Skocz do zawartości

Renata B na HD


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta kobieta mnie rozbraja :evil:

Niedawno pokazywali filmik jak się wozi traktorem po polu... teraz już fotki na Harley'u :icon_mrgreen:

 

P.S. To jest dowód, że motocykle stały się towarem dla mas... na szczęście nie japońce... raczej amerykańce :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że fakt zrobienia sobie zdjecia nie świadczy o tym, że ktoś jeździ.

Ewidentnie widać, że RENIA się mocno trzyma co by to z takiej kobyły,nie spaść na postoju, a propo kobyły, to lepiej by wyglądało jak by H-D bokiem dosiadła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. To jest dowód, że motocykle stały się towarem dla mas... na szczęście nie japońce... raczej amerykańce :biggrin:

 

opinia twoja iz w/w fota jest dowodem na......... - to stek bzdur i wjadomości wyssane z palca, i procentowo biorąc, tylko segment chopper/cruiser - to stosunek użytkowników/właścicieli jest około: 30% HD do 70% japończyków.

 

- teraz moja subiektywna opinia apropo japońcvzyków: - "sprzęty którym nic nie można zarzucic"

 

A TEMU ZE MOTO STAJĄ SIĘ BARDZIEJ DOSTĘPNE (zawdzięczasz w pewnym stopniu to iż maz virazke 535) - i tu moje pytanie do ciebie - CZY TO ŹLE??????

 

A BEGER NIECH SPIERD...A ZE SWOJA BRUDNA DU..Ą Z JAKIEGO KOLWIEK MOTO - nie cierpie tej baby

 

To straszne...

Miałem kupić HD w tym sezonie. Teraz się poważnie zastanawiam...

 

 

hihihi i tak kupisz HD - i żadna fota na dłuższą mete nie odwiedzie Ciebie od tego pomysłu - tak se sądze

hihihihihihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz całej bandy wyzelowanych pedałów jeszcze Beger na motocyklu (czy to H-D czy Hondokawayamasuki to wszystko jedno). Świat schodzi na psy :wink:

 

 

To straszne...

Miałem kupić HD w tym sezonie. Teraz się poważnie zastanawiam...

 

Racja ja też bym nie kupował :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to było tak, RB z tego co mówiła nie jeździła motocyklem ok 20 lat, wsiadła na HD, ruszyła ładnie, miała tylko problem z zawrócenie (faceci jej pomogli). Mam jeszcze krótki filmik który nagrałem komórką ( jakość do D). >>> FILMIK <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec to było tak, RB z tego co mówiła nie jeździła motocyklem ok 20 lat, wsiadła na HD, ruszyła ładnie, miała tylko problem z zawrócenie (faceci jej pomogli). Mam jeszcze krótki filmik który nagrałem komórką ( jakość do D). >>> FILMIK <<<

Jestem poprostu w głębokim szoku! :flesje:

wiecie co; mi ta Babeczka zaczyna naprawdę imponować! Wygląda na to,że nie boi się spełniać swoich marzeń! :wink: A polityka wogole mnie w tym przypadku nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...