Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jogurt, ale ja nie mialem sissybaru ;-)

 

no chyba, ze chodzi Ci o ten oldschoolowy pałąk, co byl u mnie tam gdzie zwykle znajduje sie sissybar... ale w Twojej galerii go tez nie widze

 

O to, o to. Na fotkach go nie mam, bo po założeniu jeszcze nie byłem z syfrajkiem w garażu. Obfocę jak skończę przeróbkę, w tym tygodniu wysoką kierę montuję.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam Intrudera VS 1400 z '92r. i problem z nim związany.

 

Motocykl nie pali na jeden cylinder na wolnych obrotach albo odpala co któryś raz, na wyższych obrotach pali normalnie na dwa tylko niekiedy zdarzy mu się zająknąć. Dzieje się tak zawsze obojętnie czy na ciepłym czy zimnym silniku. Gdy nie chciał palić wymieniłem świece i problem niby zniknął ale po zgaszeniu silnika i chwili przerwy znowu to samo, kiedy założyłem spowrotem poprzednią świece znowu było chwile dobrze a po zgaszeniu i odpaleniu kolejny raz znowu nie chce palić (świece kupiłem nowe!). Świeca po wyciągnięciu nie była mokra ani zalana, tylko okopcona na czarno.

 

Czy ktoś spotkał się z takimi objawami? Jeśli tak to prosiłbym o odp. Z góry dzięki!

 

Pozdrawiam Tomek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam Intrudera VS 1400 z '92r. i problem z nim związany.

 

Motocykl nie pali na jeden cylinder na wolnych obrotach albo odpala co któryś raz, na wyższych obrotach pali normalnie na dwa tylko niekiedy zdarzy mu się zająknąć. Dzieje się tak zawsze obojętnie czy na ciepłym czy zimnym silniku. Gdy nie chciał palić wymieniłem świece i problem niby zniknął ale po zgaszeniu silnika i chwili przerwy znowu to samo, kiedy założyłem spowrotem poprzednią świece znowu było chwile dobrze a po zgaszeniu i odpaleniu kolejny raz znowu nie chce palić (świece kupiłem nowe!). Świeca po wyciągnięciu nie była mokra ani zalana, tylko okopcona na czarno.

 

Czy ktoś spotkał się z takimi objawami? Jeśli tak to prosiłbym o odp. Z góry dzięki!

 

Pozdrawiam Tomek!

Gaźniki do regulacji priorytetowo!

Pozdro. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam Intrudera VS 1400 z '92r. i problem z nim związany.

 

Motocykl nie pali na jeden cylinder na wolnych obrotach albo odpala co któryś raz, na wyższych obrotach pali normalnie na dwa tylko niekiedy zdarzy mu się zająknąć. Dzieje się tak zawsze obojętnie czy na ciepłym czy zimnym silniku. Gdy nie chciał palić wymieniłem świece i problem niby zniknął ale po zgaszeniu silnika i chwili przerwy znowu to samo, kiedy założyłem spowrotem poprzednią świece znowu było chwile dobrze a po zgaszeniu i odpaleniu kolejny raz znowu nie chce palić (świece kupiłem nowe!). Świeca po wyciągnięciu nie była mokra ani zalana, tylko okopcona na czarno.

 

Czy ktoś spotkał się z takimi objawami? Jeśli tak to prosiłbym o odp. Z góry dzięki!

 

Pozdrawiam Tomek!

 

 

Gaźniki do regulacji priorytetowo!

Pozdro. Piter

 

Moj Intruz też po regulacji i przygotowaniu do sezonu, ale...nawet w taką pogodę jak teraz, kiedy jest cieplo a odpalam go muszę mu zaserwować ssanie i na dodatek za pierwszym razem nie odpala kiedy wlanczam starter, drugi, też sie dlawi, ale potem jakoś zaskoczy...dziwne....

I na wolnych obrotach też jakby przydlawial się, tak nim....lekko szarpie...

 

 

Piter...swoją drogą pozwolę sobie powiedzieć , że masz wyjątkową maszynę, Jej Wysokość WS wedlug mnie nie ma sobie równych, chociaż ja jestem pod wrażeniem swojego Intruza i bardzo dobrze czuję moją maszyne.

Ten Intruz , ktorego "zdradzileś" też wspanialy... Intrudery mają piękne profile. Jestem ciekawa, jak prowadzi sie Intrudera z kierownicą oryginalną (tzn taką nie jak moja :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaźniki do regulacji priorytetowo!

Pozdro. Piter

 

 

Oki dzięki też tak myślałem, zaraz jak tylko uda mi się coś z tym zdziałać odezwę się - mam nadzieje że już z dobrymi wiadomościami. A jeśli nie to piszcie co to może być jeśli ktoś miał coś do czynienia z takimi objawami, choć nie życzę :-/

 

Pozdrawiam Tomek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nawet w taką pogodę jak teraz, kiedy jest cieplo a odpalam go muszę mu zaserwować ssanie...

I na wolnych obrotach też jakby przydlawial się, tak nim....lekko szarpie...

Ssanie powinno się włączać zawsze gdy jest zimny silnik (i tak też radzę) niezależnie od pogody. :icon_question:

 

Piter...swoją drogą pozwolę sobie powiedzieć , że masz wyjątkową maszynę, Jej Wysokość WS wedlug mnie nie ma sobie równych, chociaż ja jestem pod wrażeniem swojego Intruza i bardzo dobrze czuję moją maszyne.

Ten Intruz , ktorego "zdradzileś" też wspanialy... Intrudery mają piękne profile. Jestem ciekawa, jak prowadzi sie Intrudera z kierownicą oryginalną (tzn taką nie jak moja :icon_question:)

Gdybym miał wystarczająco $$$ to zapewne intruder też stałby w moim garażu, gdyż jest to piękny motocykl :crossy:

 

A jeśli nie to piszcie co to może być jeśli ktoś miał coś do czynienia z takimi objawami, choć nie życzę :-/

Ja tak miałem regulacja, a przy okazji czyszczenie gaźnika (dwóch) załatwiło całą sprawę.

 

 

Pozdrawiam Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...