Skocz do zawartości

Suzuki MARAUDER VZ800


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(Ehm.. Ty... Ty... czystej krwi Marudo... może chciaż kawałek trawniczka na support)

Pozdrowisko

Krzysiek

Megi 1.6

 

He he... Cwaniaku na innym moto :smile:

Najpierw wyrażę swoją ogromną wdzięczność, za wszelką pomoc jaką od ciebie dostałem a teraz się wytłumaczę przed wszystkimi pozostałymi.

Nie jestem "nazistą Marudnym" :icon_twisted: , ale pomyślałem, że najpiękniej jednak wygląda kawalkada bardzo podobnych motocykli a Intruzy są nieco podobne. "Gwiazki" Yamachy też pasują :smile:

Jednak skoro spotkanie jest inicjatywą posiadaczy Marudek to ... no sami wiecie :smile:

 

Co do spotkania w częstochowie to nie jest zły pomysł. Pytanie tylko kto się tam wybiera. Może faktycznie zróbmy sobie check listę.

Poproszę żeby każdy zainteresowany wpisał :

1. pasujący termin spotkania w maju

2. czy będzie w Częstochowie (otwarcie)

3. czy będzie w na Bemowie (otwarcie)

 

A teraz drogie dzieci, Azaelek schodzi do garażu i wyjeżdża w miasto :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa odpada.

Bemowo.. mam mocno "mnięszane" uczucia...

Borki jak najbardziej... wstępnie oba terminy... choć późniejszy pewniejszy... a resztę czas pokaże.

Edytowane przez krissF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o WIELCY!!!

 

Poniżej przedstawiam wstępne zestawienie maruderowców, którzy moim zdaniem ostatnio dawali znaki życia na forum. Jeżeli kogokolwiek pominąłem, serdecznie przepraszam – zrobiłem to niechcący. Jeżeli dałoby radę wszystkich razem zebrać w BORKACH było by super, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że różnie bywa. Kilku z nas już się wypowiedziało, jeżeli mogę prosić dajcie znać i WY, którzy głosu nie zabraliście.

 

 

CZYSTA LISTA NA BORKI:

 

1. WILK1961

2. RODNAY

3. AZAEL

4. SZPADI

5. MARTEN

6. COMANCHE

7. UPLOAD

8. KRISSF

9. MARTEN

10. DŻEJDŻEJ

11. JACQ64

12. ZSAKUL

13. GELLUS

14. MARTEN

15. ZAB

16. EVILOR

17. PTAKU

18. KRZALEX

19. BARANVZ

20. ZZHOP

21. PRAŁAT

22. ANIMAES

 

 

Jeszcze raz przepraszam za ewentualne pominięcie kogokolwiek – pozdrawiam drodzy koledzy (…) niech wam słonko świeci (…)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo...

Jak trudno zsiąść z moto, po tak wspaniałym dniu... 160 kilo po Wawce nawinięte, kask zamówiony. jeszcze tylko trzeba znaleźć lepsze aku...

no i kamizelka oddana do malowania... będe miał na pleckach bardzo ładny wzorek... i będzie się w nocy błyszczał :) ... wyginam śmiało ciało... :notworthy: bardzo piękny piątek był... a teraz jakby co to zazdrście... proszę ! :)

życzę słoneczka moc...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni bracia, mój udział w marudzeniach zależy od tego kiedy będę miał prawko :icon_exclaim: wątpię żeby już w maju mnie to szczęście spotkało :( tak więc jak na razie ciężko mi cokolwiek planować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie o WIELCY!!!

 

Poniżej przedstawiam wstępne zestawienie maruderowców, którzy moim zdaniem ostatnio dawali znaki życia na forum. Jeżeli kogokolwiek pominąłem, serdecznie przepraszam – zrobiłem to niechcący. Jeżeli dałoby radę wszystkich razem zebrać w BORKACH było by super, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że różnie bywa. Kilku z nas już się wypowiedziało, jeżeli mogę prosić dajcie znać i WY, którzy głosu nie zabraliście.

CZYSTA LISTA NA BORKI:

 

1. WILK1961

2. RODNAY

3. AZAEL

4. SZPADI

5. MARTEN

6. COMANCHE

7. UPLOAD

8. KRISSF

9. MARTEN

10. DŻEJDŻEJ

11. JACQ64

12. ZSAKUL

13. GELLUS

14. MARTEN

15. ZAB

16. EVILOR

17. PTAKU

18. KRZALEX

19. BARANVZ

20. ZZHOP

21. PRAŁAT

22. ANIMAES

Jeszcze raz przepraszam za ewentualne pominięcie kogokolwiek – pozdrawiam drodzy koledzy (…) niech wam słonko świeci (…)

 

cholera, albo jest wiecej Martenow, albo sie jakos sklonowalem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! i tak po kolei:

 

Częstochowa - obowiązkowo na mszy jestem, co do spotkania z Wami to raczej odpada a to tylko dlatego że jesteśmy w zorganizowanej licznej grupie i z zasady trzymamy się razem.

 

Bemowo - nie

 

Borki - śledzę temat, jestem zainteresowany, dam znać krótko przed terminem (o ile można), jeżeli będe to z kolegą również na Maruderze, ale nie wykluczam więcej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po raz pierwszy i prosze o pomoc jesli to mozliwe mam problem z maruderem przy zapalaniu po kilku dniowym postoju zastanawiam sie czy jest jakas dodadkowa pompka lub przycisk do podpompowania paliwa .Od niedawna jestem posiadaczem motocykla i nie znam jeszcze spraw technicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----------->

Pokrecone to wszystko!!!!!! -- wsiąkło mnie na kilka dni

Co do spotkania Borki to dla mnie bomba -- chociaz nie moge potwierdzic na 100% bo teraz takie zycie prowadze ze nie wiem co bede robil za dwa dni;D

Potrzebuje ubrac swoja Suzi ---sakwy,oparcie --jeżeli mógłby ktoś polecic cos interesujacego to dzieki z góry!!!

 

 

Trzymta sie ---------------------> do zobaczenia na trasie---------------->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Częstochowy powoli układam siły na ten wyjazd, ale najpierw muszę dokonać poważnych zakupów - kurteczka, spodnie, kask dla małżonki, potem oczywiście nowy dla siebie.

Moto ubrane a kierownik nie.

Borki jak najbardziej ujęte w harmonogramie ale zawsze cóś może wyskoczyć w ostatniej chwili.

 

DO karol polanowski Nie ma żadnych dodatków przay uruchamianiu. Tylko ssanie wyciągasz- do końca i palisz. Sprawdż, czy się nie cofa samoczynnie. Jeżeli długo kręcisz rozrusznikiem i nic - wykręć świece i "wypal" nawet na kuchence gazowej. A najlepiej zakup nowe. Jeżeli dalej nie teges to regulacja gażników powinna pomóc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...