Skocz do zawartości

MOT w UK


Skiba_gpz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie sprawdzą Ci stan wszystkich łożysk, pozycję świateł i stan zawiesszenia i hamulców.

 

Nigdy nie miałem z tym żadnych kłopotów

 

PS. Jeśli masz zmieniony wydech na "not for road use" to oczywiście zmieniasz na oryginalny, to samo z kierunkami

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza tez lancuch (musi byc nasmarowany i odpowiednio naciagniety) i dzialanie wszystkich swiatel. Jesli cos znajda, to dostaniesz papierowy raport niezgodnosci i ich kosztorys usuniecia usterek. Niektore garaze biora za to jak za zboze; im bardziej arogancka obsluga tym wyzsze ceny :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak masz kiepski motocykl to moga Ci wszystko powymieniac bo inaczej Ci go nie wypuszcza na ulice.

Jak masz kase to mozesz ryzykowac, ale nie polecalbym bo MOT jest NAPRAWDE dokladny i rzetelny.

Sprawdzaja Ci chyba wszystko co mozna, lacznie z jazda tym motorem ( amortyzatory, hamulce, biegi, swiatla itp ) Potem motor daja na warsztat i po kolei wymieniaja czesci :buttrock:

Ja w poprzednim mialem za lekko zamocowane siodlo i juz byl to powod ze " stwarza motor zagrozenie" :)

W tym mechanik stwierdzil iz ............" przedni blotnik LEKKO sie rusza i tak byc nie moze " :D

Wiec uwazaj bo jak masz zloma to stracisz majatek :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest MOT? nie jestem uświadomiony:)

Przegląd techniczny, radziłbym popytać sie znajomych bo jak trafisz na k.....w to cię wyczyszczą, mi za wymianę łożyska w tylnym kole w aucie wzieli 40f i 40 za łożysko a co najśmieszniejsze że było dobre ,poprostu chcieli zarobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze juz po wszystkim

nastraszyliscie mnie, a tu nie taki diabel straszny...

oczywiscie zdany :cool:

co sprawdzali,

-nr ramy

-klocki cham p/t

-lozyska w kolach, p/t

-luzy na gl ramy

-luzy na wachaczu

-zawieszenie

-hamulce p/t

-swiatla

co dziwne bylo dla mnie chyba nie zwrocil kolo uwagi na oponki, czego sie najbardziej obawialem,

bierznik maja ale sa stare

i tyle szybko i bezstresowo, no troche zaczepil sie na swiatlach przednich i meczyl meczyl nie wiem o co u chodzilo ale wydaje mi sie ze nie mogl maszynka zlapac wiazki swiatla,

 

co do waszych strachow, to moze przez to ze jestem w irl pol. tak dokladnie nie trzepia choc kto wie...po prostu mam taki moto zajebisty

wazne ze na rok luzik

pozdro

Edytowane przez Skiba_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :icon_evil:

Jak podjechales nowka sztuka nie smigana rocznik 2006 to nie dziwota ze dostales bez problemow :)

I zrobili Ci od reki ? Na poczekaniu ? ...........

Dziwne jakos ................

Tu gdzie ja mieszkam czeka sie po 3-4 dni ( nie na zapisanie na MOT, tylko na samo zrobienie i odbiór motocykla )

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 , 4 dni???

 

Kurde stary gdzie ty mieszkasz??

 

W Londku znam dwa warsztaty gdzie jak tylko mają czas to robią to w 30 - 40 minut i po sprawie!

 

A... jest jeszcze jeden polski warsztat SE1 (Pole Position) gdzie jak masz padaczkę, to najpierw zrobią przegląd, wyminią co trzeba (w rozsadnych cenach) a potem oddadzą na MOT to "zaprzyjaźnionego" serwisu więc masz prawie gwarancję że wtopy nie będzie i dostaniesz kwit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie ja mieszkam czeka sie po 3-4 dni ( nie na zapisanie na MOT, tylko na samo zrobienie i odbiór motocykla )

 

hej

nie no kurcze to rzeczywiscie gdzie ty mieszkasz?

w pon bylem sie umowic, w pt test, ok 20 min bo te swiatla meczyl z 5,

hehe a to co pisze W-max to troche tez tu jest podobnie,

bo przy kupnie kolo powiedzial ze jak bedzie mot do robienia to moto na serwis przygotuja... i zrobia przeglad... kurcze i zadnych polakow w serwisie nie bylo :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No .............. na takiej malutkiej wysepce gdzie dobrych, tanich serwisow z MOTem jest jak na lekarstwo. I jak oddajesz sprzeta to nie ma szansy aby Ci na poczekaniu zrobili.

Takie uroki mieszkania na spokojnych, cichych zadupiach :icon_mrgreen:

Juz nie mowiac o zadnym polskim warsztacie gdzie Ci moga troche oko przymnknac.

MOT to MOT. Jak masz cos nie teges to Ci to wszystko naprawia, wymienia i wyatawia rachunek. Angol przychodzi i placi :icon_mrgreen:

Niestety uderza to tez w nas, Polakow ...........

Chcialo sie miec lepiej ..........

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...