Skocz do zawartości

tor Oborniki


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, z tego co wiem to amatorzy tez moga korzystac z toru. Trzeba przedtem uzgodnic wszystko z osobani z klubu, numery telefonow sa koło toru na tablicy informacyjnej. Płatne cos koło 10zł (tylko nie wiem za jaki okres). Płacą tylko ci co nie naleza do klubu!

pzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeździć praktycznie zawsze kiedy nie ma zawodów, tylko czasem są też treningi klubowe ale to chyba we wtorki i czwartki od 16 (jeszcze się dowiem to napiszę). Członkowie klubu za free, reszta 10 zł za wjazd lub 100 zł na sezon, ale jak się przyjedzie przed 16 to raczej się nie płaci bo po prostu nie ma nikogo kto mógłby skasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeździć praktycznie zawsze kiedy nie ma zawodów, tylko czasem są też treningi klubowe ale to chyba we wtorki i czwartki od 16 (jeszcze się dowiem to napiszę). Członkowie klubu za free, reszta 10 zł za wjazd lub 100 zł na sezon, ale jak się przyjedzie przed 16 to raczej się nie płaci bo po prostu nie ma nikogo kto mógłby skasować

 

Będę wdzięczny za informację. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treningi dla klubowiczów sa na 100% we wtorki i czwartki!

 

pozdr.

 

dokładnie. wtorki i czwartki od 16 do ok. 19 i wtedy tor jest zamknięty dla ludzi spoza klubu. informacja potwierdzona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem jeżeli nie wykupiony będzie ten wstęp 10zł(na dzień) to jeżeli was przyłapią kara 150zł:lalag: pozdro!

hehe skad zes wytrzepal to info ;)

PS. chyba nie z Danii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...