Skocz do zawartości

mleko w silniku


boomer5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

widzialem kiedyś coś o oleju w silniku że się zrobił biały ale teraz niemoge znaleść niewiem albo jak wiecie gdzie jest ten post to dajcie namiar. a jak nie to powiedzcie czemu w silniku w CR 125 z 99r. zrobiła się śmietana w silniku. no dlaczego to wiem dostała się woda ale chodzi dokładniej, którędy ? i jakie mogą być tego skutki na takim oleju może z 30min. jeździł mój kumpel zanim się skapneliśmy,bo zaczeło z odpowietrznika skrzyni lecieć mleko. poratujcie czy to tylko zimer pod pompą wodną czy jeszcze coś mogł się stać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelnienie pompy wodnej - zmienisz simmering i bedzie chodzilo

 

ja przerabialem ten temat i tez parenascie minut jezdzilem, nic sie nie stalo.

taki olej ma po prostu gorsze wlasciwosci smarujace, ale nie az tak zeby od razu zatrzec silnik

 

simmering kupisz w sklepie z uszczelkami, ja zaplacilem za to 3 zł

 

 

jak olej ma zapach benzyny, to wtedy przyczyny szukaj w ukladzie zasilania

 

 

p.s.

do mechaniki z tym tematem

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment ludzie. Jak można w ogóle zatrzeć silnik jeśli to olej w skrzyni biegów? I w ogóle jeśli olej pachnie beznyną to nie robi sie mleko i nie należy szukać przyczyny w układzie zasilania tylko simeringa wału korbowego. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment ludzie. Jak można w ogóle zatrzeć silnik jeśli to olej w skrzyni biegów? I w ogóle jeśli olej pachnie beznyną to nie robi sie mleko i nie należy szukać przyczyny w układzie zasilania tylko simeringa wału korbowego. pozdro

po pierwsze to chodzi o silnik czyli o skrzynie biegów bez smarowania może się po zakleszczeć no poprostu zatrzeć. a co do oleju w silniku to nie śmierdzi bęzyną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...