Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech wydechem, ale mam takie pytanko: czy rura przechodząca za tylnym cylindrem pod gaźnikiem nie powoduje nadmiernego nagrzewania się tylnego cylindra tudzież wspomnianego gaźnika?

:icon_eek:

Panowie nikt z Was nie wie jak to jest z tymi wydechami? Słyszałem że Cobra ma podwójną ściankę, tak jak oryginalne kolanko, ale czy to prawda nie wiem?

Marek jeśli chodzi o pokazane przez ciebie tylne amortyzatory to do 1400 jest za słaba sprężyna, jest zbyt miękka. Jak chcesz to mogę Ci przesłać zdjęcia jak wygląda intruz z takimi amortyzatorami.

Edytowane przez emilio1400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym sępił czy coś.... ale ktoś wcześniej obiecywał ze zamieści zbiór zdjęc Intruzów :D BTW mam taki cichutki zamiar przesiąść się z Bandita na dużego Intruza na wiosne... musiałbym sprzedać swoją suzę ale troche mi jej szkoda bo to naprawde świetne moto i nie wiem czy ktoś zaoferuje mi za nią tyle ile moim zdaniem jest warta... Jeśli tylko bede miał okazję sprzedaży od razu sprzedam i kupuje 1400 no ale jeśli nie to dalej bede się bujał nakedem :buttrock: Chociaz dźwięk R4 to nie to samo co V2 :)

Zazdrosne Pozdro1400 :biggrin:

Edytowane przez Lukasz89

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy kończyc sezonu, ewentualnie odpuścimy śmiganko poniżej no powiedzmy -7 stopni. HAHAHA

W lutym śmigałem i było -7. Jak gdzieś już pisałem paru puszkarzy się w czoło pukało jak mnie widzieli. :notworthy: Sytuacja mnie jednak zmusiła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! Jestem nowy na forum i już sporo czasu poświęciłem na to ażeby dowiedzieć się jaki motor nadawał by się najlepiej na mój pierwszy ale z prawdziwego zdarzenia... Więc tak: jestem dość rosły :) mam 2m i ok 90kg wagi wiec po wielu szperaniach postanowiłem postawić na coś powyżej 1000ccm bo wiadomo i jest zapas mocy i sprzęt nie wygląda jak motorynka pode mną... Tak więc przejdźmy do sedna... Dysponuje dość mizernym budżetem ok 10000,- i wiem że za tą cenę kupno jakiegoś chopperka pow. 1000ccm nie będzie wcale łatwe... Mam na oku 2 modele:

-Suzuki Vs Intruder 1400

-Honda VT 1100 Shadow

IMHO lepszym wyborem jest Intruz co chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości... tylko problem w tym że strasznie trudno na takiego trafić do 10k PLN.

Znalazłem ostatnio takiego:

http://moto.allegro.pl/item253626576_suzuk...peed_1996r.html

i takiego:

http://moto.allegro.pl/item251762465_suzuk...er_vs_1400.html

Co do tego 2-ego to sprawa ma się tak, że cena zostanie obniżona o cenę wymiany pierścieni a poza tym silnik ponoć pracuje ładnie oprócz tego, tj. nie ma żadnych wad ukrytych (tak twierdzi sprzedawca)

I w związku z tym byłbym zobowiązany jeżeli ktoś służyłby mi dobrą radą, bo wiem że w tym gronie można liczyć na naprawdę profesjonalne porady. :D pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy i n t r u z ó w. Mam VS'a 800 '95. W kolorze black.. Na razie bez przeróbek (nie licząc manetek :banghead: ) ale kto wie.. W przyszłości zapodam pewnie wolne wydechy, ale to jeszcze dość odległe plany. Może wypruje oryginały, jak by ktoś miał doświadczenie w tym temacie to chętnie skorzystam.. Chodziło by mi tu głównie o wykresy z hamowni przed i po.. Za jakis czas powinienem dać jakieś foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divastion nie sądze aby udało Ci sie wyrwać 1400 poniżej 10tys. a jak już uda to nie koniecznie w dobrym stanie technicznym. Jeśli jesteś duży to i tak na oryginalnym 1400 będziesz wyglądał dość "ciekawie" ponieważ jego kierownica jak i umiejscowienie podnóżek jest raczej dla osobników "drobnych".

Tego intrudera z Jasła nie widziałem nigdy na drodze :buttrock:

 

PS. może się skusisz na 800

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bodman za szybką odp. wiesz co w sumie to dużo myślałem nad zakupem 800 ale w końcu doszedłem do wniosku, że tak czy inaczej po 2-3 sezonach stanie się dla mnie po prostu zbyt mała... z tego co czytałem to po dość niezłym ubraniu je w różne podróżne pierdółki i zabraniu 2 osoby motor zaczyna się jak ktoś tu powiedział: "dławić" więc szkoda mi trochę tak pchać kasy... jutro pojadę do kolesia z mojej miejscowości bo ma do sprzedania Shadow'ke 1100 i może z nim dobije targu. Zresztą tak jak sam zauważyłeś większość po dokładnym obeznaniu się ze swoim "mniejszym" intruzem szybciej czy później ma zamiar kupić 1400 lub większy :D AAA i zapomniałbym :crossy: tak odnośnie tej rady, że 1400 też jest raczej dla "drobnych" to dzięki (dobrze wiedzieć :clap:), niegdyś zasłyszałem, że 1400 jest znacznie większa od 800... a co do tej Twojej 800 to super sprzęt tylko jest jeszcze jeden mankament :lalag: : jak coś to brałbym TYLKO w kolorze czarnym :cool:. Wiem, że trochę mam za mało kasy a zbyt duże wymagania ale mam nadzieję, że kupię sobie coś powyżej 1000ccm i nie trafie na mine :icon_eek: POZDRAWIAM

Edytowane przez Divastion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno popelniam teraz profanacje ale... Divastion za 10tys raczej nic nie kupisz z 1400 a nawet gdyby to czeka cie duzo przerobek w tym motocyklu min.podnozki do przodu zmiana kierownicy utwardzenie tylu itpa jestes roslym facetem wiec takie przrobki sa nieuniknione wiec chyba zastanow sie nad Honda ajak dozbierasz kasy to wtedy intruderka aktualnie jestem na etapie przerabiania intrudera 1400 wiec wiem ile to wszystko kosztuje masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...