Skocz do zawartości

stunt dzidy a nie wypieczone szczury!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Haha jaki pies, też bym chciał takiego do katowania a swojego bym miał do jeżdżenia. Kuba... to pewnie jakiś koleś z Yamahy i robi antyreklame Suzuki żeby sie ludzie nawet nie zastanawiali nad kupnem tego modelu. Każdy kto nie chce trafić na to padło niech nie kupuje Suki :buttrock: Majstersztyk strategi funkcjonalnej :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a później ktoś się będzie pytał na forum czy opłaca się kupić moto które nad klamką sprzęgła ma klamke od tylnego hampla albo bak wgnieciony żeby lepiej bagaże się trzymały:) lub coś w tym guście,w opisie na allegro pewnie zamieścisz ogłoszenie:niekatowany-w tym sezonie,tylko mała gleba parkingowa.

ciekawy jestem jak mowisze ze go opchniesz na allegro a mowisz ze na 2 silni juz jedziesz ciekawe co z numerami silnika.co moze scyzorykiem wyryłeś.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz kolego ale silnik jest elementem ZAMIENNYM jak kazdy inny!! i jego nr nie widnieje w dowodzie!!! a nawet jesli by byl to czy do nabicia nowego nr. potzrbny jest Coperfild?????????????????

jak zarzniesz swojego gluta to mam czesci do takiego !!!http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=210069916 podbijaj za grtosze oddam sciepa

Edytowane przez KUBAR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubar1 pewnie jestes ze stuntpoland co? fajnie, ze masz ta swoja stunt dziwke i jej nie szanujesz, kopiesz i takie tam ale jaki jest cel twojej wizyty?? zrobienie afery?? jak chcesz miec w dupie stan swojego motocykla twoja sprawa ale czemu uwazasz ze twoja filozofia obycia ze sprzetem jest ta najlepsza? kazdy robi co chce i tyle, nic na sile :notworthy: pokazal bys lepiej swoje foty jak robisz stopale i piony albo lepiej filmik zapodaj (w odpowiednim dziale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz kolego ale silnik jest elementem ZAMIENNYM jak kazdy inny!! i jego nr nie widnieje w dowodzie!!! a nawet jesli by byl to czy do nabicia nowego nr. potzrbny jest Coperfild?????????????????

owszem kolego jest elementem zamiennym ale jak ktoś zechce przy kupnie sprawdzic to co wtedy powiesz-przecież to element zamienny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem kolego jest elementem zamiennym ale jak ktoś zechce przy kupnie sprawdzic to co wtedy powiesz-przecież to element zamienny???

twoj wiek 15 lat - jest adekwatny do poziomu wiedzy na tego typu tematy!!! kto i po co sprawdza nr silnika?????????? sprzedalem z 10 motorow i nigdy jakos nikt tam ni zagladal ... ale jesli to jest wyznacznikiem stanu moto to od teraz zawsze bede sprawdzal przed kupnem nr silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kiedyś powiedziałem , że motocykl to dla mnie pod każdym względem pasja i nie mógłbym go tak traktować sam na niego zarobiłem i szanuje swój wysiłek , moja stara japonia jest moją dumą , chcesz to go sobie polej paliwem i podpal , dla mnie oszołom jesteś i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj wiek 15 lat - jest adekwatny do poziomu wiedzy na tego typu tematy!!! kto i po co sprawdza nr silnika?????????? sprzedalem z 10 motorow i nigdy jakos nikt tam ni zagladal ... ale jesli to jest wyznacznikiem stanu moto to od teraz zawsze bede sprawdzal przed kupnem nr silnika

a twoj wiek niestety nie jest adekawtny do rozumu,ty chyba niewiesz alebo sprzedajesz jakimś kompletnym kretynom którzy nieszanują pieniędzy,jak ktoś szanuje to zadzwoni i się zapyta o przeszłość tego motorka za zgodą właściciela w serwisie suzuki i wtedy wiadomo jak się nizgadzają nr to jest wałek.

 

a tak przy okazji to masz chyba jakiś kompleks co??

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...