Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie Intrudera VS 800


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie w Europie są produkowane Suzuki Intruder 800?

 

Główne filie i fabryki Suzuki Motor Corporation:

CAMI Automotive Inc. (Kanada)

Magyar Suzuki Corp. (Węgry)

Maruti Udyog Ltd. (Indie)

Pak Suzuki Motor co., Ltd. (Pakistan)

P.T. Indomobil Suzuki International (Indonezja)

Thai Suzuki Motor Corp. (USA)

Suzuki Motor GMBH Deutschland (Niemcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelny VIN zaczyna sie tak jak napisal Pompka, od JS1.. np. moj jest JS1VR51A9Jitd.

Mój VIN ewidentnie wygląda tak: VS52A10.... - :biggrin: i nie ma początku JS1

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne filie i fabryki Suzuki Motor Corporation:

CAMI Automotive Inc. (Kanada)

Magyar Suzuki Corp. (Węgry)

Maruti Udyog Ltd. (Indie)

Pak Suzuki Motor co., Ltd. (Pakistan)

P.T. Indomobil Suzuki International (Indonezja)

Thai Suzuki Motor Corp. (USA)

Suzuki Motor GMBH Deutschland (Niemcy)

 

Filie i fabryki ok, ale czy produkują tam Intrudery? Pytam się bo niesłyszałem o produkcji VSów w Europie (czy USA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulo99 daj znać czy zdecydowałeś się na tego VS-a z Włoch :cool:

 

 

Witam,odpuscilem, sobie tego intrudera . Dzwonilem jeszcze raz w piatek do Wloch i gosci zaczal cos krecic z przebiegiem. Rzekomo licznik byl rok zepsuty itp.

 

Paulo99 daj znać czy zdecydowałeś się na tego VS-a z Włoch :notworthy:

 

 

Witam,odpuscilem, sobie tego intrudera . Dzwonilem jeszcze raz w piatek do Wloch i gosci zaczal cos krecic z przebiegiem. Rzekomo licznik byl rok zepsuty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,odpuscilem, sobie tego intrudera . Dzwonilem jeszcze raz w piatek do Wloch i gosci zaczal cos krecic z przebiegiem. Rzekomo licznik byl rok zepsuty itp.

Witam,odpuscilem, sobie tego intrudera . Dzwonilem jeszcze raz w piatek do Wloch i gosci zaczal cos krecic z przebiegiem. Rzekomo licznik byl rok zepsuty itp.

Jasne nie ma sie co napalać - jak bedziesz miał coś nowego na oku to daj tu znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jak ktoś sprowadza moto z Włoch to KONIECZNIE RAZEM Z DOWODEM REJESTRACYJNYM MUSI BYć PRAWO WłASNOśCI!!!!!!!!!. Jest to dokument ważniejszy od samego dowodu. Później są problemy z rejestracją (wiem z własnego doświadczenia niestety, jak kupowałem swoje moto z włoch) dotyczy to też aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie.

Moja sprawa wygląda następująco: najprawdopodobniej w czerwcu uda mi się w końcu zdobyć środki na zakup ukochanego motocykla. Noszę się z tym zamiarem już od dłuższego czasu ale wiadomo jak cienko czasem jest z kasą. Na początku myślałem o Virago 750. Jednak całkiem niedawno będąc na wypadzie w Bieszczadach zobaczyłem na parkingu Intrudera VS 800 no i co tu dużo mówić - zakochałem się bez pamięci :) Był po prostu cudny i stwierdziłem, że to jest to.

I tutaj mam kilka pytań:

1. Do którego roku był produkowany ten model?

2. Czy za cenę do 14-15 tysięcy uda mi się kupić egzemplarz w dobrym stanie, taki na kilka lat? Widziałem, że dałoby się za tą cenę kupić roczniki 95-96, choć tak naprawdę to i tak nie rocznik decyduje a to jak był traktowany.

3. Na co zwracać szczególną uwagę gdy oglądam ten model?

4. Jakie są wady tych motocykli? Bo z wyglądu jest dla mnie idealny :)

5. Czy nie jest zbyt "narowisty"? Do tej pory jeździłem na motocyklach do 250 cm (w tym kursowy GN250 :) ). Ja sam jestem dość konkretnych rozmiarów, więc raczej nie chciałbym niczego mniejszego niż 800 a 1400 jest znowu za mocny jak na moje małe doświadczenie.

 

Dzięki z góry, życzcie mi powodzenia z zakupem. już się nie mogę doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bracie.

