Skocz do zawartości

Kto zna tego człowieka z Zielonej Góry?


Rekomendowane odpowiedzi

pawelmoto2 mnie oswiecil ze moto nie ma oryginalnych gum, w sumie skoro ma 4tys to raczej nei sktaowal by gum do zera biorac pod uwage ze nowy motor jest na dotarciu, jesli nawet to raczej nei docierano go wlasciwie:) albo cofniety licznik albo tak walnieta byla ze gumy trzeba bylo zminic i chyba by sie zgadzalo ze byla bita w przod z tego co dalej napisze o feldze;

dzwonie do goscia i pytam ogoleni o motor czy jest jak w ogloszeniu? tak jest zajebiscie motor super noweczka Ja: Mhm ale wie pan co ja sie juz troche po polsce najzdzilem z motorami roznymi i to nei bedzie moje pierwsze moto. On: Mhm no własciwie to miał szlifa po prawej ale oczyswiscei delikatnego! Ja: wie pan co ale ja daleko mam z Wrocławia wiec nei chcialby jechac bez sensu! On: Mh no właściwie to miał malowaną felge przednią ale oczywiscie to od pasa mocujacego z transportu sie porysowala! dalej juz nawet nie pytalem bo po co, trudno szukam dalej ta wyglada ok i sprzedający wydaje sie byc konkretnym gosciem czarno na bialym przedstawil sprawe tą ktoś ogladal juz?

 

http://moto.allegro.pl/item207150271_kawas...10_rr_2006.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomus, korzystaj czasem ze znakow interpunkcyjnych... Trudno to sie czyta...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Dorzuć parę tysiaków np w kredycie i kup nową Kawę. Po co się ładować w sprzęt "po lekkim szlifie ogólnie stan idealny" (zawsze mnie te teksty bawią do łez) po czym się okazuje że moto to złom i jeszcze nam się zabijesz...

 

ale wiesz ile tych tysiakow trzeba dorzucic do tej ceny zeby miec nowa kawe - troche duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji z allegro na 2 fotce rzut okiem na przednie koło i widać ze była ostron petowana - poszarpane krawedzie opony - byla ostro chodzona po zakretach i to na krawędzi pomiedzy jazdą a szlifem który i tak "sie zdarzył" . Nie wiem wiele o ZX10 ale spojlerek pod silnikem wyglada trochę poszaprapny/połamany czy to ma tak być? Tak czy inaczej moto idealne, stan igła tylko bite kilka razy i krzywe a poza tym to stan salonowy.hehe.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta Kawa którą Sosna wrzuciłeś jest za 34tys, do jakiejś tam negocjacji, a nie lepiej kupić nowa?

U Bogusławskiego kosztuje 40200zł. Różnica nie jest jakaś strasznie duża a masz pewny sprzęt na kilka sezonów.

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M388796

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelmoto2 mnie oswiecil ze moto nie ma oryginalnych gum, w sumie skoro ma 4tys to raczej nei sktaowal by gum do zera

No to zajebiscie Cie oswiecil....

Mi w 750 K6 oryginalna guma wystarczyla na 3800km a w Hayabusie mam 2000km i jak zrobie jeszcze 1kkm to bedzie dobrze.Kiedys w ZX9R na nowej BT56 zrobilem 2500km i koniec.I to oczywiscie bez palenia gumy,normalna dynamiczna jazda wiec nie pisz takich bzdur zwlaszcza ze ZX10R troche koni ma i niezle opony masakruje :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

No to zajebiscie Cie oswiecil....

Mi w 750 K6 oryginalna guma wystarczyla na 3800km a w Hayabusie mam 2000km i jak zrobie jeszcze 1kkm to bedzie dobrze.Kiedys w ZX9R na nowej BT56 zrobilem 2500km i koniec.I to oczywiscie bez palenia gumy,normalna dynamiczna jazda wiec nie pisz takich bzdur zwlaszcza ze ZX10R troche koni ma i niezle opony masakruje :crossy:

 

 

tylko problem jest w tym ze jakos do swojej hayabusy i czegos tam jeszcze nie wrzucasz na szybko gum o innym profilu niz byly, i nie pie**olisz o jakichs tam otarciach na feldze-oczywiscie od pasa do mocowania(jak by mi sie felga otarla od pasa to bym jej na bank ni emalowal wlasnie po to zeby ktos nie stwierdzil ze byal bita,prostowana spawana i malowana), poza tym moj kolezka z tym gosciem rozmawial kilka razy o tej kawie wiec wie troche wiecej niz ty, jak widac na zalaczonym obrazku ta kawa ma tak przekurewna moc(twoje sprzety sie chowaja) ze nie tylko tylna opona idzie w mgnieniu oka ale przod tez-no chyba ze w twojej hayabusie przod tez ci starcza na 3800?????

 

p.s sosna tez z tym chlopem rozmawial wiec tez wie troche wiecej niz ty, wiec albo nie medrkuj chlopaku albo nabijaj sobie posty w innym dziale-ta kawa juz troche czasu jest do sprzedania i jakos nikt si ena nia nie porywa a moj kolezka byl naprawde bardzo napalony ale mu przeszlo-jak myslisz dlaczego?

 

Ta Kawa którą Sosna wrzuciłeś jest za 34tys, do jakiejś tam negocjacji, a nie lepiej kupić nowa?

U Bogusławskiego kosztuje 40200zł. Różnica nie jest jakaś strasznie duża a masz pewny sprzęt na kilka sezonów.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M388796

 

tylko ze ta kawa od boguslawskiego ma zolty kolor niestety

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelmoto2,odnioslem sie tylko do stwierdzenia o trwalosci gum a nie do stanu tej kawy wiec wyluzuj.

Oczywiscie przednia opona nie zuzywa sie tak szybko jak tylna ale w cywilizowanych krajach wymienia sie od razu kpl. (zreszta jakby byly opony roznych firm z przodu i z tylu to policja zabralaby dowod).

I chlopaczku jak sobie nie nabijam postow a mlodszy od Ciebie nie jestem wiec sie uspokoj!

I nie piernicz mi pie**ol ze ta Kawa ma nie wiadomo ile mocy wiecej od mojej Hayabusy bo na kole ma moze z 5KM wiecej i to wszystko.Poza tym oczywiscie nie wiesz ze opony bardziej maltretuje moment obrotowy ktory w Kawie jest duzo mniejszy niz w Hayabusie,masa tez ma duzy wplyw a Hayka troche wiecej wazy od ZX10R.Ale co ja bede tlumaczyl "znafcy"....

I na przyszlosc czytaj ze zrozumieniem....

Edytowane przez Angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...