Skocz do zawartości

Co wybrac - z serii dla wielkich ludzi?


Rekomendowane odpowiedzi

JEŚLI MASZ ŁEB NA KARKU, W OGÓLE SIĘ NIE PRZEJMUJ POJEMNOŚCIĄ 600 CCM. DASZ RADĘ!!

 

Nie wiem czy to jeszcze aktualne:

Postanowilem sprzedac DR. Silnik po remoncie, nowy komplet tlok,pierscienie, sworzen. Po szlifie cylindra i planowaniu glowicy, nowe zawory. Nowy lancuszek rozrzadu, sprzeglo nowe (tarcze, przekladki, sprezyny). Zestaw napedowy byl zalozony nowy jakis czas temu i jeszcze bardzo daleko mu do wymiany (zebatki PBR i lancuch RK o-ring). Moto wizualnie wyglada zle. Jest odrapane itp. Ale poza tym raczej jest ok. Jedyny feler, to ze puka w silniku... aczkolwiek nie wiem co to moze byc. Sworzen na wale ? Lozysko walu ? Poniewaz nie wiem co to moze byc, cena jest niska. Dla kogos, kto bedzie mial czas i checi (ja nie mam) zeby to sprawdzic jest to okazja. Do wymiany pewnie bedzie jedna z tych rzeczy.

 

Cena to okolo 2600zl. Moto jest zarejestrowane i oplacone.

Namiar na sprzedającego: gg# 2015105

No i do tego masz blisko :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje zdjecie na tej 80? :icon_rolleyes: :bigrazz: przeciez proporcjonalnie wygladasz...

jasne, pomylka... widze ze mozna wyrwac juz cos za okolo 2500 zl, wiec ok... a ile da sie takim czyms osiagnac na plaskiej drodze biorac pod uwage to ze waze 90 kilo? mniej wiecej... bo moto musi byc tez na miast

i jeszcze pytanie: czy dt 80 i 125 to taka sama konstrukcja/wielkosc i inne silniki czy to dwa zupelnie rozne moto?

 

DR 350 za 2500?? To chyba w kartonie do samodzielnego montarzu,bez polowy czesci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze by było DR 350 ale za tą kwote to nie ma szans

 

Co nie ma szans :icon_rolleyes:

 

http://moto.allegro.pl/item208088326_otomo...z_niemiec_.html

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 202 cm i 100 kg, obecnie dosiadam KTM LC8, ale oczywiście nie jest to mój pierwszy sprzet, kiedyś miałem podobne dylematy, na pierwsze enduro szukałem taniego i dużego sprzęta.

Wybór padł (zupelnie przypadkowo - kolega sprzedawał) na DT 125.

Pojeździłem tym prawie cały sezon i powiem Ci ze byłem baaardo zadowolony

 

Motorek mało awaryjny, lekki i jednocześnie wysoki (mozna podnieść tył jak komuś mało)

Pomimo ze to 2T nie ma dzikiej natury ( jak np YZ 250 - jeden z moich kolejnych sprzetów)

i nie pali duzo paliwa.

 

Przejechałem na tym połowe beskidu wyspowego, topiąc go w błocie po bak, pokonując naprawde strome podjazdy. Mysle ze z moimi ówczesnymi umiejetnosciami nie poradziłbym sobie mając jakiegoć cięzkiego 4-takta.

 

Dzieki jego lekkości będzie Ci łatwiej zacząć przygodę z enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 202 cm i 100 kg, obecnie dosiadam KTM LC8

uuuuu to ładnie przyszalałeś :icon_mrgreen: a kiedys tam jak zadawałes na forum pytanie co kupić to o tak nowym motocyklu mowy nie było ;)

Chyba widziałem Cię raz (bo za wiele osob takiego sprzęta w Krk nie ma :wink: ) w okolicy Salwatoru jak jechałeś od nowego mostu w str rynku. Piękna maszyna :P gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie byłem ja, czasem bywam w tych okolicach.

Moto nie jest nowy - rocznik 2003, ale masz racje ostatnio szukałem czegoś kilka razy tańszego.

Jednak poszczęśxciło się finansowo, a poza tym jak go zobaczyłem to się zakochałem

Mam nadzieję ze z wzajemnością :icon_evil:

Jedyna niezadowolona osoba to moja 2 połowa, LC8 kosztował mnie 2 tygodnie "cichych dni" i kilkudniową wyprowadzkę, ale już jest OK

 

Motocykl jest cudowny i jakby skrojony na mnie (gabarytowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...