Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie Intrudera VS 800


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ten Intruz to normalnie moje marzenie. Moja 400tka to jednak malo. Szkoda ze trzeba liczyc jakies 12tys, a to troche sporo jak dla mnie.

Czyli w zasadzie wielkiej roznicy nie ma miedzy 700,750 a 800 w osiagach, prowadzeniu i wogole? Bo np 750 mozna dostac za powiedzmy 9000 z lat 87-89, a to zawsze mniej :/

Mi wlasnie zalezy zebym mogl przy nie za wysokich obrotach i palowaniu motocykla smigac 100-120 i to mnie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, wypatrzylem we Wloszech Intrudera 800 z 1994. Jak zapewnia wlasciciel maszyna jest bezwypadkowa, przebieg 19 tys. km. , cena 2300 euro. Co sadzicie o tym motocyklu? Slyszalem, ze oprocz 50 konnej sa wersje 34 konne i skrzynie 4 lub 5 biegowe. Czy wizualnie mozna odroznic wersje 34 konna od 50 konnej? Na co zwracac szcegolna uwage przy zakupie? jakie dokumenty zabrac z Wloch? dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypatrzylem we Wloszech Intrudera 800 z 1994. Jak zapewnia wlasciciel maszyna jest bezwypadkowa, przebieg 19 tys. km. , cena 2300 euro. Co sadzicie o tym motocyklu? Slyszalem, ze oprocz 50 konnej sa wersje 34 konne i skrzynie 4 lub 5 biegowe. Czy wizualnie mozna odroznic wersje 34 konna od 50 konnej? Na co zwracac szcegolna uwage przy zakupie? jakie dokumenty zabrac z Wloch? dzieki z gory za pomoc

 

nie wiem czy to az taka atrakcyjna cena za sprzet - doliczajac koszty podrozy po niego - mozesz znalezc tutaj tansze sprzeciki - a to ze facet mowi iz to jest bezwyp. i ma przebiegh tylko 19tys. to moze cie kitowac (tak samo jak w polsce) -wydaje mi sie ze nie ma sprzetow o takim przebiegu z tych rocznikow - na sama logike sprzet majacy 12lat (12 sezonow) a ma przejechane 19tys robi na sezon niecale 1600km - COS MI TU TO PODEJRZANE

 

zobacz ponizej link

http://allegro.pl/item163863304__suzuki_in...5r_zobacz_.html

 

z zewnatrz nie odroznisz czy to wersja slabsza czy silniejsza ale jezeli jest to slabsza wersja to zawsze mozna ja odblokowac (z tym ze to jest dodatkowy koszt) - TRZEBA ALBO WYMIENIC DYSZE ALBO ZMIENIC KRUCCE SSACE ALBO I TO I TO (nie wiem dokladnie jak to bylo robione w intrudach 800)

 

z opini znajomych ktorzy uzytkuja w/w sprzeciki - uwazam ze sa one jednymi z mniej awaryjnych i bardzo wdziecznych sprzetow trochu slabe chamulce

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to az taka atrakcyjna cena za sprzet - doliczajac koszty podrozy po niego - mozesz znalezc tutaj tansze sprzeciki - a to ze facet mowi iz to jest bezwyp. i ma przebiegh tylko 19tys. to moze cie kitowac (tak samo jak w polsce) -wydaje mi sie ze nie ma sprzetow o takim przebiegu z tych rocznikow - na sama logike sprzet majacy 12lat (12 sezonow) a ma przejechane 19tys robi na sezon niecale 1600km - COS MI TU TO PODEJRZANE

 

zobacz ponizej link

http://allegro.pl/item163863304__suzuki_in...5r_zobacz_.html

 

z zewnatrz nie odroznisz czy to wersja slabsza czy silniejsza ale jezeli jest to slabsza wersja to zawsze mozna ja odblokowac (z tym ze to jest dodatkowy koszt) - TRZEBA ALBO WYMIENIC DYSZE ALBO ZMIENIC KRUCCE SSACE ALBO I TO I TO (nie wiem dokladnie jak to bylo robione w intrudach 800)

 

z opini znajomych ktorzy uzytkuja w/w sprzeciki - uwazam ze sa one jednymi z mniej awaryjnych i bardzo wdziecznych sprzetow trochu slabe chamulce

 

pozdro all

 

 

Witam i dziekuje za opinie. Przegladalem oferty w Niemczech,Francji i Wloszech. Cena nie jest sensacyjnie niska, ale nie wierze, ze w Polsce mozna kupic uczciwie. Cudow nie ma, sprzedawca musi zarobic,wiec jesli sprzedaje motocykl za 8900, to biorac pod uwage zarobek i koszt transoportu wychodzi,ze kupil go za mniej niz 2000 Euro. Za taka kwote nie mozna kupic dobrego intrudera.

