Skocz do zawartości

Zlot V2 Wenecja/k Żnina


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem, pytałem i jest tak:

100 za wjazd (na zlot oczywiście) od kierowcy, 100 od pasażera - nie ma żadnych zniżek :P . W tym 2 śniadania, koszulka, blacha, koncerty.

I nie schizujcie z ceną :D za dzień... co, po jednym dniu cię wygonią? na bramie płaci się za pobyt na zlocie, a nie na dobę- to nie hotel...

Pakować się i nie marudzić, będzie :cool: ! - jutro wieczorem jakiś punkt spotkania może ustalimy ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dziekuje za konkret

ktoś puści plote i później leci dalej i straszy ludzi :buttrock:

 

no możemy się jakoś umówić wszyscy forumowicze tam na miejscu

grupa Włocławek i okolice bedzię koło 18 i raz dwa rozbijamy namiot i jesteśmy zwarci i gotowi jak coś

łatwo będzię nas poznać -wystarczy poszukać grupki motocyklistów wśród której stoi moto z czerwono-żółtą flagą i napisem Włocławek

 

ale może tak jak proponujesz Szafir gdzieś ustalić punkt zborny

tylko gdzie?

zaproponuj coś może jeśli tam byłeś i znasz choć troche topografie ośrodka :bigrazz: w przeciwieństwie do nas (świeżaków na tym zlocie)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie proszę o podanie miejsca gdzie się stykniemy. Ja niemam pojęcia jak wyglada teren ale sugerowałbym jakiś charakterystyczny punkt tak , żeby ktośkto jest pierwszy raz na imprezie nie miał problemów z lokalizacją. No i żbey spotkanie nie wypadało w czasie koncertu Dźemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z forumowiczów z moich okolic leci? Ja startuje w piątek około 18:30, ale moge się dostosować na późniejszą godzine. Pozdrawiam i do spotkania na :icon_mrgreen: :P albo i :P ;) :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już za kilka godzin! Jestem przeziębiony (chyba przez klimę w samochodzie i przeciągi), zły z powodu dzwona, który miał Hil w środę pod Wronkami i z powodu wyjazdu bez kobiety. Niestety moja Pani musi jutro zdawać jakiś cholerny egzamin (zachciało się studiów!). Łączmy się z Nią w bólu i trzymajmy kciuki za zdanie tego paskudztwa. Ewunia - pomyślimy o Tobie pijąc kolejnego browarka.

Edytowane przez Misiek 63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek każdy przyjeżdża oróżnych porach no i jest dżem, ale co myślicie żeby pogadać w sobotę po paradzie? pooglądamy konkursy, jakiś browar, itp?

może o 17:30-18 koło bramy?

Dajcie znać bo 0 12 wyjeżdżam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek każdy przyjeżdża oróżnych porach no i jest dżem, ale co myślicie żeby pogadać w sobotę po paradzie? pooglądamy konkursy, jakiś browar, itp?

może o 17:30-18 koło bramy?

Dajcie znać bo 0 12 wyjeżdżam...

Do bramy jest trochę daleko, myślę, że nie będzie sie chiało ludziom chodzić. Jak już mamy się spotkać to proponuję nad jeziorem, godzina może być. Do poprzedniego twojego postu - akurat hotel to tam jest, dwa duże budynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już za kilka godzin! Jestem przeziębiony (chyba przez klimę w samochodzie i przeciągi), zły z powodu dzwona, który miał Hil w środę pod Wronkami i z powodu wyjazdu bez kobiety. Niestety moja Pani musi jutro zdawać jakiś cholerny egzamin (zachciało się studiów!). Łączmy się z Nią w bólu i trzymajmy kciuki za zdanie tego paskudztwa. Ewunia - pomyślimy o Tobie pijąc kolejnego browarka.

 

Dzięki Misiu ! :rolleyes: Ja to sobie kiedyś odbiję! To pamiętajcie w sobotę ok. 11.00 ostro ciągnąć browarka pod mój egzamin. Jak go nie zaliczę to wszystko przez Was :banghead: (za słabo "ciągneliście")

Bawcie się dobrze!!! Do zobaczenia wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja też się już melduje po zlocie

zlocik naprawde fajny co prawde drogo mnie to wszystko wyszło :P ale napewno nie żałuję

a co do spotkania forumowiczów-miało być w sobote około 17-18

akurat wtedy była największa ulewa :icon_eek:

mieliśmy pecha

ja w tą ulewę kulturalnie rozpijałem flaszkę w namiocie :icon_eek:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...