Skocz do zawartości

Prawo jazdy A1 jaka zdawalność??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już 2 razy oblałem :)

Główny problem to stres :P Ja jeszcze nie jestem przyzwyczajony do tego typu egzaminów :flesje:

 

Plac to lajcik, ale na mieście oblewam, chociaż też już troszeczkę przejeździłem.

 

Ale i tak na pewno się opyla, bo wg mnie do sportowej 600tki lepiej przygotuje mnie sportowa 125tka niż 50tka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech latach jazdy na czarno to sobie juz pewne nawyki utrwaliles. Ciezko bedzie te zle wyeliminowac. Jezeli Cie to pocieszy to mnie oblali w Pl 4 razy i odpuscilem. :flesje:

 

:)

 

 

 

Ja już 2 razy oblałem :D

Główny problem to stres :P Ja jeszcze nie jestem przyzwyczajony do tego typu egzaminów :P

 

Plac to lajcik, ale na mieście oblewam, chociaż też już troszeczkę przejeździłem.

 

Ale i tak na pewno się opyla, bo wg mnie do sportowej 600tki lepiej przygotuje mnie sportowa 125tka niż 50tka :)

 

Jak to 2 - gi raz ? Ja wiem ze dopiero pierwszy ! ;) Kiedy byl ten drugi raz ? Czyzby w temacie z L- ka na skrzyzowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Siema zdecydowałem sie na A1 :PP.Ale teraz jaka zdawalnośc ich jest jeżdże już na moto 3 lata po ulicachi nie wiem czy to zdam xDD?A wy za którym zdaliście??

 

sadzac po niektorych postach na forum to zdanie egzaminu to betka i czy chodzisz na kurs czy nie, czy jezdzisz czy nie to przychodzisz siadasz i zdajesz-nic prostszego

 

p.s ja zdalem we wroclawiu za pierwszym razem(niestety chodzilem na kurs wiec zadne wyczyn hhahah)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblałem drugi raz za przejazd na żółtym :D :D :D

Cały tamten sezon zapierdalałem zupełnie inaczej niż wymagają i teraz są tego skutki :P

 

Papiery przeniosłem z Gdyni do Gdańska, bo ponoc łatwiejsza trasa :P Hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Oblałem drugi raz za przejazd na żółtym :D :D :P

Cały tamten sezon zapierdalałem zupełnie inaczej niż wymagają i teraz są tego skutki :P

 

Papiery przeniosłem z Gdyni do Gdańska, bo ponoc łatwiejsza trasa :clap: Hehehe :D

 

a pozniej tez bedziesz tylko latwymi trasami popindalal? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona zdała tydzień temu zapierwszym razem, ja w październiku zeszłego roku również za pierwszym. Wcześniej parę lat poruszałem się skuterem (50). W obu przypadkach kurs, można powiedzieć był "eksternistyczny" - 0 wykładów, tylko parę jazd :)

 

Pzdrawiam

Grafet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 5 lat temu na A1 zdałem za pierwszym i było lajtowo a teraz w tą srode co była zdałem na A tez za pierwszym podejsciem ale było przej... Egzaminator był poprostu tak dorzarty i złośliwy ze dramat! Jak dla mnie najgorsza jest usemka na placu bo jak sie zestresujesz to poprostu sie podeprzesz albo wyjedziesz poza linie. Jak ja zdawałem lał deszcz i cały plac był w strugach wody i wogole lini nie widziałem.

Na miescie jest zawsze jedna stała trasa więc naprawde mozna sie jej na pamięć nauczyć jezdząc z kims autem lub samemu na rowerze więc ja z miastem naprawde nie widze problemu.

Ile u was kosztuje egzamin na prawko A1 i A?? W Krakowie 140zł!!!!! ZŁODZIEJE!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za pierwszym. Jedyny problem był na " ósemce" bo motor był zrywny i każde dotkniecie gazu odrazu go rwało ( była to jakas yamaha 125 enduro, z bardzo dużą oponą z tyłu). Miasto lajcik :)

 

Na motorach jeżdże od 4 kl podstawówki.Oczywiście pierwsza maszyną była Motorynka Pony :):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za drugim. Wyłącznym problemem jest stres. Kiedy zdawałem za pierwszym razem mój kolega oblał na placu. Mianowicie za daleko przesunał motocykl. Zamiast zatrzymać się przednim kołem przed linią przekroczył ją i zatrzymał się gdy tylne koło przekroczyło linię. Najlepsze jest to że przed nim ten sam błąd inny koleś (co skomentowaliśmy:). Ja oblałem za pierwszym razem na ciągłej.

Pozdro i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś, ile kosztuje prawko A1??

 

Bo moja sytuacja wygląda tak, iż mam 17 lat i chce zrobić prawko na motor. Mam zgodę rodziców (mogę mieć pisemną), a dochodziły mnie słuchy, że będąc niepełnoletnim a posiadając zgodę rodziców mogę zdawać od razu A... Nie wiem ile w tym prawdy, a z takim wątkiem się niestety na forum nie spotkałem (jak jest, to niech mnie ktoś oświeci :D ). No i przy okazji drugie pytanie - jakie są mniejwięcej koszty prawka A, nie licząc badania lekarskiego, bo wiem, że to różnie wypada ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...