Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich..troszke spóznione przywitanie..mam na imie Darek..większość forumowiczów już znam..i wy mnie też.. pozdrawiam

 

 

WITAJ DARAS !!!!!!!!! TO MOŻE I JA SIĘ PRZEDSATAWIĘ JESTEM MARCIN MIESZKAM W CHEŁMŻY KILKA OSÓB JUŻ POZNAŁEM NA RESZTĘ PRZYJDZIE JESZCZE PORA POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Witam serdecznie!

Osobiście nie znamy się jeszcze, ale nadrobimy to napewno w przyszłym sezonie napewno :crossy:

Zapraszam do wspólnego pokonywania kilomtrów :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie....no jaj to sobie, qrna, już nie róbcie.... :eek:

 

chociaż w sumie.... - miło powitać, fajne motorki, zaj...sty wybór!! :icon_rolleyes: (sorry, nie mogłam się powstrzymać :D )

 

Dobra, chłopaki, mam kilka zaległych fotek, m.in. wypad Okonin-Golub.

 

Marcin - spóźnione najlepszego, o ile się nie mylę :eek:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie....no jaj to sobie, qrna, już nie róbcie.... :clap:

 

chociaż w sumie.... - miło powitać, fajne motorki, zaj...sty wybór!! :icon_twisted: (sorry, nie mogłam się powstrzymać :icon_biggrin: )

 

Dobra, chłopaki, mam kilka zaległych fotek, m.in. wypad Okonin-Golub.

 

Marcin - spóźnione najlepszego, o ile się nie mylę ;)

SERDECZNE DZIęKI!!! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mieszkam niedaleko Torunia a mianowicie w Grudziądzu wiec rzut beretem!!! Jesli nie mielibyscie nic przeciwko dolaczylbym do Waszego forum i w przyszlym sezonie zjawil sie w Toruniu zeby posmigac z Wami?? No i oczywiscie wzialbym znajomych z Grudziadza wiec zrobiloby sie spotkanie Torunia z Grudziadzem :banghead: No i zapomnialbym sie przedstawic. Mam na imie Patryk no i w przyszlym sezonie bede jezdzil Yamaha R6 ktora czeka juz gotowa do sezonu w garazu :) pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pora się przywitać z wszyskimi forumowiczami na łamach "naszego" forum. Jestem chyba najstarszym czytaczem :smile: Kilka osób wie o co chodzi. Mam na imię Marek, ale w garażu już po Bandicie nie ma śladu. Jest za to CBR 929. Jeszcze raz witam się z wszystkimi miłośnikami 2oo.

 

 

 

:cool: ;) :lalag: :wink: :biggrin: wkońcu :clap: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...