Skocz do zawartości

obroty max. w TDR 125


C_L_K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koles nie porówuj Aprili RX do MX. Ja chodź sam mam DT 125 chętnie zamienił bym sie na RX 125. A TDRka jest na pewno słabsza od RXa.

:notworthy: :P Nareszcie ktoś normlanie powiedział :cool:. Wszyscy wiedzą że RX ma więcej koni od TDR ale oczywiście znajdzie sie koleś co mysli inaczej. Nie oszukuj się :D bo TDR ma 26 koni a RX 33 :)

 

chyba kończymy ten temat :D

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak któryś jest taki k*rwa mądry to zapraszam żeby się ścignąć bo odkupił ją odemnie mój kolega PUCEK123123, i powiem wam pajace że z nią nawet cagiwa planet po tuningu na 160ccm nie ma szans. Nsr 125 też nie ma szans, jakieś tam aeroxy po tuningach za 6 tys to nawet nie mają co myśleć o wygranej.A skoro wasze tdr tyle nie ida to znaczy że ostre gówna macie i skatowane na śmierć. A jak ktoś dalej nie wierzy to mnie to gówno obchodzi!!!!!!!!!!!

Dziecko uważaj jak sie wyrażasz na forum publicznym. I uważaj kogo nazywasz pajacem.

Nikt Ci nie uwieży, że jechałeś 150 na zużytym tłoku na tdrce,a jak masz cos do powiedzenia i włączasz sie do dyskusji, a pózniej to ze bajki opowiadasz Cie gowno obchodzi to nie pisz w ogóle.

 

 

JUPI odlaczylem licznik i moto smiga zajebsicie!!!!!!

teraz musze tylko sprawdzic linki zeby licznik dzialal i mi nie odlaczalo:D

Z którego roku masz motor? Słyszałem, że nie we wszystkich modelach jest ta blokada przy liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00r. pytalem sie kumpla mowil ze mam nanometr w liczniku ktory odlacza go po osiagnieciu danej predkosci:)

 

Niestety narazie nie moge sie cieszyc jazda bo przed zawieziem do mechanika moto smigal swietnie potem kiedy mowil ze podniosl zacinal sie przy obrotach 3-5k a jak obnizylem to na 6-7k wiec mysle ze zrobil cos jeszcze z tym gaznikiem bo nie am cudow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...