Skocz do zawartości

WSZYSTKO O KAWASAKI KLR 250


Rekomendowane odpowiedzi

4jku

Coś mi się przypomina, przesyłałeś mi dokładniejsze zdjęcia i dzwoniłem nawet do Ciebie. Z tego co pamiętam mieszkasz gdzieś w okolicach Krakowa ? Niestety na żywo go nie zobaczyłem bo zanim miałem czas pojechać był już sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kopka się znalazła, no i kolejny problem. Po remoncie który zrobiłem kompresja w silniku jest duża no i ciężko go ,,kopnąć'' aż kopka się z wrażenia poluzowała.

Dekompresator nie działa ( poprzedni właściciel go kulturalnie zaspawał ).

Czy ma ktoś może namiar na wałek z dekompresatorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

1.Mam problem z moto gdzyż jak go odpalę ( na zimnym silniku ) i przekręcę gwałtownie manetkę to gaśnie. I tu pytanie, na zimnym silniku tak jest?

2.Z czego dopasuję zebatki do klr 250 ? Chodzi mi o przełożenie żeby był wolniejszy a zrywniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Zalewa się nadmiarem paliwa. Jak silnik pracuje na ssanie to nie odkręcaj mu manetki w ogóle, bo to szkodzi jednostce.

2 Do każdego motocykla dana zębatka występuje w wielu rozmiarach. Po prostu źle szukasz albo nie szukałeś wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, idzie dokupić dźwignię ssania? (czy trzeba szukać używanej)?

 

Edit: Chodzi mi o to ustrojstwo co się włącza ssanie. Idzie dokupić to czy trzeba kupić wszystko z tymi włącznikami światła itp.

Edytowane przez NowyWteklocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oddzielnie, stronę albo dwie (EDIT: Konkretnie 4 strony) temu był identyczny problem a jeśli nie to i tak na pewno opisałem jak szukać sobie części. Dźwignia kosztuje chyba 50zł. http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/163770-poradnik-ceny-i-numery-czesci-oem-kawasaki-aso/?do=findComment&comment=2088879

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Skąd pomysł że ma mieć 27 koni?

2. Zależy który ma wsadzony silnik. Z tego co wiem z początkiem produkcji w połowie lat '80 montowane były silniki mocniejsze w okolicach 25 koni.

3. To co jest w papierach... Papier przyjmie wszystko...

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jestem nowy na forum mam takie pytanie o moją klr jest ona z 89 roku a w dowodzie pisze mi że ma moc 11 kw a ma mieć 27 koni i nie wiem co jest grane jak by mi ktoś wyjaśnił z góry dziękuję

 

Raz, pomyliłeś kW z KM, to są dwie różne rzeczy. Dwa masz lewe papiery i ktoś wpisał 11kW tj. 15KM Żeby przeszło na A1

 

Witam. Mam pytanie czy lagi z Klr 600 pasują do Klr 250? Chodzi mi konkretnie o same lagi czy wejdą w półki i jak z ich długością. Pozdrawiam.

 

Sprawdź rozmiarówkę uszczelniaczy. Wewnętrzna średnica uszczelniacza to średnica lagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raz, pomyliłeś kW z KM, to są dwie różne rzeczy. Dwa masz lewe papiery i ktoś wpisał 11kW tj. 15KM Żeby przeszło na A1

 

 

 

Na A1 itak by nie przeszlo ze względu na pojemnosc,no chyba że ma w dowodzie też wpisane 125cm3

Edytowane przez Goofer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Klr oddalem glowice do regeneracji zostały zregenerowane w niej krzywki i dorobione panewki wymienilem 2 zawory ssace uszczelniacze zaworowe i uszczelki w silniku /

Pali od kopa ale jak sie doda gazu to ciagnie do 4 tys i pluje paliwem z gaznika.

Prosze o pomoc :)

Edytowane przez Enduro250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...