Skocz do zawartości

Cofająca panna:/


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ot co. Nie potrafisz obiektywnie ocenić problemu, bo "sex appeal" mami twoje zmysły i pozbawia cię trzeźwego osądu. :biggrin:

 

Po namyśle jestem gotów się zgodzić z tą opinią :icon_rolleyes:

 

aaa noi DODA robi prawko to juz chyba najtępszy przedstawicile pięknej PUCI. Prdzej to te jej cycki zdadzą to prawko niż ona sama świadomie.

 

To też jest jakaś wartość. Śmiem twierdzić nawet, że niemała. Co więcej, po niedawnym zapuszczeniu żurawia w jej cycki (niestety, nieco ubrane :crossy: ) stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że ja bym jej prawo jazdy za cycki dał. I niech rzuci kamieniem który z Was by nie dał :lalag:

Edytowane przez osito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To też jest jakaś wartość. Śmiem twierdzić nawet, że niemała. Co więcej, po niedawnym zapuszczeniu żurawia w jej cycki (niestety, nieco ubrane :icon_mrgreen: ) stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że ja bym jej prawo jazdy za cycki dał. I niech rzuci kamieniem który z Was by nie dał :icon_mrgreen:

 

W ciemno na pewno nie. Musiałbym je wcześniej poddać drobiazgowej ocenie, koniecznie organoleptycznej. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ktorej strony on jedzie z lewej ?

 

:banghead:

Gwoli ścisłości, tak mówi ustawa PoRD:

 

Art. 23. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:
[...]
  3. przy cofaniu ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu i zachować szczególną ostrożność, a w szczególności:

	 1. sprawdzić, czy wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia,
	 2. upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda; w razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc innej osoby.

2. Zabrania się cofania pojazdem w tunelu, na moście, wiadukcie, autostradzie lub drodze ekspresowej.

 

Ja powyższe rozumiem tak, że z której on by nie był strony, to ten co cofa musi ustąpić pierwszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że jeszcze nie nastąpił kontratak z drugiej strony. smile.gif

 

:)

mysle, ze kobiety z tego forum sa rowniez tego zdania co niekotrzy panowie. a z drugiej strony, nawet batalia nad tematem "kobieta za kolkiem- NIE" to i tak kazda zrobi swoje, mniej czy wiecej uwazajac. nikt prawa do jazdy nie zabroni.

 

"kochani szowinisci" :D

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BABY DO GARÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Psh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BABY DO GARÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

sie porobilo a kiedys bylo:baby na traktory hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada to to, że dzisiaj właśnie 1,5 godziny temu zostałem potrącony na pasach przez panienkę w Escorcie. :)

Nic się nie stało, urwałem jej lusterko i trochę kuleję.

A mówią, że to na motocyklu jest niebezpiecznie

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada to to, że dzisiaj właśnie 1,5 godziny temu zostałem potrącony na pasach przez panienkę w Escorcie. :)

Nic się nie stało, urwałem jej lusterko i trochę kuleję.

A mówią, że to na motocyklu jest niebezpiecznie

 

pozdr

Bez urazy ale dla mnie to klasyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada to to, że dzisiaj właśnie 1,5 godziny temu zostałem potrącony na pasach przez panienkę w Escorcie. ;)

Nic się nie stało, urwałem jej lusterko i trochę kuleję.

 

pozdr

 

To na pewno była twoja wina, męski szowinisto! :)

 

A na serio... tak po prostu pozwoliłes jej odjechać? Dzisiaj tylko kulejesz, ale nie wiadomo co będzie jutro. Gdyby się okazało że to coś poważniejszego... odpukać, odstukać.

Według mnie powinna dostać jakąś nauczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nic nie będzie... Była taka ładna i przestraszona :flesje: posiedziałem trochę wziąłem jej namiary ;) i zobaczymy. Jak się jutro źle poczuję to się umówię na masaż :)

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nic nie będzie... Była taka ładna i przestraszona :D posiedziałem trochę wziąłem jej namiary ;) i zobaczymy. Jak się jutro źle poczuję to się umówię na masaż :)

 

No, to już jest coś. Ja bym jeszcze zamówił okład z piersi na bolące miejsce. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...