Skocz do zawartości

Budojemy motocykl.


jaros4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie,wyglada to tak,jakbym sie podpiol z mym postem pod kolege wsk,ale to wylacznie on go prowadzi,czyli jest,jakby to szumnie okreslic MODERATOREM TEMATU.A teraz do nas koledzy motocyklisci nalezy podtrzymanie tego,a moze cos sensownego z tego wyniknie,bo przeciez takie ,mam nadzieje,jest zalozenie tego forum.Kazdy z nas ma jakies doswiadczenie,talent czy chocby wiedze teoretyczna.np.kolezanka Soviet Boxer wymysla logo,emblemat,czy jak to zwal,moze kolega Granat,dysponujacy wiedza w temacie pozniejszej rejestracji TEGO tez pomoze,i tak ziarko do ziarnka...Rozpetajmy burze mozgow,a nie" w szklance wody". :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac na zalaczonym obrazku -marzenie kazdego swiadomego motocyklisty,czyli kosmicznie dokladna i niezawodna japonska czworka rzedowa plus wybajerowana rama.mysle ze to typowe zwierze przyszlosci,bo co jak co ale gruchoty w stylu occ na starym kontynencie po prostu sie nie sprawdzaja.my mamy stary kontynent i nowe rozwiazania,oni nowa ziemie i stare graty,wybor nalezy do ... :)

 

ty ronon jeszcze bys tylko twarz pokazal,bo z oswiecimia do bielska to tylko 20 min sie jedzie,powinienem cie znac chocby ze zlotow. :wink:

 

moze w nowej wsi pod mostem na sole????????? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja troszku z innej beczki

 

ktos wczesniej powiedzial ze z ruskiej ramy mozna zrobic conajwyzej czołg i mie to kreci :wink:

 

zima planuje zlozyc sobie sprzeta do katowania

 

rama od M67 najbrzydsza ruska rama ale za to najwyższa = najwiekszy przeswit :)

 

skrzynia ze wstekiem raczej wieprzowa bo tak je wszyscy chwala

 

silnik pewnie samochodowy bo na bawara mnie nie stac ;/ a moze uralowy tylko troszku stjuningowany jeszcze sie musze namyslic

 

z przodu zawiecha na dlugim wahaczu

 

nie wiem co z napedem na kosz, troszku sie boje tego ruskiego oryginalnego podobnoz przskokach sie potrafi skaszanic

 

a na koniec to co tygryski lubia najbardziej wysoko umieszczony wydech i filtr powietrza w baku :]

 

to dobiero bedzie mozna po blotach jezdzic :wink:

 

czekam na wasze przemyslenia w tej materii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki albo sie temat rozwinie i bedzie konkretnie na temat, nie bedzie spamowania, tudziez jezyka ktorego nikt nie rozumie (tu pije do kolegi Granat), albo temat wedruje do kosza (taki przywilej moderatora ;) ) Student dobrze gada, po co dwa tematy kiedy mozna w jednym pisac...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaros4 po zlotach raczej nie jezdze bo malo jest takich z kulturą, przewaznie to chamstwo i pijanstwo jakos wyroslem z tego hehe teraz bedzie operacja poludnie w bielsku bardzo fajna imprezka

 

http://www.militaria.bielsko.com.pl/misja6.php?m=misje

 

 

co do wynalazku pt."czolg na ruskiej ramie" to tez mam taki pomysl cos na ksztalt TMZ

 

http://dnepr.ural.free.fr/controverse-tmz-53-2.jpg

 

takie cos typowo w lasy,bloto itp.tylko trzeba pomyslec nad piecem

 

a co do wyzucania do kosza tego tematu,jest wiele innych zdublowanych tematow no ale wola moderatora jest niepodwazalna :buttrock:

 

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przeprasam:-)

a co do konkretów, widziałem kiedys u kumpla maszyne co prawda na 4 kołach ale silnik z przodu z kaszla, ciekwie było rozwiazane chlodzenie,moze to jest wyjscie, mały silnik z moca, czesci w pite, za grosze, duza mozliwosc tuningu(mozna lekko podciagnac o 10km domowymi sposobami) i nie szkoda, kwestia ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...