Skocz do zawartości

Renata B na HD


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście zostałem pozbawiony "przyjemności " oglądania. Skończyło by się niechybnie zwrotem sniadania.

Z drugiej strony na miejscu dilerów HD podałbym babę do sądu za psucie wizerunku firmy.

 

I pytanie. Czy ten kto udostępnił pojazd sprawdził czy R. B. ma właściwe uprawnienia do prowadzenia takiego pojazdu oraz czy stwierdził, że w/w nie jast pod "wpływem"?

Jeśli tego nie zrobił TO..........................

 

Jak by co, to dowody są. Twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi i tak kupisz HD - i żadna fota na dłuższą mete nie odwiedzie Ciebie od tego pomysłu - tak se sądze

hihihihihihihihi

 

Prawdę mówiąc, to już kupiłem. Czekam tylko, aż dopłynie zza wielkiej wody. Jeżeli mi do tego czasu obrzydzenie nie przejdzie, to odstąpię kumplowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wdać się w polemikę z Heffi'm... albo raczej odpowiedzieć na zarzuty:

 

Najpierw piszesz:

opinia twoja iz w/w fota jest dowodem na......... - to stek bzdur i wjadomości wyssane z palca, i procentowo biorąc, tylko segment chopper/cruiser - to stosunek użytkowników/właścicieli jest około: 30% HD do 70% japończyków.

czyli nie zgadzasz się z tym, że motocykle stały się towarem dla mas... a za moment zapytujesz mnie, czy to źle, że tak się stało...

A TEMU ZE MOTO STAJĄ SIĘ BARDZIEJ DOSTĘPNE (zawdzięczasz w pewnym stopniu to iż maz virazke 535) - i tu moje pytanie do ciebie - CZY TO ŹLE??????

Jak jest wiec Twoim zdaniem? Czy motocykle przestały być towarem elitarnym? Czy nie jest tak, że 22-latek, po spędzeniu za granicą odpowiednio długiego czasu może sobie zakupić całkiem niezłego chopperka (15-letniego, ale w dobrym stanie)

Motocykl może mieć teraz każdy kto się uprze, ze chce go mieć... czy to z miłości, czy dla szpanu...

 

Pani Renia reprezentuje partię, która została stworzona dla mas i kiedy pojawia się na Harley'u to mam prawo uważać (tam było troszkę ironii i cynizmu, które chyba nie zostały wychwycone), że jest to dowód na to, że motocykle są już dla mas dostępne... a że dosiadła Harley'a a nie jakiegoś japońca... to i do tego "piłem"

 

Jeżeli posiadacze HD się tym zbulwersowali, to przepraszam :icon_razz:

Swoją drogą... czy to jest ujma dla firmy, że Pani Renia jeździ ich motocyklem... inteligencją nie grzeszy, ale maturę ma, do tego jest bardzo sympatyczna :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wczesniej myslał o kupnie H-D to nawet po tym sozku z fotografii nie zmieni zdania. Niestety prawdą jest że H-D to styl pokazywania swojego majątku przez frajerów ale dla innych H-D jest nieuleczalna chorobą a chyba tych pierwszych raczej nie ma tu na forum. Renatka jak zwykle brzydka i przy tym moto w ogóle. Szpeci fotkę tylko. Wygląda jak pani żulera co chleje denaturat pod monopolem i pali Popularne bez gwizdka.

 

Fotka jest też dowodem że H-D to motocykle tylko dla wyjątkowych osób. Dla wyjątkowych buraków i debili a także dla wyjątkowych osób o wyjątkowym charakterze które czują sie "wyjątkowo najlepiej" w towarzystwie i garażu H-D.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym nie kupil hd bo mnie to nie kreci w tej kasie wolalbym kupic honde rune albo rocketa III cos co mnie urzeka,

harleye oprocz znanej nazwy nie oferuja jak dla mnie nic wartego tych pieniedzy

co innego jakby taki fat boy kosztowal nowy 45 tys zlotych albo 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym nie kupil hd bo mnie to nie kreci w tej kasie wolalbym kupic honde rune albo rocketa III cos co mnie urzeka,

harleye oprocz znanej nazwy nie oferuja jak dla mnie nic wartego tych pieniedzy

co innego jakby taki fat boy kosztowal nowy 45 tys zlotych albo 50

Stan, narażasz się :buttrock: W tym wątku dominują bardzo emocjonalne podejścia do H-D :icon_twisted: Swoją drogą, to na inny sie zdecydowała, a na innym przyjechała - kupila 2? A może ten użyczono, bo bardziej rzuca się w oczy? Mnie do :buttrock: doprowadzało w tym reportarzu słowo "motor"!!! jak można byc dziennikarzem i gadać "motor" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no serio jak patrz na takiego sprzeta i wiem ze kosztuje nowy kolo 100 tys i porownam do niego honde rune ktora kosztuje rownie duzo to szczerze mowiac harley na mnie nie robi wrazenia

wybaczcie pewnie dlatego ze jezdze japonska armatura i wogole sie nie znam itd :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no serio jak patrz na takiego sprzeta i wiem ze kosztuje nowy kolo 100 tys i porownam do niego honde rune ktora kosztuje rownie duzo to szczerze mowiac harley na mnie nie robi wrazenia

wybaczcie pewnie dlatego ze jezdze japonska armatura i wogole sie nie znam itd :buttrock:

A przecież na japońskiej maszynie tez jesteśmy "harlejowcami" dla gawiedzi :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...