Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uuufffff... 1100 km i pół litra oleju w dupu... Ale łożysko w kole wytrzymało i dupa też - gorzej z oponami, heh... Ja sam czuję niedosyt. Jakoś za blisko, za szybko, za krótko :)

 

Dzięki!! Było zajebiście!!

 

 

to kiedy następna wyprawa? :D

 

 

o--o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Bando - Sonderkommando!

 

Dzięki wszystkim za wspólne do Wilna popierdzielanie :biggrin: , a w Wilnie popijanie... :buttrock:

Chociaż Jankesowe wywalanie rycha na środku rynku starego miasta niebezpiecznie zbliżyło nas do kibiców Legii :buttrock: , było odlotowo. Cóż - Jankes albo nie może pić w miejscach publicznych, albo mu trzeba tego rycha... :icon_mrgreen:

 

Do następnego... do odcięcia... do Piekła :icon_razz:

Pozdro

Wąski!

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja wczoraj widziałem podwójnie więc z pisania nic by nie wyszło, dojechałem cały i zdrowy, dzięki wszystkim za zajebisty wyjazd, szczególne podziękowania dla ekipy "kulturalnej" i wspólny wypad do Opery na MEDUZE :icon_razz:

 

p.s. Rob_rocki, startujące Bociany jak F-16 nie polowały na ciebie w drodze powrotnej? :buttrock:

p.s.1 Jankes ............................. sorry że zdjęcie "Rycha" zamazane ale wiesz .................. było do odcinki :icon_mrgreen:

 

Buziaki dla wszystkich :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... jasne... znowu było zajebiście... no bo jakżeby inaczej...

Ukraina przeszła mi koło nosa, bo tak się po zimie do życia zbierałam, że mi potem czasu zbrakło :buttrock:.

Litwa niestety też... 1 sądny dzień i na otarcie łez musiałam zadowolić się Giżyckiem. Ale następnego wyjazdu już nie odpuszczę.

Pozdrowienia dla całej ekipy ze specjalizacją - Wschód :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba dojechalem ostatni..Jankes + mała meldują sie w wielkopolsce.....dojechalismy z małymi przygodami...pierwsza to ze Wąski zgubił dokumenty i litewscy celnicy wyjeba..li go szukac ich na trasie...tzn waskiemu sie wydawało bo po półgodzinie znalazł je w innej kieszenie...druga przygoda.....na granicy niechcacy zobaczyłem ze z tylnej opony wystają druty....tak więc udało sie dojechać do olsztyna( dzięki żółteczek za opieke mentalną) a z olsztyna do grudziądza bo pasazerka wsiadła do samochodu rodziców i odciązyła tylne koło..niestety w grudziądzu opona zaczęła powoli pączkować...tzn pewna jej częsc zaczęla sie odzielać i dalej nie pojechali..dzis rano na pierwszej lepszej wulkanizacji znalazlem identyczną uzywke tylko z bieznikiem:):buttrock::) i na niej dojechalem do gniezna....aha z suwałk do grudziadza nie przektaczalem 70km/h potem jechalem 40km/h wiec dzis sobie odbilem:):biggrin:

 

pozdrawiam wszytskiech..szczególne uznania dla VIGi (dlaczego jeszcze nie zmieniłes nicka na dżus??) za ponadprzeciętną radość zycia i usmiech i ogromne poczucie humoru....

 

dla wąskiego za opowieść o F16:):crossy:

dla wojtasika ze pomógl mi rozłozyc napiecie z kabli na siebie...pamietasz policjanta ktory na zatrzymał???

"co ty by zdielaju jak by w twoim kraju eliektryke naprawiaju" hahaha

 

i pozdrowiania dla idealnego kompaniera do picia i czyli Klaudiusza i dr splawika:):icon_arrow::)

 

aha klaudiusz rychu sie nie rozmwazal tylko on taki duzy jest ze sie w kadrze nie zmiescil..:buttrock::)

 

do piekla ..panas jankas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem, żeby nie bylo ze ja i Marta nie dojechaliśmy, Wojtasik dobrze wyznaczał azymut :icon_mrgreen:

 

dzięki wszystkim za miłą zabawę, :icon_exclaim:

Spławikowi za kombi bo sie przydał :notworthy:

a Pani Fakturzystce z OPERY...... no cóz.... niech Spławik podziękuje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA - już są kolejne plany na Wrzesień :PPPPPP

 

PRAGA z międzyladowaniem we Wrocku na małe odcięcie.

Wyjazd na 4 dni :notworthy:

 

Mam nadzieję że mozna na wiekszość z Was liczyć.

 

PS. Wkrótce założę wątek dotyczący tego wyjazdu.

Póki co - jeśli ktoś ma namiary na jakiś kontakcik hotelowo-motelowy w Pradze - proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. Rob_rocki, startujące Bociany jak F-16 nie polowały na ciebie w drodze powrotnej? :crossy:

 

 

 

Ha! ...jakże by nie! ...ale odstraszywywaliśmy je dźwiękami z klaksona! :notworthy:

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że zawsze macie jeszcze dwa wyjścia.

Albo się spotkamy na następnym wypadzie albo nie.

Jak się nie spotkamy, to mamy prze.........ne. :)

A jak się spotkamy, to mamy jeszcze dwa wyjścia.

:)

 

 

Podziękowania dla całej grupy za kolejne miłe chwile mego życia.

 

Strzałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie dotarłem :icon_razz: . Dupa boli a oczy mam jakby mi tonę piasku do nich wsypali. Oczywiście stelarz pekł ale jakos dojechałem

W Kłajpedzie woda brrrr, zimna i prawie sztormowa. A jak pogoda barowa to... wiadomo :clap: :clap: :clap:

Podziękowania dla całej wileńskiej ekipy. Fajno było. :banghead: :banghead:

Zdjecia wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem, zdrów i cały.

Zrobiłem sobie kimanko w trasie i odwiedziłem starych znajomych i tak trochę zeszło ;) ,

zresztą miałem parę kilometrów dalej

HAHA - już są kolejne plany na Wrzesień :PPPPPP

 

PRAGA z międzyladowaniem we Wrocku na małe odcięcie.

Wyjazd na 4 dni

 

Mam nadzieję że mozna na wiekszość z Was liczyć.

 

Wtedy ja będę miał bliżej niż dalej. :icon_mrgreen:

 

Dzięki wszystkim, i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie co się dziś dzieje w Augustowie???......mielibyśmy małą przedzierkę ;)

 

A tak w ogóle coś w tych okolicach jest nie tak. Na placek po węgiersku czekałem chyba z pół dnia....chyba z Węgier ściągali przepis. Klaudiusz niepoczciwiec śmiał się, śmiał a ja umierałem z głodu :icon_mrgreen:

Edytowane przez k_u_b_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...