Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zadaj pytanie w odpowiednim dziale: http://forum.motocyklistow.pl/Przepisy-ube...redyty-f21.html

Ale najpierw go przeszukaj, bo podobnych tematów było mnóstwo.

 

Tematy przejrzałem przed postem, pytanie świadomie zadałem w wątku łódzkim (swoją drogą jest jakieś forum odnoszące się stricte do naszego regionu w szerszej tematyce niż tylko zloty?)

 

Moim zdaniem źle zrobiłeś, że wziąłeś tylko oświadczenie. Teraz facetka może próbować się wykręcić.

 

To, że lepiej było wezwać policję to wiem. Niestety zależało mi na czasie, a czekanie 2 godziny na patrol <R> nie wchodziło w grę. Myślę, że z oświadczeniem pójdzie gładko. W razie problemów mam oczywiście świadków na całą sytuację.

 

Zastanawiam się tylko co będzie dla mnie bardziej korzystne. Czy w przypadku wyboru metody z rzeczoznawcą i niesatysfakcjonującej mnie wyceny, można zmienić tryb na bezgotówkowy w serwisie?

 

Co z ciuchami, paragonów nie mam bo ich nie zbieram? Na oświadczeniu wpisany jest również zniszczony ubiór. (PS. Pani początkowo stwierdziła że przecież kask jest cały, tylko pomalować go trzeba :eek: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak nie masz paragonów to raczej zapomnij o uznaniu szkody na rzecz tychże ciuchów. Może jakiś sklep wystawi ci zaświadczenia, że taki to a taki ciuch kosztuje tyle i tyle ale czy to zostanie uznane to raczej wątpię.

 

Z tego co się orientuję to przy zgłaszaniu szkody w ubezpieczalni musisz zdecydować czy do ręki kasa czy bezgotówkowo bo od tego zależy kto później ew. będzie się kłócił o kasę jak wyliczą za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak nie masz paragonów to raczej zapomnij o uznaniu szkody

W moim przypadku wystarczyło oświadczenie na piśmie: kurtka - milion, kask - drugi milion, buty - trzeci milion i dostałem 100% kasy przelewem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich zapaleńców dwóch kółek. Jestem z Łodzi i śmigam bordową GPZ-tą. Do zobaczenia na trasie. Jeżeli ktoś ma ochotę pośmigać razem zapraszam na PW, można się jakoś ustawić. Lewa w górę ;]

Edytowane przez palma331
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...