Skocz do zawartości

Pościg za piratem-motocyklistą


Rekomendowane odpowiedzi

Powinni do was strzelać. Pieprzeni debile. Szkoda tylko ze kary za ucieczke i sama jazde bez uprawnien sa niedostatecznie dotkliwe. To takie fajne spie**alać przed policją nie? Czujecie pewnie jak wasze małe kutasy od razu robia sie wieksze co? Potem mozna kolegom i kolezankom sie chwalić, az sie zsikają z wrażenia, jacy to z was tfardziele, bo udało wam sie (pewnie dzieki uprzejmosci policji, nie wierze ze jednego z drugim frędzla by nie złapali) uciec w buraki.

Taki kozak jestes bo masz prawo jazdy... ciekawe czy jak uczyles sie jezdzic na motorynce na polnych drogach to tez jechales z karta motorowerowa... wielki mi cwaniak zrobil sobie prawko bo ma lata i mysli ze jest fajny, a jak kogos do moto ciagnie jak mlody ?? to co ?? wez czlowieku wogole sie otrzasnij ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kozak jestes bo masz prawo jazdy... ciekawe czy jak uczyles sie jezdzic na motorynce na polnych drogach to tez jechales z karta motorowerowa... wielki mi cwaniak zrobil sobie prawko bo ma lata i mysli ze jest fajny, a jak kogos do moto ciagnie jak mlody ?? to co ?? wez czlowieku wogole sie otrzasnij ....

to jak ktoś jest młody to ucieka motorynką przed policją polnymi drogami?

'weź człowieku w ogóle się otrząśnij ....'

 

podejmujesz ryzyko, odpowiadaj za to.

16 latek na motorynce nie jest takim zagrożeniem jak 16 latek na GSXie.

taki twardziel że rozbijać się potrafi a beknąć nie?

(tu oczywiście zaraz pojawi się wątek o sfrustrowanych policjantach tylko czekających na biednych młodocianych motocyklistów, którzy w pełnym stroju, nie łamiąc przepisów, majestatycznie suną na swoich dopuszczonych do ruchu pięknych motorach, uprzejmie przepuszczających staruszki na pasach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni do was strzelać. Pieprzeni debile. Szkoda tylko ze kary za ucieczke i sama jazde bez uprawnien sa niedostatecznie dotkliwe. To takie fajne spie**alać przed policją nie? Czujecie pewnie jak wasze małe kutasy od razu robia sie wieksze co? Potem mozna kolegom i kolezankom sie chwalić, az sie zsikają z wrażenia, jacy to z was tfardziele, bo udało wam sie (pewnie dzieki uprzejmosci policji, nie wierze ze jednego z drugim frędzla by nie złapali) uciec w buraki.

 

 

Jak masz prawko to nie cwaniakuj bo podejrzewam ze jakis z twoich kolegów na pewno go nie posiada wiec sie odp... bo nagle zaczną i do ciebie strzelac :) :crossy:

 

 

Pozdro Maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł. to Tylko za brak prawka.... ale zazwyczaj jak ciezatrzymują to za przekroczenie prędkości .... także +- 200 zł.

 

kOLEGA ZDAł PRAWO JAZDY, ALE JESZCZE GO NIE ODEBRAł ... NO I DRUGI MąDRY KOLEGA KTóRY MIAł SAMOCHóD WZIął GO I POJECHALI RAZEM POJEźDZIć... NO I ZATRZYMAłA IH POLICJA.... PROWADZąCY SAMOCHóD ( KTóRY NIE ODEBRAł JESZCZE ORAWKA ) DOSTAł 700Zł mandaty, a drugi kolega dostał 300zł za udostępnienie pojazdu, wiedzą, że prowadzący nie ma prawa jazdy :smile: .... to nie wszystko

... mówia tak .. jak nie można po drodze to do lasu... okazało sięże wjechali przez przypadek do jakiegoś parku krajobrazowego , zatrzymałą ich straż leśna i kieerowca dostał 100zł mandatu.... + obaj mieli do odpracowania 1 dzień w lesie ..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kozak jestes bo masz prawo jazdy... ciekawe czy jak uczyles sie jezdzic na motorynce na polnych drogach to tez jechales z karta motorowerowa...

 

Miałem już 18 lat. I nie jezdziłem po polach.

 

wielki mi cwaniak zrobil sobie prawko bo ma lata i mysli ze jest fajny, a jak kogos do moto ciagnie jak mlody ?? to co ??

 

To niech sie z dala od motocykli trzyma, bo widocznie jest, jak ty, na nie za durny. Jesteście przedstawicielami tzw. motociot :bigrazz:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już 18 lat. I nie jezdziłem po polach.

To niech sie z dala od motocykli trzyma, bo widocznie jest, jak ty, na nie za durny. Jesteście przedstawicielami tzw. motociot :)

Jak na jakims motobajzlu zobacze Cie w koszulce z Twoim nickiem forumowym to Ci zęby na spacer wyprowadze, maniek pewnie tez... chyba ci sie styki ku*wa popalily pod kopula...

 

Maniek i Siara do piaskownicy biegiem marsz!!!!!!

Do Ciebie mam za duzy respekt zeby cos napyskowac :icon_mrgreen: poprostu przemilcze....

 

Aha i jeszcze jedno... nie wierze w to ze ktorys z was nie jezdzil bez prawka... oprocz jakze wzorowego kierowcy Greedo ktory wsiadl na motocykl w wieku 18 lat zrobil prawo jazdy i dopiero zaczol jezdzic ...

