Skocz do zawartości

Zbyhu in da Junajted Kingdom


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czolem!

 

No, qfa, wreszcie "mam czas" na neta :D.

W zeszlym tygodniu wyrobilem 86h, a w tym, w poniedzialek po 7h, o 15:00 powiedzieli "idz do domu i wroc na nocke o 19". Miodzio :buttrock:. Pracowalem wiec do 6:00 rano, pospalem kilka godzin i w dluga w miasto i na neta, bo tak to po prostu nie mam kiedy...

 

Ale po kolei. Mieszkam w Charlesworth kolo Glossop, zyje na produktach Tesco, tankuje paliwo Tesco i na szczescie nie pije piwa Tesco ;). Prace mam 11km od chaty - fabryka metalu Cardiem w Strines. Wiem, ze maja jakas stronke w necie, to mozecie sobie pomacac. Byc moze bedzie to www.cardiem.co.uk - nie chce mi sie sprawdzac.

 

Przez caly lipiec skladalem zawiasy. Dwie czesci, sruba-os i nakretka. I tak po 300-400 dziennie ;). Teraz bawie sie na linii malarskiej - malujemy proszkowo rozne pierdy, ktore tam produkuja.

Pracuje zawsze od 7 do... czasem do18, czasem do polnocy. I tak w kolko. Nie mam czasu porzadnie sie wyspac, nie mowiac juz o lazeniu po bibliotekach. Juz drugi miesiac usiluje kupic opone do moto, bo moja znika zatwazajaco szybko i juz jest totalnie lysa. Co nie przeszkodzilo mi dwa dni temu z kumplem na plecach przyharatac podnozkiem o asfalt :).

Czyli generalnie oboz pracy. Ale tak ma byc i jest dobrze.

Powrot planujemy na 16 wrzesnia. A co zycie pokaze, to sie obaczy.

 

Browar, masz nagane wzrokowa za nie pisanie smutasow :P.

 

No, lece. Dzieki za wsparcie paly! Pochlejemy na Rybniku 007 James Bond "Jutro (niech lepiej) nie nadejdzie nigdy!";)

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żebym sie czepiał czy wymądrzał - ale czy to naprawdę warto? Znaczy tak jechać w ciemno, nie wiadomo co i jak i skończyć na takiej harówie?

Ja wiem, w Polsce pracy nie ma, itp. Ale jak ktos może się przemieścić 2000k kilosów żeby robotę znaleźć, to chyba przemieścić się w Polsce jest prościej?

 

No nie wiem - podziwiam, bo ja bym tak nie umiał. Znaczy mi też się zdarza wyjeżdżać do roboty na zachód, ale nigdy nie musiałem jechać w ciemno. Robota jest zawsze ustawiona, bilet opłacony, itp...

 

Walcz Zbyhu, ale czy to warto tak się szarpać?

 

Życzę ci żebys lepszą, bardziej cywilizowaną robotę znalazł. :banghead:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez caly lipiec skladalem zawiasy. Dwie czesci, sruba-os i nakretka. I tak po 300-400 dziennie ;). Teraz bawie sie na linii malarskiej - malujemy proszkowo rozne pierdy, ktore tam produkuja.

 

No, lece. Dzieki za wsparcie paly! Pochlejemy na Rybniku 007 James Bond "Jutro (niech lepiej) nie nadejdzie nigdy!";)

 

Pozdro!!

 

 

Zbyhu to ty ŻYJESZ bo nie uwierzysz ale ja się martwiłem o ciebie :evil:, biedny zapracowany i trzeźwy ;) (za ciebie) Doświadczenie zdobyte w malarni ci się przydadzą moze mi pomalujesz co nieco na moto hehe naucz sie jeszcze malowania areografem hehee

 

A do 007 będziem powoli się szykować i mam nadzieje , zę zobaczę cie na nim naj....nego do zgona.

 

Pisz co tam pzdr narasta :D

 

P.S. Moja Basik nie tęskni hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, masz nagane wzrokowa za nie pisanie smutasow :P

 

 

Nosz kur*& chyba z 5 smsów Ci wysłałem ... jeszcze na żadnego kumpla tyle nie wydałem :wink: :biggrin: :) .... hehehhehe ... kurde nie wiem ... mi raport nie przychodzil .. ale z zagranicy to nie wiem jak to dziala ...

