Skocz do zawartości

motorowodniaki


Francez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

See Doo GTX 764 ccm 110 KM V-max 103 km/h - byly czasy. dzisiaj wybral bym jednak ten stojacy. Jzejszy i mozna troche tluszczyku podczas snigania na morzu zrzucic. Generalnie moze kiedys w przyszlosci., za duzo hobby a za malo kasy.

 

:icon_rolleyes:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duża: skorupa quicksilver commander 630 silnik hondy w " V " 5100 ccm około 400 hp na dwóch śrubach jedna za drugą :icon_evil:

 

średnia jeanneau merry fisher z zaburtowym mercurym 150 KM w dwusuwie

 

malutka sześcio-metrowa rybacka wontonówka i silniczek Yamahy 25 hp na większej śrubie i 30 Nm na dwóch leżacych cylindrach :icon_eek: --> świetna jeziorówka, duzo miejsca na postawienie grilla i sadzak na 2 zgrzewki piwa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze wole skutery wodne:D wiecej zabawy a wlasciwosci uzytkowe praktycznie jak w motorówce...chyba ze chodzi o ilosc miejsc:) ale jezeli bym mial to i to to oczywiscie bym byl za.....Zreszta u nas nie ma az tak wielkich zalewow no moze procz Mazur gdzie mozna by poszalec taka lajba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktos pogadac na temat wszystkiego co ma silnik i plywa????zapraszam do konwersacjii:)

 

 

SIemanko >>> pływam sobie rostylkiem 6,20m z marinerem opimaxem 200 hp a i przy okazji naprawiam silniki które inni zajeżdżą . Hmmm no ale jeszcze RXP z czterotaktem nie wpadł mi w ręce ( zato wszelkie rotaxy mam obcykane . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...to serdecznie polecam zlapania takiej okazjii..Niedawno pierwszy raz go odpalalem i powiem ze jestem pod wrazeniem ...mocy mu nie brakuje wkoncu 215km natomiast strasznie wolno wychodzi z baczkow ale i tak jest zabawa..silnik brzmi niczym z widlastej osemki rodem wzietej z amerykanskiego muscle:D:DNawet wsteczny dziala bez zarzutu pod warunkiem ze nie ma zbyt wysokich fal:):)mysle ze spokojnie wyciagnie 2 narciazy i tytanica jednoczesnie:]:]wczesniej mialembombardierka Gs 90km wiec jest znaczna roznica...

 

pozdro:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SIemanko >>> pływam sobie rostylkiem 6,20m z marinerem opimaxem 200 hp a i przy okazji naprawiam silniki które inni zajeżdżą . Hmmm no ale jeszcze RXP z czterotaktem nie wpadł mi w ręce ( zato wszelkie rotaxy mam obcykane . Pozdrawiam

 

Nie zaluj testowalem juz takiego 3 lata temu GTX ale 4 miejscowy. Waga mniejsza nieco od 3 miejscowego ale 2T o wiele lepiej zbiera sie niz 4T mimo 70 KM wiecej roznicy w v-max raczej niema. Przyspieszenie tez na kozysc 2T.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy SeaRaya Sundancer 270, 2 silniki Mercruiser 4.3l, 2x przekładnia Z, ster strumieniowy, długi na 10m :clap: Nie będe wypisywał co ma w środku, jakie wyposażenie itp itd :clap: Jeżeli chodzi o sprawy silnikowe, idzie niesamowicie, natychmiastowo w ślizg :clap:.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy SeaRaya Sundancer 270, 2 silniki Mercruiser 4.3l, 2x przekładnia Z, ster strumieniowy, długi na 10m :biggrin: Nie będe wypisywał co ma w środku, jakie wyposażenie itp itd ;) Jeżeli chodzi o sprawy silnikowe, idzie niesamowicie, natychmiastowo w ślizg :bigrazz:.

pozdrowienia

 

Bez przesady z tym slizgiem, nawet Jet potrzebuje kawalka aby w niego wejsc.

 

Ite to na motogodzine pali ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...