Skocz do zawartości

Od jakich moto zaczynaliście?


czaki38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

U mnie to był dziadkowy Romet Ogar, później skuter Yamahy z 1988 r którego nazwy nie dało się nigdzie doszukać, Piaggio Zip 50, Derbi Senda 80, no a później się zaczęła przygoda z cruiserami a mianowicie Yamaha Dragstar 650, Kawasaki Vulcan 800, Yamaha Warrior 1700, Yamaha Wildstar 1700, w międzyczasie 2 Wski B1 i Kobuz, a teraz Kawasaki Mean streak 1600, obiektywnie rzecz biorąc z którego najbardziej jestem zadowolony z wymienionych, tylko Warrior byłby lepszy gdyby pasowały do niego sakwy, a nie pasują i ciężko wybrać się gdzieś dalej w podróż chyba że w stylu Easy rider i tak było trzeba przez 2 sezony robiąc ok 30 tyś km z metrowym dobołkiem za plecami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie można powiedzieć że ja rosnę razem z chopperem. Na początku był suzuki gt 80, potem, rebel 125, potem drugi rebel 125, a teraz vt 600 shadow. No i tak myślę że pewnie urośnie niedługo, ale na co, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

a ja jak wiekszosc przedstawicieli mlodszego pokolenia zacząłem swoją przygodę na skuterze i to nie byle jakim bo CHINSKIM :banghead:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako mniejszość przedstawicieli młodszego pokolenia zacząłem swoją przygodę z 954. Jest to mój pierwszy moto zaraz po ybr125, na którym przeżyłem 20 niezapomnianych godzin jazdy. Z cebrą żyjemy w zgodzie już 2 sezony i nie zamienię tego motocykla na żadny inny.

 

Wiem, jestem dawcą itd. :banghead:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...