Za 14-15 tys. kupisz bez problemu intruderka w przyzwoitym stanie i do tego będzie na pewno miał kilka dodatków. Wady hmm zależy jaki jesteś wielki :) jeśli masz mniej niż 170cm to nie będzie Ci przeszkadzało, że podóżki są zbyt blisko i kierownica zbyt mała - jeśli jesteś większy to polecam szukać intruza z podnóżkami przesuniętymi do przodu. Potem tylne zawieszenie pływające i walące się w zakręty no i hamulce lub bardziej spowalniacze :) ale co to za wady, czy on nie wygląda ślicznie i klasycznie jak na choppera przystało. Na chopperach jeźdzą w końcu sami trardziele :) bo są cholernie nie wygodne.

Jeśli nie jesteś opanowany to i "elektryczna hulajnoga" będzie zbyt "narowista" więc bierz go bez problemu. Byłem w podobniej sytuacji jak Ty kursowa 250, a potem intruder 800 - po nie całym roku i 3 tys km z chęcią chciałbym mieć między nogami większy moment obrotowy :cool:

Są tacy co zaczynali od 1400 i sobie dobrze poczynają do dziś :D

 

Pozdrawiam i czekam na zdjęcia Twojego nowego nabytku

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bodman

No właśnie do ułomków nie należę - mam 183 i 90 kg :/ Nie żebym narzekał na swoje gabaryty ale akurat przy motocyklu trochę przeszkadzają. No ale widywałem chłopów wielkich jak dęby na takich maszynach i jakoś się da :banghead: O hamulcach już gdzieś kiedyś słyszałem, że to tak naprawdę tylko spowalniacze :wink: No ale prawda jest taka, że w tej chwili prawdopodobnie nic i nikt nie wybije mi go z głowy.

 

PS. Ależ ta Twoja maszyna bulgocze, ehhhh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no taki "duży dąb" to z Ciebie nie jest - tylko staraj sie szukać intruza z podnóżkami do przodu, a jak nie to za 500zł zrobi Ci to gość ze Starchowic :bigrazz:

 

PS. Ano najpierw go słychać a potem widać :buttrock: - jak będziesz szukał to też pomyśl o pustych rurach, co prawda wszystkiego mieć nie można - najwyżej później wymienisz :wink:

 

Pozdro. Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie jeżdżę na Virażce, ale też uważam, że Intrudery są śliczne. W życiu nie słyszałem, żeby ktoś mówił o jakichś ich wadach - chyba ich nie mają. Jedyny warunek to taki, żebyś szukał motocykla od kogoś kto tak samo go kocha jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie jestem na etapie poszukiwania Intruza 800 dla siebie. Tylko ze ja moge przeznaczyc na niego do 12tys. Tak wiec jak bym znalazl cos powyzej tej kwoty to dam znac :icon_twisted: a jak Tobie sie trafi fajny egzemplarz do 12 tys ktorego nie bedziesz chcial :D to zarzucaj

 

polecam:

 

opisy intruza 800

http://chudzikj.republika.pl/VS800.htm

http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...vs800/vs800.htm

 

bractwo suzuki

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ind...6cb3d97cd608c08

 

 

tu znajdziesz zdjecia modeli z poszczegolnych lat - widac roznice w sposobie malowania itp. Dzieki temu mozna przy zakupie porownac dany rocznik i stwierdzic czy byl przemalowany(mozliwy szlif)

 

http://www.bikepics.com/suzuki/intruder800/

 

 

kilka sprzetow wartych uwagi:

http://moto.allegro.pl/item200263280_intru...nie_ubrany.html

http://moto.allegro.pl/item200498400_intru..._wypasiony.html

 

jak bym mial kase to kupil bym tego - rozmawialem z kolesiem i czuc w nim pasjonata :P

http://moto.allegro.pl/item198972723_super..._duzo_zdje.html

Edytowane przez van_han
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jeździłem na motocyklach do 250 cm (w tym kursowy GN250 :wink: ). Ja sam jestem dość konkretnych rozmiarów, więc raczej nie chciałbym niczego mniejszego niż 800 a 1400 jest znowu za mocny jak na moje małe doświadczenie.

 

Dzięki z góry, życzcie mi powodzenia z zakupem. już się nie mogę doczekać

To i tak twoje doświadczenie jest większe niż moje ja sie przesiadłem z simsona :P a strasznej różnicy niema między 800 a 1400 wiadomo większa pojemność większy moment obrotowy> Powiem tak jak dasz sobie rade na 800 to na 1400 też, więc jak masz troche oleju w głowie i nie zamierzasz szaleć motorem bo to nie są przecież motory do tego stworzone to rozglądnij sie za 1400 naprawde polecam, przejedziesz pareset kilometrów i sie przyzwyczaisz do jego masy mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...