Skocz do zawartości

Co Wy mi poradzicie?:>?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Na jesień mam zamiar sprzedać mojego RM 125 i kupić coś w 4T.Interesuje mnie moto do ok.7000zł. Co powiecie o YZ 400(bo yz 426 odpada za duża moc)...?Moze posiadacze yz-ta 400 powiedza jak sobie radzi w piasku ...na torze...i czy nie jest zbyt ciężka..?Wiem,że podobno te 250 w 4T są dobre ale za YZ 250F trzeba na dzień dzisiejszy ok.10000zł dać;/ także,mysle że będę musaiał zostać przy tej YZ 400...czekam na odpowiedzi!Z góry dzięki pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten motockl napweno jest slabszy od yz 426 f i co za tym idzie jest mniej wyzylowany , co prawda zawory i olej pozostaja na tym samym etapie eksploatacji , ale remoncik juz znacznie rzadziej , ale nie jestem pewien czy za 7 tys dostaniesz cos w dobrym stanie

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy tzn.ja taki motor chce kupić na zimę i to z Niemiec...u nas trafiają się przypadki po 7tys.także myśle,że dostanę i to w dobrym stanie...a jak ona wychodzi wagowo...?Bo ja sie obawiam,że w piasku jej nie utrzymam;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7 tyś to sie napewno ładnego 4t nie kupi. A jak już jakieś znajdziesz to lepiej żebys nie musiał robić remontów bo wtedy koszty ci przerosną i wydasz na motor tyle żebys kupił cos świeżego i nowszego. Za taką kase to rozglądaj sie tylko za 250 2t. Czasami można znaleźć coś naprawde ładnego i w dodatku w razie remontów itp. koszty są o wiele nizsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi o to,że ja już 2T nie chce;/ a jeżeli dobrze poszukam do do 7tys.spokojnie znajdę w Niemczech yz-ta 400 i to w dodatku w b.dobrym stanie...;] Bo jeżeli u nas teraz latem trafiają się czasem po ok.7tys. to myśle że ZIMĄ W NIEMCZECH to już wogole coś dobrego znajdę:crossy: pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu odrazu śmietnik??Jeżeli kupuje sie od amatora to może kupić naprawdę zadbany sprzęt...przecież w Niemczech nie wkładają gówien do silnika ..jada do serwisu Yamahy i robią naprawy po 1000euro:) Mój znajomy kupował rok temu yz-ta 426 to niemiec pokazał mu rachunki z serwisu do szczena opadła...także mysle,że do 7tys.spokojnie kupię dobry sprzęt...ale jeżeli by mnie było stać i nawet za 10tys.kupię to też nie ma 100% że moto będzie dobry;] mój znajomy kupił ktm-a 525 w polsce po 2 tyg.padł cały silnik a kupił go za ponad 15 tys.pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...