Moja kalkulacja jest taka: za motocykl zaplace ok 2200 euro, bo 100 na pewno opusci,transport 800 Zl,bo pojade dieslem kolegi,a gosc mieszka zaraz za austriacka granica,rejestracja 500-600- Zl. Wyjdzie ok. 10 tys Zl.

Martwie sie troche,bo nie wiem na co zwracac uwage, jaie papiery zabrac z Wloch itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziekuje za opinie. Przegladalem oferty w Niemczech,Francji i Wloszech. Cena nie jest sensacyjnie niska, ale nie wierze, ze w Polsce mozna kupic uczciwie. Cudow nie ma, sprzedawca musi zarobic,wiec jesli sprzedaje motocykl za 8900, to biorac pod uwage zarobek i koszt transoportu wychodzi,ze kupil go za mniej niz 2000 Euro. Za taka kwote nie mozna kupic dobrego intrudera.

Moja kalkulacja jest taka: za motocykl zaplace ok 2200 euro, bo 100 na pewno opusci,transport 800 Zl,bo pojade dieslem kolegi,a gosc mieszka zaraz za austriacka granica,rejestracja 500-600- Zl. Wyjdzie ok. 10 tys Zl.

Martwie sie troche,bo nie wiem na co zwracac uwage, jaie papiery zabrac z Wloch itp.

Ja radze Ci byś poszukał czegoś bliżej, nie za bardzo wierze że za 9tys. kupisz intrudera w ładnym stanie, chyba, że szukasz czegoś do poprawek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Paulo99 , a czy uparłeś się na 800ke czy dopuszczasz myśl o 600tce, bo jeżeli tak to miałbym dla ciebie korzystną propozycję.

 

 

Witam,wolalbym 800ke. Dziekuje mimo wszystko za propozycje.

 

Ja radze Ci byś poszukał czegoś bliżej, nie za bardzo wierze że za 9tys. kupisz intrudera w ładnym stanie, chyba, że szukasz czegoś do poprawek itp.

 

 

Witam, wydaje mi sie,ze 2300 euro to normalna cena rynkowa we Wloszech. W Polsce pewno nie kupilbym za to niczego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam we włoszech, będą stały jakieś paści, a sprzedawca będzie się upierał, że sprzęt jest OK - przecież nie zwróci Ci kasy za przejazd.

- Oglądałeś już w ogóle jakiegoś intruza?

- Masz zdjęcia tego z Włoch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz malego vs bierz tylko sprzety w ktorych nr. vin zaczyna sie od znakow JS1VS52A.... Oryginalne japonczki bardzo dobrze wykonane, mialem rocznik 94 z przebiegiem okolo 35000 wg licznika. Zero problemow z odlazacym chromem, piekny egzemplarz. przed zakupem osluchaj bardzo dobrze silnik w dolnym zakresie obrotow w przedniej glowicy czesto spotykane stuki wyrobionego lozyska slizgowego walka rozrzadu. Nowa glowica kosztuje w serwisie ponad 2000 zl. Ten motocykl ma zaje...te przyspieszenie w odroznieniu do innej wersji a i predkosc maksymalna mojego egzemplarza wynosila 190 km/h

 

Ja osobiscie nie pojechalbym tak daleko po motocykl. Jest teraz tyle tego w polsce z zalatwionymi papierami, po co samemu stwarzac problemy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy JS1 oznacza American Suzuki Motor Corporation czyli motocykle wyprodukowane za oceanem. Motocykle ktore nie maja tego oznaczenia sa produkowane w Europie. Sa takie i takie.

 

A gdzie w Europie są produkowane Suzuki Intruder 800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...