Skocz do zawartości

YZF 400. Czy warto???


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Już od dawna się przymierzam do kupna crossa. Interesują mnie tylko 4T. Cały czas zbieram kasę na coś porządnego, ale znalazłem sprzęt znacznie tańszy od średniej. Czy coś z nim jest nie tak??? Nie bardzo znam się na crossach i nie wiem na co patrzeć. Może ktoś mi doradzi czy ten sprzęt jest warty zainteresowania.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M457362

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym rocznikiem też mi coś się nie zgadzało... Bo z tych samych roczników były właśnie 426 i 400. Ogólnie już rok szukam jakiegoś 4T, ale dla mnie są strasznie drogie. 2T już na pewno nie kupie ze względu na awaryjność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 4T kupisz używane to się możesz zdziwić awaryjnościa :icon_question: Jak patrysz na awaryjność to nie crossowke, ewentualnie nową lub zadbaną o dużej pojemności (4,5 4T/2,5 2T). A ta yz to rok 99, wiec lipa. W 00 byly juz yz 426 i WR 400,

 

 

 

Pozdro

Edytowane przez zielorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 4T kupisz używane to się możesz zdziwić awaryjnościa :banghead: Jak patrysz na awaryjność to nie crossowke, ewentualnie nową lub zadbaną o dużej pojemności (4,5 4T/2,5 2T). A ta yz to rok 99, wiec lipa. W 00 byly juz yz 426 i WR 400,

Pozdro

 

No na pewno będzie mniej awaryjne od 2T, które psują się po prostu na okrągło. Znajomy ma Huskę 410 TC, zmienia w czasie olej, robi wszystko co trzeba i nie psuje się, wszystko elegancko chodzi. No i jeszcze to rozwijanie mocy przez 2T na ulicy nie denerwuje mnie tak jak w terenie. Te wszystkie czynniki skłaniają mnie jednak ku 4T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu wiec podlacze sie pod ten. Co sadzicie o tym motocyklu??

 

http://moto.allegro.pl/item209675836_ktm_l..._supermoto.html

Wydaje sie niezla oferta, pewnie jeszcze cos da sie zejsc z ceny.

 

Motor mojego kolegi. Silnik jest naprawde po remoncie, w ogole nie jezdzony, bo zanim go kumpel odebral od mechanika, mial wypadek na innym moto i do tej pory siedzi w domu z polamanymi nogami. Podjedz, zobacz i ocen. Duza zaleta to kola supermoto, ktore mysle, ze 2tys moglbys bez problemu sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po fotkach to ciężko się ocenia moto, a tak prawde mówiąc to okazji w cenie nie ma co szukać, przy tego rodzaju motocyklach ważny jest stan maszyny, a jak nam już odpowiada to wtedy patrzymy czy nas na niego stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!!!

 

Mam takie pytanko czy idzie jakos zmniejszyć moc takiej WR/YZ 400 ewentualnie WR/YZF 426jest to mozliwe?? Nie wiem np. poprzez zmiane gażnika na mniejszy lub zdławienie jakoś wydechu :icon_eek:

jestem na etapie szukania nowej maszyny strasznie na palilem sie na 250 w czteropaku jedna nie idzie znalesc nic ponizej 10k :lapad:

 

z gory dzieki za odpowiedzi :crossy: :crossy:

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...