Skocz do zawartości

Apka RX 125 ile oleju??


nowytzrdt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde debile nie napisali ile na silniku to teraz tak jest ja wlałem 600cm3 ale troche mi sprzęgło wali i chyba to może być przez to :/

http://forum.motocyklistow.pl/Po-wymianie-...gla-t91230.html

 

:banghead:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhee ale u mnie sprzęgło działa dobrze tylko jak wcisne to puka chyba łozysko na koszu sprzegłowym albo właśnie mało oleju i dlatego takie stuki jak puszcze to ok ale nie chce mi sie tego robić czekam aż całkiem sie spieprzy :flesje:, z tą śrubką to nie wiem czy właśnie tak da się sprawdzić bo jak wlewam te 600 to widac w okienku ale tylko na dole a chyba powinno być 3/4 okienka jak motor stoji na prosto i teraz to sam już nie wiem

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisowke chcesz oszukac ? ... Siemmering Ci rozpieprzy i bedziesz mial klopot- nie rozumiem Cie gosciu

Stary to ja Cie nie rozumiem nie widzisz że są rozbierzności między serwisówkami. Nie rozumiem dlaczego ma mi simmering rozwalić przez niedobór oleju.

 

SuleY dzięki spróbuje a ile wlałes że masz do połowy??

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie mam okienka i jeszcze nie wymieniałem oleju ale przeszukałem wszystkie serwisówki i dokumenty i opcja którą ci poradziłem jest moim zdaniem najpewniejszym rozwiązaniem. Jak nalejesz do połowy okienka to napisz ile weszło. i lej powoli żeby olej zdążył się rozprowadzić i co jakiś czas dolewaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlej to bo Ci siemmering rozpieprzy i bedziesz mial klopot...

 

 

Serwisowke chcesz oszukac ? ... Siemmering Ci rozpieprzy i bedziesz mial klopot- nie rozumiem Cie gosciu

 

I po co sie madrzysz skoro nic nie wiesz? W rx 125 jest okienko ktore wskazuje poziom oleju, a wg serwisowki to mozna tylko rozjeb.. silnik! A moze znasz jakies inne zastosowanie dla tego okienka? moze okno na swiat dla trybów i sprzegla? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okienko jest po to żeby sprzęgło nie czuło się samotne i żeby jak jedziesz przez las popatrzało troche na zieleń dzięki temu lepiej pracuje. ;):D:D:D:PP:P:P

:icon_razz:

 

ile w końcu wchodzi tego oleju do połowy okienka?

do rotax 123 wlazlo mi 800ml i mialem olej w okienku, ale jesli masz 122 to nie recze ze 800ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest okienko, ale na silniku jest rowniez cos takiego jak jego numer oraz mozesz sprawdzic jaki to model Rotaxa. Czy nadal beda jakies rozbierznosci w serwisowce ? Siemmering moze puscic od nadmiaru tak jak napisales w pierwszym poscie ze przelales :)

Pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj mi ile ma wejść do Rotaxa 123??bo w mojej serwisówce tego nie ma a tutaj opisane posty wyglądają tak że wlał 600 potem dolał 200 bo nie było widać w okienku, także nikt dokładnie nie wie ile tego ma być!!!

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...