Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zimno się zrobiło to i głowa zaczyna puchnąć od pomysłów jak by tu ubrać sprzeta :icon_question:

Wykombinowałem sobie, że Volusia bardzo zyskuje na wyglądzie, gdy zamiast tylnego siedzenia ma zamontowany gustowny chromowany bagażnik - coś np na taki kształt: http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=18049

I tutaj mam trochę dylemata:

1/ cena, ale w tym wypadku chyba specjalnie taniej nic fajnego nie znajdę :banghead:

2/ mocowanie - otóż mam zamontowane stelaże klick-fix z roadstylera i trochę się boję, że jeżeli zamówię zestaw taki jak na zdjęciu (oparcie+bagażnik), to moge mieć problem z mocowaniem na przedniej śrubie. Zestaw hepcobeckera wykorzystuje przednią śrubę do mocowania tylko bagażnika i oparcia a stelaż zamocowany jest na tylnje śrubie i gdzieś pod siodłem. W moim przypadku stelaże są mocowane na przedniej i tylnej śrubie i są tak spasowane, że idealnie wchodzą w zagłębienie wokół łba śruby (trochę to skomplikowane ale właściciele Volusi będą pewnie wiedzieli o czym piszę). Czy myślicie, że da sie to razem spasować czy może lepiej poszukac innego bagażnika? Jeżeli inny bagażnik to co możecie polecić?

Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny pomysł. Czy ktoś ma może na gmolach coś takiego jak w linkach?

Może byłby ktoś chętny?

Chciałbym takie coś sobie zrobić a jako że mieszkam obok wersona to przy większym zamówieniu pewnie by wyszło taniej. Osłonkę można sobie wozić w sakwie i w razie deszczu zapiąć.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59c31e74066a8e7d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a5c5e2582aa140f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0635ebe1184c1660.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może byłby ktoś chętny?

Chciałbym takie coś sobie zrobić a jako że mieszkam obok wersona to przy większym zamówieniu pewnie by wyszło taniej.

 

 

ciekawie to wygląda, spytaj o koszty. Jak cena nie zabije to moze wszedłbym w temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wciąć się w temat...

 

Poszukuję Intruza najlepiej 1,4 do budowy wydumki.

Może być sterany życiem lub po mocnym crashu, byle rama stała prosto i silnik był ok.

Rozważę też inne duże V-ki pędzone wałem.

 

Polecam się pamięci...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to wygląda, spytaj o koszty. Jak cena nie zabije to moze wszedłbym w temat :)

 

To nie sprzedajesz Violki?:)

Ok zajmę się tematem. Niestety werson pracuje w moich godzinach, więc zostaje only sobota.

Pytałem czy ktoś ma coś takiego, bo można by odrysować i ewentualnie samemu zrobić te kilka sztuk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sprzedajesz Violki?:)

 

na tę chwilę nie :)

 

ale zapodałem temat w sprawie grubasa, jak się trafi coś rozsądnego za rozsądne pieniądze, to dopiero wtedy będę żenił violę, na radzie niech jeszcze u mnie powiesza :)

 

a zainteresowanie osłonami wyrażam bo temat ciekawy. Interesi mnie ile takie cudo może kosztować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wszystko pieknie i ładnie, tylko jest jeden mały szczegół:

 

"Important Fitment Details:

Fits:

'01 to '06 VL800 Volusia/C50 Boulevard w/Cobra Standard Freeway engine guard bars "

 

wydaje mi się że standardowe gmoje to są tylko engineguards, a ja mam robione we Włocławku i są "ciut" większe ;)

 

tak więc jest to kolejny element, który trza wziąć pod uwagę przy szyciu tego czegoś. Podejrzewam, że może skończyć sie indywidualnymi szablonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc jest to kolejny element, który trza wziąć pod uwagę przy szyciu tego czegoś. Podejrzewam, że może skończyć sie indywidualnymi szablonami

 

Nawet gdyby trzeba indywidualnie to ważne że cena za oceanem znana.

Choć moim zdaniem troszkę drogo jak za kawałek wyćwiekowanej skóry.

Obaczę ile werson zaśpiewa i jeszcze można popytać u jakiegoś meblowego

tapicera. Może ktoś ma stryjka tapicerza?;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał szablon to bym Ci zrobił takie cudo.Skóry ci u mnie dostatek.Ozdób metalowych kilogramy:).W wekkend zrobiłem sobie krawat na zbiornik.

A ta amerykańska cena jest koszmarnie wysoka.Jak zamontuje gmole to wyprodukuje takie "ochronki"i zapodam fotografie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał szablon to bym Ci zrobił takie cudo.Skóry ci u mnie dostatek.Ozdób metalowych kilogramy:).W wekkend zrobiłem sobie krawat na zbiornik.

A ta amerykańska cena jest koszmarnie wysoka.Jak zamontuje gmole to wyprodukuje takie "ochronki"i zapodam fotografie

 

Szablon to nie problem. Wystarczy odkręcić gmole i odrysować. Mogę w wekend się tym zająć? Odrysuję na jakimś większym kawałku papira i mogę Ci wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...