Skocz do zawartości

Pytanie do właścicieli Wyczynów 125


Rekomendowane odpowiedzi

haha sorry radzio alre z calym szacunkiem jestes tepy. naprzemian z mati kmx125 pozakladaliscie w ch*j tematow o fullach, moze byscie zaczeli czytac co wam odpisuja no i troche wlasnego rozumu i pomyslunku.

Od tego jest forum... I tak jak Mati-KMX mowi nie chce kupic gowna...

Edytowane przez radzio99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi o to czy Tomek jest taki mądry.

Chodzi o to że zamiast czytać to co ludzie piszą, napierdzielacie w tą klawiaturkę jak dzikusy, coby tylko sobie posty nabić.

Radzia. Ile jeszcze założysz tematów co po KMX'ie?

Odpowiedzi w jednym Ci nie wystarczały...ok, można jakoś zrozumieć.

ALE bez jaj, to już chyba 6 twój temat, a wszystko sprowadza się do jednego pytania.... CO PO KMX 125?

Daj se siana człowieku bo już wszyscy mają Cię po dziurki w nosie.

 

A jak nie chcesz kupić gówna to zamiast pisać czytaj.

 

Seba350.

Co masz do tomskiego? Nie irytuje Cię, burdel robiony przez takich ludzi jak radzia czy MatiKMX125 ? Ja jestem na tym forum od dość dawna i zawsze było dużą kopalnią wiedzy, a teraz jest bałagan, i ciężko na to wszystko trafić.

Moderatorom i serwerom jest ciężko a tu ciągle tematy o tym samym...

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomski jest niedobry, sie nie zna i wolaja na niego koza balbinoza

Pozatym nie jest takim upalaczem jak radzio i wlasnie dlatego jezdzi setką. Ja jezdze 250cm3 2t i jestem kozak. Uwielbiam nadmiar mocy i ten lans 60 konnym motocyklem. Co z tego ze setka jestem szybszy i czuje ze to ja prowadze motocykl, a nie motocykl prowadzi mnie.

 

A tak na serio to jak ktos powaznie mysli o wyczynowej jezdzie na motocyklu to kupuje 125cm3. Natomiast jak ktos chce sie powozic po lesie to niech "se" bierze cwiare tylko nie wiem w jakim celu... J

a moge ze swojej strony dodac ze ta moca braki w technice napewno mozna nadrobic i widze to nie tylko u siebie ale i u innych. Wyjechanie wiekszego podjazdu 250cm3 nie sprawia mi najmniejszego problemu, natomiast na setce trzeba troche powalczyc, pobalansowac, odpowiednio najechac itp. Odkad cwiare kupilem to mi sie jezdzic odechcialo bo moim zdanieem przyjemnosc jest nieporownywalnie mniejsza

Pzzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkad cwiare kupilem to mi sie jezdzic odechcialo bo moim zdanieem przyjemnosc jest nieporownywalnie mniejsza

Pzzdr

No Ty chyba żartujesz?? :D :D

W moim odczuciu jaza zaczeła sie dopiero na ćwiartce.

Do tej pory na 125 emocjonujące były szybkie zakręty, skoki, podjazdy a teraz oprócz tego wszystkiego ciekawe stały sie też proste szutry czy polne drogi bo na 250 przyspieszenie prawie nigdy sie nie kończy w porównaniu do setki :D

a temat do zamknięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty chyba żartujesz?? :wink: :crossy:

W moim odczuciu jaza zaczeła sie dopiero na ćwiartce.

Do tej pory na 125 emocjonujące były szybkie zakręty, skoki, podjazdy a teraz oprócz tego wszystkiego ciekawe stały sie też proste szutry czy polne drogi bo na 250 przyspieszenie prawie nigdy sie nie kończy w porównaniu do setki :)

a temat do zamknięcia...

znaczy sie ja mam takie wrazenie ze lubie czuc jak jade techniką a nie mocą, a na 250cm3 2t ciezko mi jedno od drugiego odroznic ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie ja mam takie wrazenie ze lubie czuc jak jade techniką a nie mocą, a na 250cm3 2t ciezko mi jedno od drugiego odroznic :P

pzdr

to moze być związane z tym ze ja mam 193cm wzrostu i waże 100kg i 125 poprostu wydawało mi sie ze nie jedzie i nie zbiera sie w zakręcie itp. Na tym co mam czuje sie jak ryba w wodzie :biggrin:

 

A co do KX to tłoka jak w kazdym crossie co 20 - 60 motogodzin w zaleznosci od zaawansowania kierowcy :D

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...