Skocz do zawartości

Intruder 1500? 1400?


chamsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przerobiony vs -ale w podobnym klimacie to ok.

ale vs jako cruiser to raczej nie chyba -jakos nie moge sobie go wyobrazic jako cruisera. a Lc 1500 -hmm, juz mi sie pojawiaja wizje draga na jego bazie ,albo jakiegos boba hehe

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym moj post mial wprowadzic nutke tajemniczosci oraz zaciekawienia polaczonego z niepokojem, jako iz tego nie zrozumiales to sie oburzyles co bylo reakcja prostacka, wiejska i komsomolska...

 

a przevudowany tez, chude toto i wogole jakies nijakie

Lc sie prezentuje dostojnie

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym moj post mial wprowadzic nutke tajemniczosci oraz zaciekawienia polaczonego z niepokojem, jako iz tego nie zrozumiales to sie oburzyles co bylo reakcja prostacka, wiejska i komsomolska...

 

a przevudowany tez, chude toto i wogole jakies nijakie

Lc sie prezentuje dostojnie

No i dobra ;) niech będzie :smile: A przebudowany będzie chudy, choć można zmienić półki na szerokie, poszerzyć bak trochę (byle zachować proporcje), zmienić nieco siedzenia i robi się nawet ładny sprzęt. Ale o gustach trudno gadać - kazdy ma swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciagaty biora zeby walnac klocka w kibel

Przyznaje bardzo tajemniczy post :lalag: sory stary ze Cie zawiodlem i tego nie zrozumialem

wracajac do tematu macie racje salonowa wersja 1400 jest faktycznie nie ciekawa ale jak napisal Pralat jak zrobisz te rzeczy sprzet staje sie zupelnie inny( czytaj zajebisty)sprzetow o salonowym wygladzie sa tysiace przerobionych tylko jednostki

Pozdrawiam Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ciagaty biora zeby walnac klocka w kibel

 

 

Ciągoty do klocka, czy do urozmaicenia - tym razem w kibel? :) :icon_twisted:

 

 

Przyznaje bardzo tajemniczy post ;) sory stary ze Cie zawiodlem i tego nie zrozumialem

wracajac do tematu macie racje salonowa wersja 1400 jest faktycznie nie ciekawa ale jak napisal Pralat jak zrobisz te rzeczy sprzet staje sie zupelnie inny( czytaj zajebisty)sprzetow o salonowym wygladzie sa tysiace przerobionych tylko jednostki

Pozdrawiam Chamsin

 

Stanem się nie przejmuj. Pomyślał coś i napisał, lepiej się przywyczaić :) Czasem od razu pisze :D Tym razem egzystencję jego zdominował klocek ;)

 

Mnie tam 1400 podoba się taki, jak jest. Piec w tym spzecie pięknie gada, zwłaszcza z jakims fajnym wydechem.

LC podoba mi się jeszcze bardziej. Wadę ma według mnie jedną - zbiornik paliwa o poj.14l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LC podoba mi się jeszcze bardziej. Wadę ma według mnie jedną - zbiornik paliwa o poj.14l.

tym lepiej!

czesciej masz okazje przyszpanowac motocyklem na stacji!!

LC będzie wyciągał gdzieś o 3 tygodniowo więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stanem się nie przejmuj. Pomyślał coś i napisał, lepiej się przywyczaić :icon_mrgreen: Czasem od razu pisze ;) Tym razem egzystencję jego zdominował klocek :evil:

 

Mnie tam 1400 podoba się taki, jak jest. Piec w tym spzecie pięknie gada, zwłaszcza z jakims fajnym wydechem.

LC podoba mi się jeszcze bardziej. Wadę ma według mnie jedną - zbiornik paliwa o poj.14l.

 

 

Co tam wada. Ja swoim kanapowcem VL na zbiorniku robię średnio 180-220 km to wystarczy aby zjechać na CPNa i dupsko odkleić od kanapy. Jak już ktoś gdzieś kiedyś napisał VL 1500 jest prawie bez wad !!

W pierwszych modelach z jedną tarczą z przodu ludziska krytykowali go za kiepskie hamowanie dla mnie spoko. JAk dla mnie podstawowa wada to fabryczne opony Bridgestone Exedra. Twarde jakieś takie,a jak popada to kicha. Innych wad nie dostrzegam (może mało wymagający jestem) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sa modne cruisery ale pomalu moda na chopki wraca, bo jakos ostatnimi laty to nie byly popularne - nawet efekt poznikaly dragi choppery i zostaly tylko classici.

jak dla mnie chopper ladny jest ale cruiser ladniejszy, :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sa modne cruisery ale pomalu moda na chopki wraca, bo jakos ostatnimi laty to nie byly popularne - nawet efekt poznikaly dragi choppery i zostaly tylko classici.

jak dla mnie chopper ladny jest ale cruiser ladniejszy, :notworthy:

 

I, co by nie mówić, wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...