Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rekawiczki dobra rzecz - warto miec cieple ;) wszyscy to wiedza..ja z Eliza szczegolnie ;)) Przyjmujemy nowych motorzystow chetnie... a jeszcze jak zaglada do nas dziewczyna na 2oo to achow i ochow nie ma konca wierz mi na slowo...jak tylko spotkamy sie na zywo potwierdze :(

 

Pozdrawiam,

Alex

p.s. szczegolnie cieplo studentki historii byle i obecne :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH!

Miło będzie soie pogawędzić w deszczowe dni, a w słneczne spotkać się i pośmigać :D Mam nadzieję, że spotkamy się w ten weekend w Zbicznie.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DO ZOBACZENIA

 

P.S.

I tak pewnie do tego czasu coś napiszę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :). Mam na imię Piotr , śmigam na czerwonej Hondzie 1000 rr.

Na tym forum jestem od niedawna , pogoda nie dopisuje więc częściej zaglądam do internetu. Zauważyłem że w Toruniu pojawiło się sporo nowych motocykli , z drugiej strony wykruszyło się wielu, od czasu mojego pierwszego moto tj.czarna SV650S może ktoś z was mnie pamięta. Forum to fajna sprawa , zwłaszcza na te deszczowe dni :icon_mrgreen:

Aha , mój znak rozpoznawczy tablica rejestracyjna CO ZAMOC :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :evil:. Mam na imię Piotr , śmigam na czerwonej Hondzie 1000 rr.

Na tym forum jestem od niedawna , pogoda nie dopisuje więc częściej zaglądam do internetu. Zauważyłem że w Toruniu pojawiło się sporo nowych motocykli , z drugiej strony wykruszyło się wielu, od czasu mojego pierwszego moto tj.czarna SV650S może ktoś z was mnie pamięta. Forum to fajna sprawa , zwłaszcza na te deszczowe dni :icon_evil:

Aha , mój znak rozpoznawczy tablica rejestracyjna CO ZAMOC :cool:

 

 

Witamy my dwie lekko wstawione motocyklistki z Torunia, a obecnie balujemy w Katowicach....my też sobie na blachach wstawimy "lewy pas gaz i płynę"...pozdrawiamy Toruń i do miłego ....Pozdrawiamy nowego forumowicza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogólnym oficjalnie się przywitałam, więc czass na Toronto i okolice:) Pozdrawiam wszystkich - z niektórymi z widzenia przynajmniej znamy się na przykład z Suzuki Moto Szkoły, także GARAŻU(!), niestety też z pogrzebu... Marcin vel Luigi (czerwony bandit) o którym wspominaliście tutaj, Jego wypadek w Okoninie -to był mój Przyjaciel i kompan wypadów, właśnie najczęściej spontanicznych wieczornych miejskich, inaczej czas średnio pozwalał...Cóż, więcej o tym pisac nie będę. Bo smutno, a to powitanie przecież.

 

W każdym razie- niebieski GS z maskotką-koziołkiem za zadupkiem i podkładką pod tablicą z napisem "Grass" to ja. Pozdrawiam!

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

W każdym razie- niebieski GS z maskotką-koziołkiem za zadupkiem i podkładką pod tablicą z napisem "Grass" to ja. Pozdrawiam!

 

Witam cie - wsumie to my juz sie poznalismy na suzuki moto szkole w Toruniu !!! ( bylem na niebieskiej sv-ce )

Do zobaczenia na miescie

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...