Skocz do zawartości

Suzuki Intruder 1800 - ile pali ?


powell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Spalanie w tzw mieście to zależy jeszcze od tego czy jest dużo remontów i czy są ciasne ulice, czyli czy stania w korkach jest dużo. Mnie w Kraku pali do 8 a na trasie ok 7. Nie zdażyło mi się jeszcze aby spalił więcej niż 8,5. A miałem kiedyś VTX1800C i tamten w mieście potrafił wziąć 10. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wychodzi podobnie jak większość czyli od 7 do 8 l/100km poniżej 7 jeszcze nie zszedłem :bigrazz:

 

A mi ostatnio udała się ta sztuka, ale jechałem cały czas prostą, równą, pustą drogą i prędkość była stała: 100-110 km/h (jechałem z dwoma VN 900, których kierowcy nie chcieli więcej....). Wyszło 6.3 :crossy: :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

NA razie mojego sprawdzałem dwa razy

1. 6,5/100 ale nie przekraczałem 120km/godz, tylko trasa

2. 7,2/100 autostrada 140km/godz + miasto czyli wychodzi 250 km na zbiorniku ( mniej więcej )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najwiecej ile udało mi się zrobić na baku, to 320 km. Z tym ze nie uwazalem aby jezdzic ekonomicznie tylko po prostu takie mialem towarzystwo do jazdy i tyle mi wyszlo. Nie wierze aby sie dalo zrobic 380 km na baku, to po prostu nie jest mozliwe. Jak mu sie przylozy predkosci pow 200kmh to i pali powyzej 10 litrow :) i tak uważam że jest niezwykle ekonomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oponę mam 260 i po drugim sezonie musiałem wymienić buty bo mi od winlkii zaczęły pięty wychodzić :) kładzie się super. Co do spalania to to przy mojej raczej nie wolnej jeździe średnio wychodzi 7l/100 Ciekawostka że jadąc z krapkowic do wrocławia równe 100km kładłem cały czas pod 230 i wyszło mi równe 10l/100km 98bp. POZDRO dla VZRowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytam - ile w mieście pali Suzuki Intruder 1800? Byłem wczoraj na Karawanie Suzuki, przejechałem się m.in. dużym Intruzem. Gość z salonu mówił, że akurat do tego motocykla muszą lać paliwko co chwilę. Średnie spalanie wychodzi im ok. 11 l/100km :icon_twisted:

 

Szczerze mówiąc, nie bardzo mnie to dziwi, przy takiej pojemności i mocy jest to możliwe. Ale pytam osoby, które taką maszyną jeżdżą. Jak to jest u Was? A jak wygląda spalanie mniejszych Intruzów ?

 

Mój pali średnio ok 7l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponę mam 260 i po drugim sezonie musiałem wymienić buty bo mi od winlkii zaczęły pięty wychodzić :) kładzie się super. Co do spalania to to przy mojej raczej nie wolnej jeździe średnio wychodzi 7l/100 Ciekawostka że jadąc z krapkowic do wrocławia równe 100km kładłem cały czas pod 230 i wyszło mi równe 10l/100km 98bp. POZDRO dla VZRowców

 

To jakiś podrasowany masz. Jego max. prędkość, podawana przez producenta, to 210-215. Tak naprawdę, to idzie ok 200km/h. Nie zmienia to faktu, że jest to potężna maszyna i napić się lubi :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...