Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby jesienna frustracja Cię dopadła ? Najwyraźniej...

Jeśli nie możesz sobie poradzić w dyskusji to po prostu jej nie prowadź

Potrafię prowadzić merytoryczną dyskusję-jednak muszę mieć partnera do niej.

Ogólnie cenię ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i mówią, ale jeszcze bardziej cenię tych, którzy nie mają nic do powiedzenia i o tym nie mówią.

 

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe..

A powiesz, mistrzu, dlaczemu łaj?

Dlatego że wyższy profil opony łatwiej odprowadza wodę utrudniając wystąpienie aquaplanningu, poniał ?

 

P.S. Zajrzyj tutaj - http://www.opony.com.pl/artykul/profil-opo...ofilowe/?id=104

 

Potrafię prowadzić merytoryczną dyskusję-jednak muszę mieć partnera do niej.

Ogólnie cenię ludzi, którzy mają coś do powiedzenia i mówią, ale jeszcze bardziej cenię tych, którzy nie mają nic do powiedzenia i o tym nie mówią.

 

Jeśli za merytoryczną dyskusję ze swojej strony uważasz ubolewanie nad zlikwidowaniem hopki w kontrze do tego że zginął tam człowiek to mogę Ci tylko współczuć poziomu tej merytoryczności, bo o ile pamiętam nie było innych dyskusji między nami.

Wychodzi też na to że aby sprostać własnym wymaganiom powinieneś zapisać się na jakieś milczące forum, gdzie wszyscy żeby zapunktować w Twojej ocenie na wszelki wypadek nie będą się odzywać, wiesz, żebyś ich bardziej cenił...

Śmiech przez łzy po prostu, reasumując - nie chce mi się z Tobą gadać. EOT.

Edytowane przez Hero

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wyższy profil opony łatwiej odprowadza wodę utrudniając wystąpienie aquaplanningu, poniał ?

 

P.S. Zajrzyj tutaj - http://www.opony.com.pl/artykul/profil-opo...ofilowe/?id=104

 

 

 

Nie żebym ja młody gówniarz zwracał komuś uwagę ale wg mnie profil nie ma nic do rzeczy tylko jak ktoś wcześniej wspomniał szerokość... :cool: A to ze opony niskoprofilowe sa zazwyczaj szersze to druga sprawa. Oto cytat z artykułu wyżej

 

"Przy większej powierzchni kontaktu opony z podłożem, również więcej wody należy spod opony usunąć."

 

Z tego wynika ze chodzi tylko i wyłącznie o szerokość opony a to ze większość osób mających opony niskoprofilowe zakłada szersze coby byl lepszy "tjuning" wizualny to odrębny aspekt :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wyższy profil opony łatwiej odprowadza wodę utrudniając wystąpienie aquaplanningu, poniał ?

 

P.S. Zajrzyj tutaj - http://www.opony.com.pl/artykul/profil-opo...ofilowe/?id=104

Mam nadzieje, że to tylko chwilowe zaćmienie lub kiepski żart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, zapatrzyłem się na niskoprofilowe i zamiast bieżnik wpisałem profil, nie ma się czym tak podniecać.

Wybacz, ale rewelacje z Auto-Świata mnie już nie podniecają. Nie mam już 15 lat od jakiegoś czasu.

Szkoda, że pomyłka-myślałem że powstała jakaś nowa teoria, za podważanie której można dostać po ryju na najbliższych światłach.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tą hopę w wawie, to jak powiedzenie polskie głosi: mądry polak po szkodzie. Bo skoro każdy warszawiak wiedział o tym niebezpiecznym miejscu to czemu tego nie zlikwidowali wcześniej?? nie byłoby chociaż powodów do dyskusji to temat chyba trochę schodzi na lewy pas...

 

odnośnie tematu jazdy w deszczu to troche mi przeszkadza brak wycieraczki w kasku :banghead: a tak na poważanie to nienawidzę, gdy mnie ciężarówki ochlapują brudną wodą spod kół...wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby nie było, że schodzi w złą stronę, to stwierdzę, że jakieś BMW mnie wczoraj zaskoczyło ;) Ruszam sobie wczoraj dynamicznie od świateł, patrze w lusterko, a tu coś czarnego się trzyma..

No to stwierdzam, że nie będę taki kiepski i ogień, prawie czerwone pole, zmieniam bieg, a ten mi odjeżdża :P Odpuściłem, minąłem sobie go grzecznie na światłach jak przyblokowały go 2 samochody i tylko pomachałem na pożegnanie :]

Człowiek człowiekowi motocyklistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc wstecz wracam z Czewy w kierunku Wawy...

od świateł spod MaCa wystartowała za mną biała A8, jak tylko przed nami zrobiło się pusto to ogień na maxa, do 280 jechaliśmy równo, mi obroty się juz kończyły przy 290 chłopak w A8 pooooszedł... :) no cóż czasami lytr to za mało na prostej :)

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale rewelacje z Auto-Świata mnie już nie podniecają. Nie mam już 15 lat od jakiegoś czasu.

Szkoda, że pomyłka-myślałem że powstała jakaś nowa teoria, za podważanie której można dostać po ryju na najbliższych światłach.

 

Zachowujesz się właśnie jakbyś miał 15 lat, jak masz codziennie zły dzień to może wybierz się do psychoanalityka zamiast wylewać swoją frustrację tutaj...

Edytowane przez Hero

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj daj spokój, po to jest forum, żeby każdy mógł sie wypowiedzieć...

 

po dzisiejszej przejażdżce jest miło, bo kilka samochodzików ustępowało mi miejsca. na światłach wyminąłem cały korek i nawet zmieściłem się jako pierwszy:)

 

jedno autko wyprzedziło mnie na pasie w rossoszycy, ale to przez to że patrzyłem ilu grzybiarzy jest, hehe. był happy tylko przez chwile, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się właśnie jakbyś miał 15 lat, jak masz codziennie zły dzień to może wybierz się do psychoanalityka zamiast wylewać swoją frustrację tutaj...

Polecam słownik-zobacz co oznacza słowo frustracja i zobacz do kogo ona bardziej pasuje i dlaczego.

Podobno nie chciało Ci sie juz gadać.

 

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...