Skocz do zawartości

Od jakich moto zaczynaliście?


czaki38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku był romet pony (motoryna) łza kręci się w oku do dziś nie chcę kłamać ale miałem chyba ze 6 lat jak mnie brat na nią posadził włączył jedynkę puścił i kazał zawracać na końiczynie następnie wiejski sprzęt kaskaderski (dla kochających skróty WSK) dalej jawa 350 (tylko z doskoku) parę latek przerwy i teraz kawasaki ltd 454 a dalej kto wie.....

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Motorynka

Simson S-51 Enduro

MZ TS 150

MZ ETZ 250 Lux

URAL (nie pamietam oznaczenia, chyba :buttrock: M-63) z koszem... i jednocześnie:

BMW Sahara (tzn. silnik Sahary, a reszta zrobiona na Saharę :biggrin: )

...jakis czas nic..... a teraz:

Suzuki Marauder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson skuter - generalnie masakra.... ale te wspomnienia...

WSK 175 - wujka - pierwsze prawdziwe konie między nogami :)

dłuuuuugo dłuuuugo nic...

 

DRAG STAR 650 - rakieta na rok czasu

VTX 1300 - to już prawie to...

 

a jednak nie to i....

 

i MT-01 - to jest to !! :D

 

a kiedyś może coś w stylu Yamaha FJR...hmmm ale to mglista przyszłość :biggrin:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...