I wogole sie nie wychylaj z działu Motorowery/Skutery bo żal Cie słuchać...

Edytowane przez siara_1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na jakims motobajzlu zobacze Cie w koszulce z Twoim nickiem forumowym to Ci zęby na spacer wyprowadze, maniek pewnie tez..

 

 

Chcialbym to zobaczyć smarku :D

 

Aha i jeszcze jedno... nie wierze w to ze ktorys z was nie jezdzil bez prawka... oprocz jakze wzorowego kierowcy Greedo ktory wsiadl na motocykl w wieku 18 lat zrobil prawo jazdy i dopiero zaczol jezdzic ...

I wogole sie nie wychylaj z działu Motorowery/Skutery bo żal Cie słuchać...

 

Na simsona wsiadłem mając 17 lat, przejechałem na MZ ze 100 km bez prawa jazdy, ale szybko je zrobiłem. Różnica jest taka debilu ze nigdy nie przeszło mi przez mysl zeby uciekac przed policją i z braku prawa jazdy robić regułę, a tym bardziej chwalić sie takimi gówniarskimi dokonaniami na forum. Tym bardziej ze twoj przydupas maniek jest juz na tyle dużym dzieckiem ze prawnie może robić prawo jazdy. Tylko jest chyba za cienkim bolem żeby zdać egzamin.

 

Z toba juz nie dyskutuje pryszczaty gnojku :P

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym to zobaczyć smarku :P

Na simsona wsiadłem mając 17 lat, przejechałem na MZ ze 100 km bez prawa jazdy, ale szybko je zrobiłem. Różnica jest taka debilu ze nigdy nie przeszło mi przez mysl zeby uciekac przed policją i z braku prawa jazdy robić regułę, a tym bardziej chwalić sie takimi gówniarskimi dokonaniami na forum. Tym bardziej ze twoj przydupas maniek jest juz na tyle dużym dzieckiem ze prawnie może robić prawo jazdy. Tylko jest chyba za cienkim bolem żeby zdać egzamin.

 

Ja nigdy nie mowilem ze jazda bez prawka jest fajna i sie tym nie chwalilem, ciagnie mnie do motocykli i

rutyna nie rutyna bede jezdzic... a jak tylko bede mogl zrobic prawo jazdy to najpierw zrobie A ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

:buttrock: A co bedzie jezeli wyskoczy wam dziecko pod kola? lub w lepszym przypadku wyjedzie

samochod i zatrzymasz sie na jego przednim kole ? zastanówcie sie nad tym co piszecie "pisarze cwaniaki" :bigrazz:

 

a jak dziecko albo samochod wyskoczy komus kto ma prawko albo kto nie uciekal policji to co bedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dziecko albo samochod wyskoczy komus kto ma prawko albo kto nie uciekal policji to co bedzie??

Jak ktoś nie ma prawka to sprawa rozchodzi sie troche lzej po kosciach... natomias za potracenie kogos lub spowodowanie wypadku bez prawka jest sie praktycznie traktowanym jak przestepca... nie jako wykroczenie tylko przestepstwo, w tym temacie zgadzam sie z Motoria ... trzeba myslec za innych...

Edytowane przez siara_1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Jak ktoś nie ma prawka to sprawa rozchodzi sie troche lzej po kosciach... natomias za potracenie kogos lub spowodowanie wypadku bez prawka jest sie praktycznie traktowanym jak przestepca... nie jako wykroczenie tylko przestepstwo, w tym temacie zgadzam sie z Motoria ... trzeba myslec za innych...

 

 

chyba za szybko odpisales heh a gwoli wytlumaczenia to powiem ci tak ze jesli potracisz kogos majac lub ni emajac prawka i bedzie zaliczone jako wypadek(ranni lub ktos zginie) to wtedy lipa a jesli bedzie zaliczone jako kolizja to 1000pln mandatu i nawet pan pies pozwoli zeby ktos z prawkiem przylazl po pojazd( sprawdzone - moja siorke potracil klient ktory nie mial prawka na samochod i taki wlasnie mandat dostal-jechal autem oczywiscie)

generalnie osoba bez uprawnien powinna byc traktowana ostrzej niz ktos kto uprawnienia ma ale jak pokazuje praktyka az tak zle nie jest i dlatego ludzie pomykaja bez prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no spoko... ja ostatnio gdzies w TV widzialem jak jakis c*el z psiarni tam pie**olil kocmopoly ze niedlugo osoba ktora nie zatrzyma sie do kontroli bedzie traktowana jak osoba pijana czyli taka ktora popelnia przestepstwo... nie wiem jak z tym naprawde bedzie... ja sie nie moge doczekac kiedy bede mogl zrobic prawko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Aha no spoko... ja ostatnio gdzies w TV widzialem jak jakis c*el z psiarni tam pie**olil kocmopoly ze niedlugo osoba ktora nie zatrzyma sie do kontroli bedzie traktowana jak osoba pijana czyli taka ktora popelnia przestepstwo... nie wiem jak z tym naprawde bedzie... ja sie nie moge doczekac kiedy bede mogl zrobic prawko...

 

to bedzie tak jak kiedys; chlopa aresztowali za pedzenie bimbru-bimbru nie znalezli ale aparature mial wiec chlop powiedzial zeby go za gwalt tez zatrzymac bo aparature tez ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...