Skocz do zawartości

Aprilia RS125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie takie jak w temacie. Ile mocy ma Aprilia RS 125. Niektóre źródła podają że 31 inne że 33 a jeszcze inne że 41. Jaka jest prawda? Pytam z ciekawości.

 

 

Siemka !

 

Katalog podaje RS 125 Replica 29,2 KM model 2007.

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he jak sie komus chce to polecam po google'owac sobie w temacie Aprilia GS 125. Co oferta to inna moc, ze sam diabel sie nie rozezna. :P . Wiadomo papier i komputer jest cierpliwy :)

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti mocy to najlepiej zajechac na hamownie. Bo fabryka w roznych sprzetacvh albo zaniza albo zawyza moc ( w motocyklach sportowych z oczywistych wzgledow :cool: )

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti mocy to najlepiej zajechac na hamownie. Bo fabryka w roznych sprzetacvh albo zaniza albo zawyza moc ( w motocyklach sportowych z oczywistych wzgledow :biggrin: )

To to pewne, ale po prostu spotkałem się z różnymi danymi podawanymi przez producenta i dlatego pytam się jak jest. Teraz wiem, że były dwie wersje - RS i wzmocniona GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gs to nie zadna wzmocniona wersja tylko normalna z silnikiem z af1 (rotax 123).

Co prawda jest troche zmieniony, ale kosmetycznie - inne dekle, kolor, rozrusznik ale srodek jest taki sam,

w najstarszych wersjach inny był rowniez zawór wydechowy.

Co do różnicy w budowie miedzy rotaxem 122 i 123 to mozna powiedziec ze tylko góra silnika (cyliner tłok głowica) są takie same.. no i dozownik ;) reszta to co innego.

 

Aha i nie wiem czemu ale przyjeło sie ze gs ma 42 km, hehe jak wycznyn :P

szczegolnie na forum scigacz.pl takie durnoty wypisują :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nie wiem czemu ale przyjeło sie ze gs ma 42 km, hehe jak wycznyn :P

szczegolnie na forum scigacz.pl takie durnoty wypisują :/

 

bo latwiej sie wciska sprzet mlodamu pelikanowi ktory jest tak naiwny i podniecony, ze lyka wszystko.

 

Wielu zdziwilo by sie gdyby stestowali te swoje nawet 34 KM 125-tki na hamowni. szczeki by im poopadaly. ;)

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo latwiej sie wciska sprzet mlodamu pelikanowi ktory jest tak naiwny i podniecony, ze lyka wszystko.

 

Wielu zdziwilo by sie gdyby stestowali te swoje nawet 34 KM 125-tki na hamowni. szczeki by im poopadaly. :banghead:

 

:)

No proste, że nawet tych 34 pewnie nie ma, ale producent tak podaje, bo towar łatwiej opchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane z Katalogu Motocykli 2000- rs 125- 31KM mito-30KM nsr- 28,5KM

 

Może i tak tu podają, ale Cagivy są wyraźnie szybsze od Aprilii. Ja bym tymi mocami się za bardzo nie sugerował, tylko wziął sprzęt w dobrym stanie. Więcej mocy ma NSR w dobrym stanie niż dojechane Mito (przypadek autentyczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...