Skocz do zawartości

jaki olej do gsxr 750 k1?


szeryf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze 10w40 itp mam zalany motul 5100 i bierze go tak z 0,5l na 1000km moto ma udokumentowany przebieg 26000 i nic a nic nie kopci nawet przy zaje**niu z gazu .wiec moze jaet jakis duzo lepszy olej co sprzetowi niebedzie smakował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze 10w40 itp mam zalany motul 5100 i bierze go tak z 0,5l na 1000km moto ma udokumentowany przebieg 26000 i nic a nic nie kopci nawet przy zajebaniu z gazu .wiec moze jaet jakis duzo lepszy olej co sprzetowi niebedzie smakował?

W moim K1 z 10W 40 przeszedłem na full syntetyk Shella 15W 50. Mało, że nie bierze oleju, to silnik pracuje w mojej opinii bardziej miękko (śmiga wyłącznie po torze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do srada750 wlalem R4 to zaczal glosniej chodzic. przeszedlem na motul5100 i bylo lepiej. jezdzilem na torze i sporo na gumie. nic sie nie dzialo. zuzycie oleju bylo takie sobie ale moglo to byc spowodowane zalewaniem grubo ponad zalecany poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...&highlite=Oleje

 

Masa tematów, czy naprawdę nie można odsiwrzyc jednego z nich? Uwierzcie mi, nikt nie na konkretnej odpowiedzi jaki olej akurat do Suzuki z 2001 roku, bo jest kilka praw uniwersalnych, które przerabialiśmy 15 razy. Polecam 10 razy zerknąc w archiwum, niż raz założyc następny temat bez sensu. Często czytając to co pisali inni okazuje się, ze mamy taką wiedzę, ze nie ma o co sie pytać. Oszczędzamy innym czas, miejsce, klawiaturę i wzrok od ekranu. Same korzyści :).

 

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...