.. ale sra* to ...

 

Zgigniewie - walcz tam dzielnie, zarabiaj pieniążki ... tak co starczy dla ciebie na TDM900 a dla mnie na przykład na jakiego Rocketa III :D ...

 

PS. Buber -> w ciemno się lepiej jedzie bo większa nutka adrenalinki jest :flesje: .... a poza tym nie rozumiem sensu Twojego posta :)

 

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka i kciuki za Zbycha :icon_mrgreen: Miałes odwage wyrwac sie z tego gó..a i masz juz i hate i robote i tak trzymaj ,i patrz abys nachytał jak najwiecej kontaktów,bo wrócisz ,tu roboty niet,albo z marne pare złociszy i rad nie rad ,za jakiś czas znowu będziesz sie pakować i chodu znowu w nieznane :clap: Patrz zawsze tak przed siebie ,zebyś widzial to co innym umyko. I pókis mody to nic ino ciag facet ile sie do,bo potem bedziesz tak uwiazany szeregiem obowiazków rodzinnych ,że juz sie nie urwiesz,a nawet jak wyjedziesz to szlag trafi twoja rodzina... I tak bedzie przez iks lat,póki nie odchamisz sie na tyle by być PANEM swojej sytuacji a nie zapierd...od rana do wieczora za zafaj...e złocisze, o ile oczywiscie super mocodawca raczy wypłacic i jest wypłacalny... Walcie młodzi tam gdzie WAS chca i gdzie możecie zarobic ,bo drugi roz tako oferta sie nie trefi...Ino pamietej tak działej abys miol za co życ na stare lata ,bo latka leca ,zlocisze " ze skarpetki" polecą niy wiadomo kaj a potem co ,za 400zeta jałmuzny z OPIEKI przezyjesz? Jeszcze raz siemka dla Zbycha i dla tych co chca tylko sie boja...

P.S. EDYTUJA MOJE BYKI -bo mi cos kliki nie wychodza ...

Edytowane przez Kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Buber -> w ciemno się lepiej jedzie bo większa nutka adrenalinki jest :D .... a poza tym nie rozumiem sensu Twojego posta ;)

 

Hmmm - chyba chodzi mi o to że kasa to nie wszystko. Znaczy jedzie taki Zbyhu, ląduje jak niewolnik i za co? za 12h/dziennie bo troszkę więcej kaski jest? Oj, coś mi sie wydaje, że w Polsce tez by się cos znalazło. Of kors, nie za takei pieniądze, ale przynajmniej wsyzstko legal, ZUS, itp.

Po prostu (a może dlatego że sowje juz za granicą odrobiłem :D ) jakoś tak chciałbym się wyzej cenić, a nie "aby tylko na zachód", bo jeszcze troszkę u nas będzie podobnie, a w polsce nikt mnie jak "przyjezdnego imigranta-polaczka" nie potraktuje. Powiedzcie że was tam w Anglii tak nie trakują? chciałbym aby tak było....

 

Tak sobie brzęczę, bo jakoś tak chciałbym żebyśmu nie musieli się za takie niewolnicze roboty łapać. Ja wiem, pobożne życzenia, może dlatego że mi się ciutke lepiej fuksło.....

 

tak czy inaczej - jakoś tak "godniej" (i może niekoniecznie biedniej) byłoby w kraju chyba...

 

W każdym wypadku - ja NAPRAWDĘ nikogo nie krytykuję czy coś, w końcu sam tam (no nie w Anglii, ale za granicą) zarabiałem, tylko tak mi smutno ze zdolni, łebscy ludzie muszą jakieś durne zawiaski składać

 

Aha - a co do wyjazdu w ciemno - pewnie, adrenalina, ale jak się ma potomstwo na utrzymaniu, to troszkę człowieka na taką adrenalinę nie stac.... :D inna perspektywa :D

 

Awansuj Zbyhu, kupuj jakie moto ci sie marzy i wracaj chłopie! Polskie holki lepsze!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Buber, ja Ci powiem tak:

Te "troszke" wiecej kaski to jest bardzo, bardzo duzo kaski :clap:

Zbyhu jak wroci do Polski to przez ten okres pracy w UK przywiezie tyle kasy co Ty zarabiasz przez pol roku.

