Skocz do zawartości

Potrzebna szybka pomoc w decyzji!


Rekomendowane odpowiedzi

O tym chyba nie pisalem ale sprzedawca na te Honde CBF500, mimo ze gwarancji fabryczna juz sie skonczyla daje rok gwarancji.Ciekawi mnie na co jest ta gwarancja :P No ale jesli jest to chyba dobrze :icon_mrgreen:

Salony kupując używane motory serwisują je (jeśli jest potrzeba) i przeważnie udzielają gwarancji :buttrock:

Raczej na wszystkie uszkodzenia mechaniczne nie wynikające ze złego użytkowania motocykla :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze moze wyrazic swoje zdanie na ten temat.Z gory dziekuje :clap:

 

A to ciekawe duzo slyszalem ze w starszych modelach Kawasaki pekaly ramy a tutaj na forum znalazlem kilka postow aby uwazac przy zakupie Hondy Hornet poniewaz pod bakiem wystepuja zgiecia ramy .Dziwne bo to sa z reguly mlode roczniki wiec jesli to prawda to nawet Honda nie ustrzeze sie wpadki :lalag: :notworthy: A kontynulujac poruszony przezemnie temat czy ktos jeszcze cos mi poradzi.... :clap:

Edytowane przez jacmiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przejechać się kilka razy er5 i cb500, i dla mnie przy 185 cm wzrostu zdecydowanie wygodniejsza jest HONDA :biggrin:

Mój kolega ma aktualnie cb500, często zabiera żonę (+ dwa kufry boczne albo jeden centralny) i muszę powiedzieć, że moto naprawdę nieźle sobie radzi :clap:

Kultura pracy, jakości wykonania, okresy międzyprzeglądowe, żywotność... oczywiście, że HONDA :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przejechać się kilka razy er5 i cb500, i dla mnie przy 185 cm wzrostu zdecydowanie wygodniejsza jest HONDA :crossy:

Mój kolega ma aktualnie cb500, często zabiera żonę (+ dwa kufry boczne albo jeden centralny) i muszę powiedzieć, że moto naprawdę nieźle sobie radzi :lalag:

Kultura pracy, jakości wykonania, okresy międzyprzeglądowe, żywotność... oczywiście, że HONDA :flesje:

No i chyba nastepny glos na Honde :biggrin: :clap: .Ja mam 184cm wzrostu ale wymiary obydwoch modeli sa identyczne wiec dlaczego Honda dla wyzszego jest wygodniejsza :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zobaczyć, który z nich Ci bardziej leży, ale co nowe to nowe, a to że Honda to Honda to raczej taki stereotyp, oczywiście nie moge jej nic zarzucić, ale równie trodno jest mieć pretensje do innych obecnych producentów japońskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obawiam sie bo nawet w salonie Kawy twierdza ze model ktory wyszedl juz z produkcji szybciej traci na wartosci.Jesli mialbym sie kierowac glosem serca na kazdy dzien mialbym inny model :) . W zasadzie ta Honda ma tez ABS.Mysle ze w przyszlosci latwiej byloby ja sprzedac no i jako producent jest bardziej popularna.Z drugiej strony jesli producent Kawasaki daje na swoj wyrob trzy lata gwarancji o czyms musi to swiadczyc.Z tego co wiem Honda daje dwa lata.. Z tego co wiem Honda miala zmieniane opony, po 8000km to chyba dziwne O czym to moze swiadczyc.Mieszkam w Szwajcarii wiec nie podejzewam aby byly tutaj jakies przekrety bo Szwajacarzy zmieniaja cos co chwile nawet gdy nie ma takiej potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Honda miala zmieniane opony, po 8000km to chyba dziwne O czym to moze swiadczyc.

...to może świadczyć, że właściciel np. trafił na test opon i stwierdził, że wymieni je na te #1 :) bo fabrycznych nie był do końca zadowolony... albo złapał kapcia i wymienił obydwie na inny model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas Honda bierze gore :) ;) .Ale jak myslicie czy nie dobrze to swiadczy o marce Kawasaki ze daje az trzy lata gwarancji na sowj produkt.Honda chyba daje dwa lata.A pozatym wiem ze Er5 serwisuje sie co 6000km,Honde co 12000km a jak jest z innymi markami np.Yamaha czy Suzuki co ile wizyta w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał kawasaki. Co nowe to nowe a kupować używany pojazd tej samej klasy za cenę nowego to wg. mnie przesada. Kawa er-5 jest raczej wytrzymałym sprzetem i nie ma jakiś nadzwyczajnych problemów eksploatacyjnych. Żeby nie było że zachwalam swoje to miałem i mam 3 motocykl hondy (ale raczej z przypadku niz zamiłowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał kawasaki. Co nowe to nowe a kupować używany pojazd tej samej klasy za cenę nowego to wg. mnie przesada. Kawa er-5 jest raczej wytrzymałym sprzetem i nie ma jakiś nadzwyczajnych problemów eksploatacyjnych. Żeby nie było że zachwalam swoje to miałem i mam 3 motocykl hondy (ale raczej z przypadku niz zamiłowania)

Byc moze dobrze jest podejmujac decyzje odnosic sie wylacznie w stosunku do ER5 nie patrzac na inne modele Kawasaki bo moze one sa bardziej nieudane.Z tego co czytam ER5 jest udany i nie sprawia wiekszych problemow podobnie jak CBF 500 co nie zmienia pojecia ze Honda to Honda :buttrock: Ale co myslicie o producencie ktory daje na swoj produkt gwarancje trzy lata jak to jest wlasnie w przypadku Kawasaki :) Honda daje dwa lata :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co myslicie o producencie ktory daje na swoj produkt gwarancje trzy lata jak to jest wlasnie w przypadku Kawasaki :rolleyes: Honda daje dwa lata :icon_biggrin: :rolleyes:

Wiesz np Kia daje na swoje samochody 3 lata gwarancji a mimo to ja na pewno bym jej nie kupił (podejrzewam że ty chyba też) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz np Kia daje na swoje samochody 3 lata gwarancji a mimo to ja na pewno bym jej nie kupił (podejrzewam że ty chyba też) :lalag:

Pod tym sie podpisuje :wink: poniewaz Kia jest producentem koreanskim ale Kawasaki mimo wszystko Japonskim,ktorzy sa znani z solidnosci nie tylko w motoryzacji.Na rynku japonskim sa marki lepsze i gorsze ale napewno sa lepsi od Europejczykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...