Skocz do zawartości

cięzko pali jak ciepły czemu ??


Arni22222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

koles w KLX 650 tez ma ten problem , zauwzaylismy ze po skreceniu obrotow jalowych silnik jakos tam opdpali , bez skrecania mozna krecic rozrusznikiem do konca aku i nie zagada. Silnik po remocnie, luzy zaworowe ponoc ustawione wiec co to moze byc ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo w fzr600 zimna pali super a jak sie nagrzeje to ciezko jutro jade na synchro i czyszczenie gazników i ustawienie zaworów jak myslicie pomoże to?

t

W odwrotnej kolejności :

ustawienie luzów zaworowych ( o ile jest jeszcze co ustawiać)

czyszczenie gaźników

synchronizacja

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy to pomoze, bo glownym winowajca ciezkiego zapalania na cieplo jest stan aku i instalacji. Jezeli akumulator jest slaby to swiety boze nie pomoze, a wiekszosc wlascicieli moto ne wiem dlaczego uwaza ze ma aku w swietnym stanie.

Dopiero jak zacznie sie robic pomiary to wychodzi szydlo z worka.

Pamietajcie ze wiekszosc zaplonow elektronicznych nie drgnie nawet jezeli napiecie aku spadnie ponizej 12V, a w czasie pracy rozrusznika to sie bardzo czesto zdaza. Tak ze radze dbac o akumulator i instalacje, to z paleniem motocykla na cieplo bedzie latwiej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy to pomoze, bo glownym winowajca ciezkiego zapalania na cieplo jest stan aku i instalacji. Jezeli akumulator jest slaby to swiety boze nie pomoze

Dokładnie tak, mogę to potwierdzić. Moje problemy z zapalaniem na ciepło zaczęły się w tym sezonie gdy zacząłem jeździć na "reanimowanym" akumulatorze który tak naprawdę nadaje się tylko na śmietnik.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...