Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich

Zostałem szcześliwym posiadaczem Suzi, stąd też wnoszę o przyjęcie mnie do szanownego grona, pozdrawiając przy okazji forumowiczów.

 

Ja również witam nowego posiadacza "Maruderka" i życzę niezapomnianych chwil podczas jazdy.

 

do zobaczenia na trasie,

Rodnay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

Zostałem szcześliwym posiadaczem Suzi, stąd też wnoszę o przyjęcie mnie do szanownego grona, pozdrawiając przy okazji forumowiczów.

jak tak dalej pójdzie to nasz wątek admini przeniosą do Powitalni :flesje:.. no ale jak każe dobry obyczaj witaj Marten i pewnie do zobaczenia wkrótce :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Borkach, popytałem, pogadałem i wygląda to tak:

najbliższe wolne terminy to 9-11 maj albo 30-1 czerwiec.

Koszty to ok 50 zł za osobę, nocleg w takim dziwnym pawilonie hotelowym.

Obejrzyjcie sobie stronkę i czekam na opinie.

www.borki.pl

Jeśli to za późno, to może jakieś inne miejsce zaproponujecie, może coś w pobliżu Warszawki albo gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zasadzie pasują chyba oba terminy.. no chyba że coś nagłego się wydarzy.. ale nieprzewidywalnymi rzeczami nie będe sie przejmował póki co.. a poza tym, jak powiedział AZAEL JEŚLI ISTNIEJE COŚ CO PRZESZKODZIŁOBY CI W DOTARCIU NA SPOTKANIE - ODRZUĆ TO!!! i tak trzymać :lalag:

Edytowane przez krissF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: miejsce piękne, lokale sypialniane super, zaplecze gastronomiczne pewnie czynne do póżna w nocy.

Ewangelia w/g AZAELA: JEŚLI ZAISTNIEJE COŚ CO PRZESZKODZIŁOBY DLA MNIE W DOTARCIU NA SPOTKANIE - ODRZUCĘ TO!!! ;)

Terminy super ;) , 9-11.05 mam urlop a 30.05-1.06 będę miał urlop choćby co!!! :bigrazz:

Edytowane przez wilk1961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie fajnie byłoby się spotkać w tych terminach z Wami wszystkimi o WIELCY :biggrin: bardzo bym chciał. Ja tu obecny najmłodszy w rodzinie JUNIOR ZSAKUL :icon_exclaim: zgłasza swoją obecność w terminie późniejszym, czyli wychodzi na 30 czerwca bieżącego roku :cool: a tymczasem idę odtańczyć taniec słońca :) :cool: :buttrock: co by nam wszystkim było cieplej we wspólnym mArUdZeNiU.

 

Pozdrawiam drodzy koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.borki.pl/Podstrony/2_camping_c.html

 

Jedziemy tam!!! Zdecydowanie, Chłopy, jedziemy!!! :icon_exclaim:

Co do terminów to proponuję w takim razie przełom maja i czerwca. termin mocno odległy więc czasu na przygotowania trochę. bo jak rozumiem program mógłby wyglądać tak...

- 30:

do 15 zjazd poszczególnych maszyn

od 16 ognisko i "wieczorek taneczny" :) :flesje:

- 1:

śniadanko, :cool:

cóś na kształt parady po jakimś okolicznym większym mieście :crossy: (Tomaszów maz. najbliżej)

do którego trzeba dojechać i to już samo w sobie jest piękne, (5km)

pewnie mają tam jakiś rynek gdzie można spożyć jakiś obiadek ( to wie pewnie Comanche :biggrin: )

a po tem smutny czas rozstania... :buttrock:

...i do następnego razu :cool:

 

... ale ten pawilon sanitarny... Mać! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.borki.pl/Podstrony/2_camping_c.html

 

Jedziemy tam!!! Zdecydowanie, Chłopy, jedziemy!!! :D

Co do terminów to proponuję w takim razie przełom maja i czerwca. termin mocno odległy więc czasu na przygotowania trochę. bo jak rozumiem program mógłby wyglądać tak...

- 30:

do 15 zjazd poszczególnych maszyn

od 16 ognisko i "wieczorek taneczny" :flesje: :flesje:

- 1:

śniadanko, :biggrin:

cóś na kształt parady po jakimś okolicznym większym mieście :crossy: (Tomaszów maz. najbliżej)

do którego trzeba dojechać i to już samo w sobie jest piękne, (5km)

pewnie mają tam jakiś rynek gdzie można spożyć jakiś obiadek ( to wie pewnie Comanche ;) )

a po tem smutny czas rozstania... :banghead:

...i do następnego razu :bigrazz:

 

... ale ten pawilon sanitarny... Mać! :cool:

 

 

Podpisuję się pod tymi słowamy "ręcyma i nogymy" ;-).

Mi pasują obydwa terminy, więc dostosuję się do ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tymi słowamy "ręcyma i nogymy" ;-).

Mi pasują obydwa terminy, więc dostosuję się do ogółu.

 

To moze jakas check lista? Co by bylo widac kto jest zdecydowany? I jeszcze jedno pytanie, otoz moi koledzy riderzy niestety :D nie jezdza marudkami, stad pytanie w ich imieniu, czy spotkanie zamyka sie dla jedynie slusznej marki i modelu ;) czy wprowadzamy charakter otwarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz moi koledzy riderzy niestety nie jezdza marudkami, stad pytanie w ich imieniu, czy spotkanie zamyka sie dla jedynie slusznej marki i modelu

 

Zastanawiałem się i nad swoimi ( dwoma) kolegami, ale ci jeżdżą Intruderami... i pomyślałem, że do Intruzów to jeszcze może można by się nagiąć :crossy: ... ale nie koniecznie... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pojawił się dziś duży problem.

30 maja mam wyjazd służbowy i nie będzie mnie przez cały weekend.

Zabijcie mnie a potem podumajcie o innym terminie.

No chyba , że nie da rady, to załatwię wszystko, ale nie przyjadę, a to byłaby porażka !!!.

Poza tym tak sobie pomyślałem, że jeśli jedziecie do Częstochowy 20 kwietnia na rozpoczęcie sezonu to tam moglibyśmy się spotkać i coś ustalić ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz moi koledzy riderzy niestety nie jezdza marudkami, stad pytanie w ich imieniu, czy spotkanie zamyka sie dla jedynie slusznej marki i modelu

 

Zastanawiałem się i nad swoimi ( dwoma) kolegami, ale ci jeżdżą Intruderami... i pomyślałem, że do Intruzów to jeszcze może można by się nagiąć :crossy: ... ale nie koniecznie... :crossy:

 

(Ehm.. Ty... Ty... czystej krwi Marudo... może chciaż kawałek trawniczka na support)

Pozdrowisko

Krzysiek

Megi 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...