Albo przez rok :)

Zyjac skromnie i na zupkach chinskich :bigrazz: mozna oszczedzic sporo i cieszyc sie z kasy co sie do Polski przywiezie.

Zbyhu pojechal tam na zarobek a nie zyc i mieszkac jak czesc z nas, wiec haruje jak woł aby jakos ta kase w Polsce wykorzystac. :clap: :wink:

Popieram i zycze szczescia a za rok juz bedzie mial wyrobione kontakty :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga ... rozwalił mnie twój śląski już dawno się nie namęczyłem zeby cos przeczytać hehe z całym szacunkiem.

 

Co do wypadu zarobkowgo jest ok jedziesz dorobic na mieszkanie, na TDM-kę w przypadku Zbyha czy na jakikolwiek inny cel, kasa jest wieksza dlatego można sobie szybko przyrobić. Ale w tak krótkim czasie nie ma szans na robote z przyszłościa i żeby móc się popisać swoimi umiejętnościami rzeczywiście trzebaby tam zostać na duużo dłużej.

Nie prawdą jest też, że w polsce nie można zarobić takiej kasy jak tam tylko że jest duuuużo trudniej ale dla zdolnych jest taka nadzieja a Zbyhu zdolny jest (wkońcu załatwił mi klucz do filtra hehe). Także nie pozbywajmy się zdolnych rodaków co by mogli pchnąć Polskę na rzecz skręcania zawiasów do 40. Żeby wrócić do Polski i zaczynac z pierwszą pracą w kraju po 40, zmarnuje sie potencjał.

 

Można dorobić na cos, ale kariery zawodowej, żeby ją zabrac ze sobą tutaj w 2 lata nie zrobisz.

 

PZDR

 

P.S. Zbyhu we wrzesniu przywitamy Cie tak jak pożegnalismy ...... łostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu powodzenia Ci życzę i trzymaj się tam bo już wiele do powrotu Ci nie zostało. Może kaski więcej się zarobi poza krajem ale człowiek jakoś tak nieszczęśliwy jest i ciągle myśli o powrocie do Polandii :biggrin: Ci co byli to wiedzą....

 

pozdro ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozgadaliście ... Zbyhu pojechał ... na kilka miesięcy ,, zrobi tam co ma zrobić .. i wróci ... :bigrazz: .. proste ... po powrocie się nawalim :lalag: i zaś będzie jak dawniej :icon_razz: hardkor ride :notworthy: ... i wszystko w temacie :bigrazz:

 

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadu zarobkowgo jest ok jedziesz dorobic na mieszkanie, na TDM-kę w przypadku Zbyha czy na jakikolwiek inny cel, kasa jest wieksza dlatego można sobie szybko przyrobić. Ale w tak krótkim czasie nie ma szans na robote z przyszłościa i żeby móc się popisać swoimi umiejętnościami rzeczywiście trzebaby tam zostać na duużo dłużej.

Nie prawdą jest też, że w polsce nie można zarobić takiej kasy jak tam tylko że jest duuuużo trudniej ale dla zdolnych jest taka nadzieja a Zbyhu zdolny jest (wkońcu załatwił mi klucz do filtra hehe). Także nie pozbywajmy się zdolnych rodaków co by mogli pchnąć Polskę na rzecz skręcania zawiasów do 40. Żeby wrócić do Polski i zaczynac z pierwszą pracą w kraju po 40, zmarnuje sie potencjał.

 

Można dorobić na cos, ale kariery zawodowej, żeby ją zabrac ze sobą tutaj w 2 lata nie zrobisz.

 

 

Zbyhu powodzenia Ci życzę i trzymaj się tam bo już wiele do powrotu Ci nie zostało. Może kaski więcej się zarobi poza krajem ale człowiek jakoś tak nieszczęśliwy jest i ciągle myśli o powrocie do Polandii :wink: Ci co byli to wiedzą....

pozdro :flesje:

 

 

No i wszystko w temacie. Chyba właśnie o to mi chodziło.

 

P.S. pisząc z komputera na Alasce..... :smile: bo mi za chatą tęskno..... ale juz za 10 dni wracam.... :P

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...