drgania po dodanu gazu nawet na postoju .Bede wdzieczny za podpowiedz . Jeszcze teraz podjade do mechaniora to napisze co on powiedzial.

Edytowane przez KANTRY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki "jeszua" za nakierowanie - już wszystko wiem jak zrobić z tymi światłami - przestudiowałem wszystkie wątki dot. tego tematu.

 

 

........Mam jeszcze jedno pytanie??

- jeżeli podkręce sobie obroty (na biegu jałowym za wolno się kręci) - czy konieczne jest synchronizowanie gaźników!!! - czy nie ma to wpływu - z góry dzięki za odpowiedz

 

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki "jeszua" za nakierowanie - już wszystko wiem jak zrobić z tymi światłami - przestudiowałem wszystkie wątki dot. tego tematu.

 

 

........Mam jeszcze jedno pytanie??

- jeżeli podkręce sobie obroty (na biegu jałowym za wolno się kręci) - czy konieczne jest synchronizowanie gaźników!!! - czy nie ma to wpływu - z góry dzięki za odpowiedz

 

Pozdrawiam Piotrek

 

Niema takiej potrzeby przecież jak jedziesz to terz dodajesz gazu jedna linka działa na dwa gaźniki i jeszcze jest powrotna druga jak będziesz podkręcał to na wejścu do gaźników nie grzeb czasem pomiędzy nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego za wolno, dławi się? może zanim zaczniesz kręcić, sprawdź w instrukcji (serwisówce) ile powinno być?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki "jeszua" za nakierowanie - już wszystko wiem jak zrobić z tymi światłami - przestudiowałem wszystkie wątki dot. tego tematu.

 

 

........Mam jeszcze jedno pytanie??

- jeżeli podkręce sobie obroty (na biegu jałowym za wolno się kręci) - czy konieczne jest synchronizowanie gaźników!!! - czy nie ma to wpływu - z góry dzięki za odpowiedz

 

Pozdrawiam Piotrek

 

Niema takiej potrzeby przecież jak jedziesz to terz dodajesz gazu jedna linka działa na dwa gaźniki i jeszcze jest powrotna druga jak będziesz podkręcał to na wejścu do gaźników nie grzeb czasem pomiędzy nimi

Pewnie nie na temat ale mam nadzieję,że mnie moder nie zbanuje.Temat był kiedyś wałkowany i czytałem że przerabiałeś wydechy od Marudy.Mógłbyś rzucic jakieś szczegóły na ten temat. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wolne obroty chcę troszkę podkręcić ponieważ na biegu jałowym są niskie ledwo się kręci - i czasami motor gaśnie - oraz czasami jak dojeżdżam do skrzyżowania i wyrzucę na luz - to wówczas czasami też gaśnie - z tego co tam zaglądałem to jest tam taka śrubka "dokładnie" pod siedzeniem - po prawej stronie - super dojście - tak że troszkę nią podkręcę i zobaczymy jak się moto będzie zachowywał

Dzięki za wskazówki pozdrawiam prezespio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z sugestii Ptaka przerobiłem trochę wydechy w mojej Marudzie z tym że nie wybebeszałem całych tłumików a tylko nawierciłem dwie przegrody.Z pierwszą nie było problemów a z drugą poradziłem sobie przedłużając wiertło.Nawierciłem w każdym wydechu 6 otworów o średnicy 7 mm a efekt przeszedł moje oczekiwania.Teraz Maruda sobie ładnie mruczy :icon_mrgreen: .Jeszcze raz dzięki za podpowiedz :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z sugestii Ptaka przerobiłem trochę wydechy w mojej Marudzie z tym że nie wybebeszałem całych tłumików a tylko nawierciłem dwie przegrody.Z pierwszą nie było problemów a z drugą poradziłem sobie przedłużając wiertło.Nawierciłem w każdym wydechu 6 otworów o średnicy 7 mm a efekt przeszedł moje oczekiwania.Teraz Maruda sobie ładnie mruczy :icon_mrgreen: .Jeszcze raz dzięki za podpowiedz :flesje: .

 

Teraz jeszcze powinieneś wyregulować sobie gaźniki po takiej operacji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz jeszcze powinieneś wyregulować sobie gaźniki po takiej operacji !

 

Bez przesady. Gdyby założył przelotowe rury albo wybebeszył tłumiki całkowicie to być może trzeba by było wyregulować gaźniki.

Ja na patroszonych wydechach (jak w opisie) jeździłem bez problemu, kolanka się nie przebarwiały, moto chodziło równo a na hamowni wyszły wyniki takie jak podaje fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...