Skocz do zawartości

Pościg za piratem-motocyklistą


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/97/97/art5447.html

 

JAkiś burak i jeszcze w pola uciekał scigaczem.. \

 

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/89,1...61/art8752.html

 

Jadący Hondą CBR 1000 motocyklista miał dużą przewagę. Dysponujący znacznie lepszym przyśpieszeniem motocykl szybko oddalał się od radiowozu, pomimo, że laguna wykorzystując dobre warunki drogowe rozwinęła prędkość 175 km/h.

 

Po kilku kilometrach pirat skręcił w jedną z bocznych dróg, usiłując dalej uciekać polami. Jego motocykl ugrzązł jednak w rozmiękłym gruncie.

 

Widząc podjeżdżających policjantów motocyklista porzucił swój pojazd i dalej próbował uciekać pieszo. Po kilku krokach przewrócił się i szybko został obezwładniony przez funkcjonariuszy.

 

No nie rozumie po co te pola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matoły ci policjanci... Przecież nic by się nie stało- tylko 200km/h?

taaaak ale za to jak by prz.......ł w kogoś przy tylko 200 bez uprawnien to juz by się stało nie... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha najlepsze w tym filmiku jest jak koles ucieka, zrobił 3 kroki w miejscu i gleba i na dodatek jeszcze kaskiem zahaczył. Takiej ucieczki to jeszcze nie widziałem.

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten koleś nie chciał zwiewać polami w sensie ścisłym. Myślał że zgubił pościg i chciał go jakoś "przeczekać". Z mizernym skutkiem;/ Być może pojechał do miejsca zamieszkania a smurfy zlokalizowali go po nr rejestracji.

Ps. Piesza ucieczka pierwsza klasa:):biggrin::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ich popełnienie policjanci nałożyli na kierowcę mandat karny w wysokości 1000 zł. Na koncie Łukasza D. pojawiły się także 24 punkty karne. Jeżeli w ciągu roku popełni najdrobniejsze wykroczenie, czeka go egzamin kontrolny.

 

Prawka mu nie zabrali ?

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zabrali bo nie mial :biggrin: mial na auto, a to teraz sie chyba jakos rozdziela, nawet po pijaku chyba zabieraja tylko na kategorie na ktorje "sie jechalo" - ale nie wiem jako to jest, tylko zaslyszane...

 

Ale tak to jest z uciekinierami, 5 lat jezdzilem bez prawka i policji spierdalalem nie raz... po kilku na poczatku brawurowych ucieczkach wiem ze ucieklem tylko dlatego ze mialem szczescie i policjanci odpuscili, a ja obsrany ze strachu po pachy...

z czasem "trening czyni mistrza" nauczylem sie ze nie wolno uciekac na pale, traci sie glowe, mozna sie przewrocic, zawsze staralem sie spokojnie nie na wariata szukac lesnych sciezek, parkow, bocznych drog...

Pamietam swoja ucieczke z baba i bambetlami... cholerna psiarnia nie odpuscila i mondeo gonili mnie kilka kilometrow, jak na zlosc ruch jak cholera, i do tego blokada na drodze - kuzwa musieli sie uwziasc :/

szczescie udalo mi sie skrecic w lesna droge, kolejne szczescie ze byla przejezdna i waska, kolejne szczescie ze krzyzowala sie chyba z 20 innymi i ja przypadkiem trafilem w srodku lasu na asfalt, mniej wiecej na azymut kierunek i jazda dalej, a potem zatrzymalem sie w lesniczowce :wink:

Dostalem od baby TAAAAAAAAAAAAAAKI opierdel, zjeby i wszystko inne, ze za kilka dni juz z papierkiem o skonczonym kursie zapindalalem do WORD-u ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...