Skocz do zawartości

Kawasaki klr 650 rozwalone kolo zebate


R.Y.B.A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

 

 

Urwal sie lancuszek od walka balansowego, troche narobil spustoszenia..

Jednym z problemyw jest troche rozkwaszone kolo od napedu z rozrusznika znajdujace sie za magnetem. Sam tryb jest caly ale przymocowane do niego drobne blaszki, poszly.....

Nie mam pojecia do czego jest, moze od ''wchlapywania'' oleju na lozysko ?

Za uzywany tryb chca 100zł i tu pytanie czy da rade bez tego ? Wiem,wiem ze zamontowali to nie od parady, ale w sumie lusterka tez mam seryjnie a smigam bez :icon_mrgreen:

 

 

 

FOTKA

http://www.fotosik.pl/usun_zdjecie.php?dCo...04ae9a0fd7a7fbd

Edytowane przez R.Y.B.A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada to troszke jak sloneczko w sprzegle samochodowym , nie opiera sie o zaden element ( chcociaz widac tam jakis odgniot)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelam

a to nie sa jakies elementy od tlumienia halasu?

bo kawasaki lubi takie rzeczy dawac (np w deklu od sprzegla)

 

chociaz... ten caly element sie kreci, wiec pewnie jestem w bledzie

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Jak bym wiedzial od czego sa te pizdziolki przy trybie to bym wsadzil

 

 

 

Siemka >>słuchaj stary >>wsadź to kółeczko do silnika to się przekonasz czy te blaszki były potrzebne czy nie >>skoro żal Ci 100zł to musisz iść metodą prób i błędów . Moim zdaniem skoro Japoniec cos takiego zrobił to chyba wiedział co robi i dla jaj tego tam nie umieścił !!!!! Dam Tobie rade >>odżałuj tą setkę i kup dobre wtedy bedziesz miał pewnosć że niczego nie spie....... !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mysle ze to taka pierdola,bo to z niczym nie ma styku,kij go wie,jesli to jest np od tlumienia tego chalasu to po kij mi to ?

W ogóle na rysunku złożeniowym ten duży "tryb" jest pokazany od drugiej strony, nazywa się Sprzęgło jednokierunkowe i nic poza tym nie widać... Może te ząbki trzymały jakąś zaślepkę, żeby nic ze środka nie wyleciało stamtąd?

 

http://img70.imageshack.us/img70/1548/clipboard01nd4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...