Skocz do zawartości

szkolenie


Gość martines
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie jest to nie realne :biggrin:

 

Yano ale któryś element myślisz że jest nie realny, czy wszystko i to co w linkach i to co ja napisałem :biggrin:

Ja myslę że sporo da się zrealizować, oczywiśnie nie przy 140 ;) bo wtedy to już faktycznie nie ma czasu na znaki

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yano ale któryś element myślisz że jest nie realny, czy wszystko i to co w linkach i to co ja napisałem :icon_biggrin:

Ja myslę że sporo da się zrealizować, oczywiśnie nie przy 140 :icon_razz: bo wtedy to już faktycznie nie ma czasu na znaki

Pzdr

 

Myślę tak,prowadzący,ok dwóch blokuje przejazd ok,z tyłu najmocniejszy motocykl i dobry kierowca ok,to jest bezpieczne ale znaki pokazujące zbiornik itp. nie mają prawa bytu :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam ze znaki nie sa potrzebne. Jesli jeden odpala silnik to wiadomo ze nie po to aby zrobic postoj a ja do tego czytalem na forum ze taki znak palcem to ostrzezenie motocyklisty z naprzeciwka przed policja !

Jak sie jedzie w szeregu na koniach to znaki sa bardziej przydatne bo latwiej rekoma wymachiwac a nie ma kierunkowskazow czy swiatel stopu.

Takie znaki moga byc jedynie dobre dla pedantycznej parady przez miasto kiedy to sie jedzie wolno i na pokaz.

Na scigaczu ciezar opiera sie na rekach i dawanie precyzyjnych znakow byloby trudne - trzeba by puszczac kierownice i siadac prosto co nie zawsze jest bezpieczna - zwalszcza przy normalnej*predkosci

 

______________

Objaśnienia

* sr. 80 km/15 mni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nic nie wiem ale raczej napewno bo jest to coroczna cykliczna akcja suzuki, polecam sledzic www.suzuki.com.pl

no sprawdzę, myslałem że ktoś może już coś wie, ale chyba gadali że już ma nie być albo mi się pomyliło :icon_razz:

 

Pewnie teraz zalujesz ze wybrales honde a nie GSXR 1300 :biggrin:

 

a jakoś nie żałuje na razie :) poza tym wiem że w zeszłym roku nie byli restrykcyjni co do marki motocykla na którym się przyjechało, zresztą jestem klientem serwisu Suzuki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie to bylo pozniej pamietam ze byl skwar jak na patelni - czy to nie byl maj albo czerwiec??

 

Przestań pić,to był maj 23 i byłem ubrany komplet,co prawda słonko paliło,w środku też bo miałem kaca. :icon_mrgreen:

:P

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do SMS w Toruniu:

 

http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=aktu...402_moto_szkola i wejśc w harmonogram.

 

17.05.

15.06.

19.07.

 

Są też inne miasta przecież.....:icon_razz:

 

Pierwszy, majowy termin jest już całkowicie obstawiony. Z zasady w szkoleniu bierze udział 8 osób, ale kto chce, niech próbuje sie kontaktować z Wilmatem. Zawsze kto może zrezygnować. Zawsze może być dodatkowa osoba więcej :biggrin:

Warto pamiętac, że naczelna zasada - "dla posiadaczy motocykli Suzuki". Są wyjątki, owszem, z różnych powodów. Znam takie wyjątki z autopsji. Chodzi generalnie o to, że szkolenia są dofinansowywane, i te 70 zeta, które się płaci to symboliczna kwota. Resztę wykłada Suzuki, nie ma więc co się dziwić, że takie zasady.

 

Temat juz tu był poruszany - ja powiem tylko od siebie, że brałam udział w poprzedniej edycji - WARTO.

 

 

pozdrawiam:))))

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...