Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa ( GSXR1300, GSX1300R )


Rekomendowane odpowiedzi

to juz znasz :evil:

 

Ale te 8l/100km to chyba w trasie przy 90 km/h :( ??

 

zgadza sie, tez zauwazylem ze na hamulce trzeba zwracac uwage. wiesz moze, na ile wymienienie przewodow na stalowy oplot poprawia sytuacje?

 

Zapytaj kol. Skandynaf'a - montowaliśmy mu oploty do Hayki i podobno zmieniło się dużo na plus :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche nie w temacie,

ale ja osobicie dla kogos kto ma zamiar kupic hayabuse rowniez polecalbym ZX12R

motocykl jest moim zdaniem bardziej sportowy od hayabusy, wiec moze byc troche gorzej z turystyka, ale na pewno lepiej sie prowadzi, lepiej hamuje, i nawet niewiele ale jednak posiada wiecej mocy.

Ceny ZX12R z lat 2000-2002 sa nawet nizsze od hayabus z podobnych rocznikow, ale sa to w wiekszosci motocykle powypadkowe. Motocykle bezwypadkowe, w idealnym stanie sa juz niestety drozsze, a co gorsze razdko w Polsce spotykane. Sam o tym najlepiej wiem, bo przez kilka miesiecy probowalem kupic motocykl bezwypadkowy, serwisowany i bylo na prawde ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam. Nie wiem jak trzeba by jechać żeby Haya spaliła około 6 literków (a co dopiero mniej). Moto ma potencjał ale i cholerny apetyt (w końcu jakos trzeba nakarmić te stadninę). Spalanie na poziomie ok 7,5 - 8,0 l/100km mozna uznać za dobry wynik.

Co do spalania niech sie najlepiej wypowiada ten kto ma taki motocykl. Ja powiedzialem co widze u siebie.

wymienienie przewodow na stalowy oplot poprawia sytuacje?

Nie poprawia. Dzwignia hamulca robi sie twardsza co jest zrozumiale ale poprawy efektow hamowania nie ma. Szesciotloczkowe zaciski w tym motocyklu zapozyczone z TL 1000R to jest wielka pomylka. Mial je w tamtych czasach bodajze GSXR 600 i 750. Po prostu trzeba sie nauczyc hamowac tym motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od poczucia humoru oglądającego, jeden pomyśli ale "wiocha", drugi że mają poczucie humoru.

 

ten film i jego tytuł mogą mieć tylko jedną interpretację: WIOCHA.

 

gdyby tytuł przerobić na "Haya form USA" to już nikt nie kumałby o co tu chodzi....

 

a "from Poland" wiadomo - trzeci świat pola i lasy, a nie żadne "poczucie humoru"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem zdziwiony że tak to odbieracie, przypomina mi to sytuację z opisem Lecha Kaczyńskiego przez jakiegoś brukowca i wielka aferą. Trzeci świat, pola i lasy to już nadinterpretacja

Trochę dystansu i luzu Panowie.

 

A wracając do tematu ....

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja tam wolę jeździć po naszych dziurawych drogach z prędkościami trochę większymi niż kodeks nakazuje, niż na zachodzie po gładkich jak stół drogach z prędkościami dozwolonymi przez kodeks, bo nie ma zabardzo jak odkręcić gdy pełno patroli i kamer na drodze"

 

Oj Janusz grubo sie mylisz, ja w tym roku bylem w PL na moto i jazda tam to tragedia, wiekrzosc drog to masakra dla moto a zeby gdzies fajnie sie zlozyc w zakret to musisz szukac miejscowki z tydzien zeby jeden fajny zakrecik znalezc, bo wiekrzosc fajnych winkli jest tak zarosnieta chaszczami ze nic nie widac co po 2-giej stronie a jak to w PL moze byc traktor, bryczka lub jakis kaszlak rozkraczny, a ja wyskakuje za miasto 5min i smigam po winkielkach jak marzenie, a z tymi kamerami i radarami to przesada, na autobanke jade i ogien. Ja tak jak kolega co ma TL w anglii jesli bym mial w PL miec moto to na 1000% nie bylby to moto sportowy lecz enduro lu enduropodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem trochę po kanadyjskich autostradach i wiesz mi tam jak przekroczysz 120 km/h, to z tłumu się wybijasz, po chwili radiowóz masz na ogonie i po jeździe :) To niby w Anglii nie rosną krzaki i drzewa i każdy zakręt jest widoczny na całej długości :icon_razz: Z tą jazdą po Polsce, to powiem słowami mojego Taty: "Złej baletnicy, to i rąbek od spódnicy przeszkadza" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee w kanadzie to nie bylem wiec nie wiem, ale twoje ostatnie zdanie z ta baletnica to mysle ze nie bardzo jest na miejscu, bo nie wierze ze ludzie w PL sa zadowoleni ze stanu drog i poboczy (szczegolnie motocyklisci) nie mowie tu o miastach bo fakt ze nagonka jest na warszawe ze tam paluja ale gdzie maja to robic jak wiekrzosc drog poza miastem sie nie nadaje do w miare bezpiecznej jazdy. Ja tylko mowie to co ja widzialem i przezylem wiec nie mozna tego uogolniac ale taka jest prawda ze w PL to jeszcze po wiekrzych miastach mozna posmigac lub kilku odcinkach obwodnic lub autostrad ew. gorskie odcinki ale na ogol wiekrzosc drog to nadaje sie na sprzety raczej enduro :icon_razz:. Ja puki co smigam po niemczech, holandi i belgi i naprawde mam porownanie a co tych patroli to przesada na maxa bo wiadomo jak smigacz wiejska droga 2 paki to moze byc przejeb ale tyle co ja smigam to zero przypalu a musze Ci powiedziec ze niedzielnym kierowca nie jestem wiec chyba az tak zle jak opisujesz nie jest, a przynajmniej jak najdzie mnie ochota na jazde do konca to mam gdzie (choc moje moto to niezbyt szybie jest :) ) a PL to nastepnym razem odwiedze ale na milion procent w puszcze :P.

Chyba ze to ze wole zdrowo smigac ilestam lat jeszcze po zachodnich drogach niz wysypac sie w PL na wysypanej kamyczkami drodze (te niby utwardzone) nazwiesz ze kiepskiej baletnicy.... to toje zdanie, ja mialem juz szlifa w tym roku (jest gdzies w archiwum) i nie mam zamiaru miec wiecej, ale zycze wam takich drog jakie tu sa... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...